Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Büse Toursport - turystyka w rozsądnej kasie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Büse Toursport - turystyka w rozsądnej kasie

Szukacie klasycznych butów sportowo-turystycznych w rozsądnej cenie? Niemieckie Büse ma w swojej ofercie ciekawą propozycję na sezon 2014.

Buty Büse Toursport mają wszystko, czego potrzebujemy w 99% sytuacji na motocyklu. Wykonane zostały z wysokiej jakości skóry w jedynie słusznym, czarnym kolorze. Pod naszą stopą pracuje antypoślizgowa, odporna na benzynę i olej podeszwa z wtopionym w nią rdzeniem wzmacniającym. Od niego możemy bezpośrednio przejść do bezpieczeństwa, a o nie dba wzmocnienie kostki, pięty i kości piszczelowej. Bezpieczeństwo to też widoczność, tu z pomocą przychodzą elementy odblaskowe.

 

Jeśli w trasie złapie nas deszcz i niepogoda, podziękujemy wiatro- i wodoodpornej, atmoaktywnej membranie Hipora. Aby stać się właścicielami Büse Toursport potrzebujemy 494 złotych, po czym zapinamy je na suwak i rzep i ruszamy zwiedzać świat! Więcej o butach Büse Toursport.

 

Te turystyczne buty trafiły już do działu testów, wiec niedługo będziecie mogli przeczytać naszą opinię.

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Büse Toursport Büse Toursport
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści