Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Wywiady Wpisy z roku 2011 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Wywiady

Wywiady z osobami związanymi z branżą motocyklową: zawodnicy, organizatorzy targów, turystyki motocyklowej i inni.

24.12.2011

Malowanie motocykli, stunt & Tomasz Ryczkowski

1 WYWIADY
Zapraszamy do przeczytania wywiadu, który postanowiliśmy przeprowadzić z niesamowicie interesującym człowiekiem. Zdolnym, skromnym, cierpliwym „posiadaczem” artystycznej duszy i nieziemskich umiejętności. Tomasz Ryczkowski, gdyż o nim tutaj mowa jest polskim artystą mieszkającym w Wielkiej Brytanii. Kocha aerografię i motocykle.

16.12.2011

Marcin Sikora – krótki wywiad przed kolejnym sezonem

  WYWIADY
Marcin Sikora był bezkonkurencyjny w tegorocznej edycji Suzuki GSX-R 600 Cup. Jak wspomina miniony sezon i co planuje na przyszłość opowiada w wywiadzie.

17.11.2011

Rozmowa z Wojciechem Renczem, zdobywcą trzeciego miejsca w rajdzie RMF Morocco Challenge

  WYWIADY
Wojciech Rencz startował już w Rajdzie Dakar. Teraz na swoim KTM-ie wziął udział w RMF Morocco Challenge, które ukończył na trzeciej pozycji.

28.10.2011

Patryk "Kosa" Kosiniak – wywiad po Yamaha R6 Dunlop Cup

3 WYWIADY
"Kosa" w tym roku startował w pucharze Dunlop Yamaha R6 Cup, który jest rozgrywany przy niemieckim cyklu IDM. Jaki był ten sezon? Czy ściganie się w Niemczech sprawiło, że stał się lepszym zawodnikiem?

30.09.2011

Przemysław Saleta - motocykle i tor

8 WYWIADY
Kiedy zostawiał boks dla wyścigów motocyklowych, wielu pukało się w głowę. Jednak na torze, podobnie jak na ringu, udowodnił, że potrafi dać z siebie wszystko. Choć nie obyło się bez upadków, dzięki swojemu uporowi do podróży i wyścigów motocyklowych, Przemysław Saleta jest już na stałe jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego motocyklizmu. W rozmowie z MOTOGEN.PL opowiada, jak zaczęła się jego przygoda z motocyklami, dlaczego jazda po torze jest jego zdaniem bardzo ważna i dokąd pojedzie zimą.

08.09.2011

Muzeum zabytkowych motocykli "Rdzawe Diamenty"

4 WYWIADY
Ustroń to nie tylko spacery i narty. Szczególnie dla motocyklistów poszukujących krętych dróg z pięknymi krajobrazami. Po całym dniu jazdy, będąc już na miejscu, grzechem byłoby nie wstąpić do jedynego w swoim rodzaju muzeum zabytkowych motocykli o intrygującej i nostalgicznej nazwie „Rdzawe Diamenty".

07.09.2011

Rafał $tunter13 Pasierbek – wywiad po zwycięstwie w USA

2 WYWIADY
$tunter13 nigdy nie zawodzi swoich fanów, a przy tym spełnia swoje marzenia. Cóż może być piękniejszego od realizowania wyznaczonych sobie celów? Z pewnością ciężko opisać towarzyszące w takich momentach uczucie. A jak silne emocje towarzyszą człowiekowi, który po wygraniu wszystkich zawodów, w których wystartował, ponownie zajmuje pierwsze miejsce na wymarzonej, amerykańskiej scenie?

31.08.2011

Wywiad z Rafałem Kanikiem, zwycięzcą TOH Stunt Party 2011

  WYWIADY
Ilu nieznanych młodych stunterów stąpa po Ziemi? Ta liczba jest nam nieznana. Z roku na rok dowiadujemy się o kolejnym utalentowanym miłośniku stuntu, który zaskakuje swoimi kaskaderskimi umiejętnościami.

26.07.2011

W tym szaleństwie jest metoda czyli wyprawa do Armenii... jedną nogą – rozmowa z Arkiem Tomasiakiem i Maćkiem Banaszkiem

4 WYWIADY
Są w Polsce ludzie, którzy poświęcają bardzo wiele, by móc realizować swoje pasje. Są też i tacy, którzy nie są w stanie poświęcić pasji, nawet gdy tak zwany zdrowy rozsądek czy stereotypy narzucają im pewne zachowania i trzymanie się z dala od jednośladów. Przykładem tych drugich są niewątpliwie Arek Tomasiak i Maciek Banaszek, którzy już w najbliższy piątek wyruszą na niezwykłą wyprawę „Jedną nogą w Armenii”.

25.07.2011

Jimmy Verburgh – krótki wywiad podczas Red Bull X-Fighters Jams

  WYWIADY
Podczas cyklu pokazów Red Bull X-Fighters Jams udało nam się spotkać z Jimmym Verburgh i zapytać go o to, jak mu się podoba sędziowanie podczas zawodów Red Bull i czego możemy spodziewać się na poznańskiej edycji X-Fighters.

15.07.2011

Dr Redu – ścigant z przeszłości

4 WYWIADY
Jeśli chociaż raz mieliście okazję być na wyścigach motocykli zabytkowych, to z całą pewnością spotkaliście tam Dr Redu.

06.07.2011

Wywiad z Danielem Bukowskim

  WYWIADY
Po pierwszych trzech rundach tegorocznej edycji Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski Daniel Bukowski jest liderem klasyfikacji generalnej klasy Supersport. Poniżej prezentujemy rozmowę z zawodnikiem Suzuki GRANDys Duo.

29.06.2011

Witold Lazar – motocykl jest od dawania przyjemności

  WYWIADY
Witolda Lazara nie trzeba przedstawiać – poranny prezenter RMF FM budzi znakomitą większość Polaków i towarzyszy im w drodze do pracy. Tak jest przynajmniej od poniedziałku do piątku. Weekendy bowiem i wolny czas w tygodniu wykorzystuje tak samo, jak większość motocyklistów – na jazdę. W tym odcinku „Osobowości Świata Motocyklowego” opowie, dlaczego nie lubi dłubać przy motocyklu i co jest jego zdaniem najlepsze w jeździe jednośladem.

22.06.2011

Motocyklowa Gymkhana, czyli pachołki na czas

1 WYWIADY
Na dowolnym motocyklu możemy dobrze się bawić, jeżdżąc wśród pachołków – bo nie ma tu znaczenia prędkość, a umiejętności! – mówi Mateusz Mittek – pasjonat, zawodnik i propagator Gymkhany w Polsce.

15.06.2011

Na pełnych obrotach – wywiad z Joanną Miller

  WYWIADY
Sezon motocrossowy w pełni. Trwają eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet i Mistrzostw Holandii, w których nasza jedyna zawodniczka Joanna Miller radzi sobie bardzo dobrze. Korzystając z chwili, kiedy Asia pomiędzy startami była w domu, zadaliśmy jej kilka pytań.

06.06.2011

Wywiad z Tadkiem Błażusiakiem

2 WYWIADY
Postaci Tadka Błażusiaka nie trzeba nikomu przedstawiać. Ostatnio mieliśmy okazję do przeprowadzenia wywiadu, którą skrzętnie wykorzystaliśmy. Zapraszam do lektury!

02.06.2011

Wywiad z Szymonem Kaczmarkiem

4 WYWIADY
Na Eurospeedway Lausits miałem okazję spotkać się i pogadać z najmłodszym z naszych wyścigowych emigrantów, Szymonem Kaczmarkiem. Wieczorem, kiedy dźwięki silników ucichły, a w boksach rozbrzmiewała muzyka i wokoło roznosiły się smakowite zapachy grillowanych potraw, zasiedliśmy z "Kaczorem", aby po

27.05.2011

Caban 2011 – 4 czerwca w Chrzanowie

2 WYWIADY
Jeszcze tylko siedem dni dzieli nas od drugiej edycji rajdu motocyklowego Caban 2011.

13.05.2011

Motocykl to przede wszystkim emocje – rozmowa z Szymonem Bobrowskim

14 WYWIADY
Nazywany jednym z najzdolniejszych aktorów swojego pokolenia. Grał zakochanych biznesmenów i brutalnych bandytów, wrażliwych mężów i twardych gliniarzy. Jak ryba w wodzie czuje się tak na deskach teatru, jak i na planie filmowym. Emanujący energią, którą można obdarzyć kilka osób, posiadacz uśmiechu, który łamie kobiece serca.

11.05.2011

Gdy podróżuję, odpoczywam od ludzi – rozmowa z Olgą Kicińską

4 WYWIADY
Kiedy patrzy się na Olgę, na pierwszy rzut oka widać drobną kobietkę z dużym uśmiechem i błyskiem w oczach. Nie widać siły, jaką dysponuje dziewczyna, która nie tylko odważyła się na wielokrotne wyprawy swoją Hondą XR 125, ale też przekonuje innych do takich podróży.

archiwum

1  2    

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści