Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Elektryzująca  przejażdżka Jonny’ego Walkera i Danny’ego MacAskilla Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Elektryzująca  przejażdżka Jonny’ego Walkera i Danny’ego MacAskilla

Tym razem Jonny Walker i ekipa KTM-a nakręcili materiał z gwiazdą downhillu, czyli z Dannym MacAskillem. Jaki sprzęt wybrali na tę okazję? Pewnie wiele z Was będzie kręcić nosem, ale wybór padła na KTM-a Freeride E. Jesteście ciekawi, który z panów poradził sobie lepiej w trialowej scenerii?

Cały materiał zrealizowano w dość niezwykłym miejscu, czyli w starej, opuszczonej elektrowni w Wielkiej Brytani. Danny i Jonny podczas tych kilku minut prezentują naprawdę ciekawe i spektakularne tricki. Ciężko nie oglądać tego materiału z lekką zazdrością i jednocześnie z dużym podziwem dla ich umiejętności. Danny, który z okazji tego filmu, przesiadł się z roweru na motocykl, zaskakująco dobrze radził sobie z Freeridem. Tym bardziej że jak sam przyznał, wcześniej miał do czynienia tylko z trialami.


Po nakręceniu całego materiału MacAskill stwierdził, że świetnie się bawił na Freeridzie, mimo że nie miał wystarczająco dużo czasu, by móc lepiej wjeździć się w maszynę. Przyznał też, że chętnie powtórzyłby wiele z prezentowanych tricków na rowerze. Możliwe więc, że doczekamy się drugiej części tego materiału.


A co Wy myślicie o elektrycznych motocyklach? Chcielibyście przejechać się Freeridem E?

 

 

Więcej o motocyklach KTM

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści