Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Wywiady Wpisy z roku 2016 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Wywiady

Wywiady z osobami związanymi z branżą motocyklową: zawodnicy, organizatorzy targów, turystyki motocyklowej i inni.

02.09.2016

Wyniszczający wirus i odcięty kciuk – Taddy Błażusiak mówi o ciężkich momentach!

  WYWIADY
Ostatni rok nie był łatwy dla Tadka Błażusiaka. Pół poprzedniego sezonu stracił przez wirus, który wykluczył go z najważniejszych startów, m.in. z drugiej edycji Red Bull 111 Megawatt i rozgrywanej w USA serii Endurocrossu. W tym roku pechowa kontuzja kciuka podczas rozgrzewki na treningu uniemożliwiła mu dokończenie sezonu Super Enduro. Na to nałożyło się trochę problemów z motocyklem oraz rosnąca w siłę konkurencja, która deptała Tadkowi po piętach. O niełatwym dla sportowca czasie, własnych granicach i planach powrotu na szczyt odpowiada Błażusiak w unikatowym materiale filmowym „How Bad Do You Want It?!” („Jak bardzo tego chcesz?!”).

31.08.2016

Wszystko co chcesz wiedzieć na temat treningu Tadka Błażusiaka i Red Bull 111 Megawatt

  WYWIADY
Młoda zawodniczka znana z motocrossowej serii - Dominika 333 Orlik - postanowiła wziąć na spytki jednego z najbardziej utytułowanych zawodników EnduroCross, SuperEnduro oraz Hard Enduro - Tadka Błażusiaka. Z kamerą pojawiła się na treningu mistrza i podpytała o to jak szkolą się najlepsi.

04.05.2016

Pomagając innym spełniła marzenia: o zwyciężczyni nagrody głównej w akcji Motoserce 2015

  WYWIADY
Motoserce to fenomenalna akcja, w której motocykliści zbierają krew dla potrzebujących i propagują krwiodawstwo. Pozwala łączyć pasję do motocykli z solidarnością i zwykłą ludzką życzliwością. Swym zasięgiem Motoserce objęło już całą Polskę. Przez zaledwie 6 lat akcji udało się uzbierać aż 22 003 litry krwi! Imprezy odbywają się w wielu miastach, ale zeszłoroczna edycja w Rudzie Śląskiej była wyjątkowa. Każdy, kto brał udział w oddawaniu krwi, mógł wygrać motocykl Barton N125. Co ważne, motocykl ten ma silnik o pojemności 125 ccm, więc do jego prowadzenia wystarczy prawo jazdy kat. B. Szczęśliwą laureatką została Pani Adrianna, która wykazała się wyjątkową siłą charakteru. Raz – oddając krew dla potrzebujących, a dwa – samodzielnie jadąc nowym motocyklem do domu!

22.04.2016

Czy miłość do jedzenia i motocykli idzie w parze? - wideo wywiad z Mateuszem Gesslerem

1 WYWIADY
„Większość czasu padało i byłem sam, ale potrzebowałem wyczyścić głowę, motocykle mnie uspokajają, to jest taka moja muza” – mówi Mateusz Gessler, znany restaurator oraz juror programu „Master Chef Junior”. Zobacz cały wywiad o motocyklowej pasji, szefa kuchni.

11.04.2016

Motofiesta, czyli przyjemne z pożytecznym

  WYWIADY
Tomasz Trautman z Motofiesta.pl w rozmowie z Motogen.pl opowiada, jak zrodził się pomysł Motofiesty, jakie atrakcje przygotowuje motocyklistom, którzy wybiorą się z Motofiestą do Hiszpanii oraz dlaczego warto tam się wybrać przynajmniej na tydzień.

05.01.2016

Rob Lidnley i przyszłość Harley-Davidson - restrukturyzacja, kobiety i elektryczność

1 WYWIADY
Podczas targów EICMA 2015 mieliśmy okazję porozmawiać z dyrektorem Harley-Davidson na region EMEA, a jest nim Rob Lindley. Rob opowiedział nam o planach tych dalszych i bliższych oraz zdradził kilka szczegółów dotyczących nowej strategii producenta.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści