Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Wywiady Wpisy z roku 2015 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Wywiady

Wywiady z osobami związanymi z branżą motocyklową: zawodnicy, organizatorzy targów, turystyki motocyklowej i inni.

16.12.2015

Honda Africa Twin i punkt G - Lizuka San opowiada o nowym wcieleniu legendy

  WYWIADY
Podczas tegorocznych targów EICMA mogliśmy porozmawiać z jednym z twórców nowej odsłony motocykla Honda Africa Twin, a jest nim Lizuka San.

24.11.2015

Radek Liszewski, czyli Weekend z motocyklem (wywiad wideo)

  WYWIADY PO GODZINACH
W warszawskim salonie Liberty Motors spotkaliśmy się z Radkiem Liszewskim, nie tylko liderem zespołu Weekend, twórcą przeboju „Ona tańczy dla mnie”, ale też zapalonym motocyklistą.

09.10.2015

Piotr "Fragment" Frąckiewicz o stuncie i nie tylko (wywiad wideo)

  WYWIADY
Jak się rozpoczęła jego przygoda ze stuntem, kto wywarł największy wpływ na ukształtowanie obecnie prezentowanego stylu, co jeszcze chce osiągnąć, co trenuje zimą oraz jak i ile trzeba ćwiczyć by być najlepszym? O tych i wielu innych nurtujących zagadnieniach ze świata stuntu opowiedział nam przed kamerą Piotr „Fragment” Frąckiewicz, mistrz motocyklowych ewolucji.

17.09.2015

Shun Miyazawa – twórca mrocznej strony Japonii i koncepcji „Faster Sons”.

  WYWIADY NA KAŻDY TEMAT NOWOŚCI RYNKOWE
W którą stronę rozwinie się „Sport Heritage” i jak ważną rolę pełni dla Yamahy? Po co wymyślono koncepcję „Faster Sons” oraz co będzie kolejne po modelu XSR700? Te i wiele innych nurtujących pytań zadaliśmy Shunowi Miyazawie, autorowi najnowszej wizji marketingowej Yamahy „The Dark Side of Japan”.

24.08.2015

’Stunt we Fragmentach’ - oglądaj wideo i ucz się stuntu

1 STUNT CIEKAWOSTKI PO GODZINACH PORADY WYWIADY
Ruszamy z nowym cyklem wideo, który zrealizowaliśmy we współpracy z Piotrem "Fragmentem" Frąckiewiczem - mistrzem stunterskich ewolucji. W kolejnych odcinkach rozbierzemy na czynniki pierwsze poszczególne tricki wykonywane w stuncie i wytłumaczymy Wam jak najszybciej i najlepiej osiągnąć perfekcję w ich wykonywaniu.

30.07.2015

Od deskorolki do Scramblera Ducati. Rozmowa z Pawłem Swanskim

  WYWIADY NA KAŻDY TEMAT
Z Pawłem Swanskim usiedliśmy przy pierogach i plackach ziemniaczanych, potem wypiliśmy dobre espresso. Paweł, choć tego unika, czasem się uśmiechał. Przede wszystkim jednak, rozmawialiśmy. Między innymi o deskorolkach, Vespach i Scramblerze Ducati, nad którym Swanski teraz pracuje.

27.07.2015

Kustom to sztuka – rozmowa z Arturem Wojsą organizatorem Kustom Konwentu

  WYWIADY
W najbliższy weekend (1-2 sierpnia) we Wrocławiu odbędzie się Kustom Konwent. To już druga odsłona tej imprezy, na której spotykają się artyści zajmujący się tworzeniem i przerabianiem pojazdów. Artyści – ponieważ ich działania wykraczają daleko poza robotę mechanika. Organizator Kustom Konwentu, Artur Wojsa, z którym rozmawiamy, uważa, że to już sztuka, a to, co dzieje się wokół, zasługuje na miano Kultury Kustom.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści