Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Wywiady Wpisy z roku 2014 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Wywiady

Wywiady z osobami związanymi z branżą motocyklową: zawodnicy, organizatorzy targów, turystyki motocyklowej i inni.

20.11.2014

Co wiemy o motocyklach? [FILM]

1 WYWIADY
Postanowiliśmy ruszyć w miasto i sprawdzić motocyklową wiedzę tych, którzy motocyklami nie jeżdżą, a także poznać ich zdanie na kilka tematów.

13.11.2014

Piotr "Fragment" Frąckiewicz – stunt uzależnia

  WYWIADY
Fragmenta znają wszyscy, którzy choć trochę interesują się polskim stuntem. Zawodnik jest obecny na tej scenie od dawna i już niejednokrotnie udowodnił, że pokazy w jego wykonaniu to zapierające dech w piersiach widowisko. Kierowca zresztą występuje nie tylko w Polsce. Nie dziwi zatem fakt, że w 2013 roku Piotrem zainteresował się Triumph i postanowił oficjalnie wesprzeć zawodnika.

16.06.2014

Janusz Czaja - jak wyglądają szkolenia Suzuki

2 WYWIADY
O tym, jak ważne jest doszkalanie motocyklistów i podnoszenie własnych umiejętności, nie trzeba chyba nikomu przypominać. Okazuje się jednak, że wielu motocyklistów bazuje na doradztwie „doświadczonych” kolegów z forum, którzy potrafią snuć takie teorie, że czasami włos na łydce się jeży. Ale tak bywa kiedy doświadczenie utożsamiane jest z ilością pisanych postów lub latami spędzonymi w siodle i jazdach dookoła zagrody. Powód zazwyczaj jest jeden – koszty. Niby na bezpieczeństwie się nie oszczędza, ale…

25.03.2014

Dariusz Wawrzyniak - targi Motor Show w natarciu!

3 WYWIADY
Największe Motoryzacyjne Show w Polsce - kto za tym stoi? Cały sztab ludzi, ale tym sztabem musi kierować ktoś, kto ma ostatnie słowo i w przeddzień targów stawia organizacyjną "kropkę nad i". Tą osobą jest Dariusz Wawrzyniak, który sprawił, że targi Motor Show to dziś największa tego typu impreza w Polsce, a dzięki swojej motocyklowej pasji - dwa kółka są coraz poważniejszą częścią wydarzenia.

11.03.2014

Przyszłość Ducati - rozmawiamy z Giulio Malagoli

3 WYWIADY
Podczas prezentacji prasowej nowego Ducati Monster 1200 na Teneryfie, na miejscu obecna była większość pracowników włoskiej marki. Spośród tych bezpośrednio zaangażowanych w projekt był również Giulio Malagoli - jego kierownik, który obecnie awansował na posadę dyrektora marketingu. Mając możliwość wypytania o motocykl u źródła, nie mogliśmy przepuścić takiej okazji. Przed Wami rozmowa o tym czego dziś oczekują klienci segmentu premium, jak buduje się motocykle i co czeka nas w przyszłości.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści