Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Wywiady

Wywiady z osobami związanymi z branżą motocyklową: zawodnicy, organizatorzy targów, turystyki motocyklowej i inni.

13.11.2014

Piotr "Fragment" Frąckiewicz – stunt uzależnia

  WYWIADY
Fragmenta znają wszyscy, którzy choć trochę interesują się polskim stuntem. Zawodnik jest obecny na tej scenie od dawna i już niejednokrotnie udowodnił, że pokazy w jego wykonaniu to zapierające dech w piersiach widowisko. Kierowca zresztą występuje nie tylko w Polsce. Nie dziwi zatem fakt, że w 2013 roku Piotrem zainteresował się Triumph i postanowił oficjalnie wesprzeć zawodnika.

16.06.2014

Janusz Czaja - jak wyglądają szkolenia Suzuki

2 WYWIADY
O tym, jak ważne jest doszkalanie motocyklistów i podnoszenie własnych umiejętności, nie trzeba chyba nikomu przypominać. Okazuje się jednak, że wielu motocyklistów bazuje na doradztwie „doświadczonych” kolegów z forum, którzy potrafią snuć takie teorie, że czasami włos na łydce się jeży. Ale tak bywa kiedy doświadczenie utożsamiane jest z ilością pisanych postów lub latami spędzonymi w siodle i jazdach dookoła zagrody. Powód zazwyczaj jest jeden – koszty. Niby na bezpieczeństwie się nie oszczędza, ale…

25.03.2014

Dariusz Wawrzyniak - targi Motor Show w natarciu!

3 WYWIADY
Największe Motoryzacyjne Show w Polsce - kto za tym stoi? Cały sztab ludzi, ale tym sztabem musi kierować ktoś, kto ma ostatnie słowo i w przeddzień targów stawia organizacyjną "kropkę nad i". Tą osobą jest Dariusz Wawrzyniak, który sprawił, że targi Motor Show to dziś największa tego typu impreza w Polsce, a dzięki swojej motocyklowej pasji - dwa kółka są coraz poważniejszą częścią wydarzenia.

11.03.2014

Przyszłość Ducati - rozmawiamy z Giulio Malagoli

3 WYWIADY
Podczas prezentacji prasowej nowego Ducati Monster 1200 na Teneryfie, na miejscu obecna była większość pracowników włoskiej marki. Spośród tych bezpośrednio zaangażowanych w projekt był również Giulio Malagoli - jego kierownik, który obecnie awansował na posadę dyrektora marketingu. Mając możliwość wypytania o motocykl u źródła, nie mogliśmy przepuścić takiej okazji. Przed Wami rozmowa o tym czego dziś oczekują klienci segmentu premium, jak buduje się motocykle i co czeka nas w przyszłości.

04.06.2013

Turystyka dla każdego - rozmowa z ADV Poland

3 WYWIADY
Turystyka motocyklowa to zjawisko, które rozwija się cały czas. Coraz więcej osób docenia zwiedzanie świata z punktu widzenia motocyklowego siodła. Egzotyka Marokańskich tras, nieokiełznany temperament Hiszpańskich zakrętów, kusząca dzikość Alpejskich szczytów – czy przypadkiem właśnie o czymś takim marzycie?

03.04.2013

Darek Wawrzyniak – targi to za mało

  WYWIADY
Już za kilka dni rozpoczyna się największa w Polsce impreza motoryzacyjna. Do tego szykuje się, że to będzie największa edycja od początku jej istnienia. Nasza redakcja aktywnie wspiera Motor Show, bo już od początków w 2010 roku widzieliśmy potencjał w imprezie, która przygotowana jest perfekcyjnie od A do Z.

29.06.2012

Motorismo Mongolia Challenge – wyprawa głodu i pośpiechu zakończona

3 WYWIADY
Chłopaki z różnymi przygodami przejechali trasę do Ułan Bator i z powrotem, a przy tym nie stracili nic ze swojego poczucia humoru, dzięki któremu nie traktują poważnie nawet takiego wyczynu, jak zdobycie mongolskiej ziemi.

22.05.2012

Łukasz Łaskawiec – nie ma nic gorszego niż siedzenie w aucie

  WYWIADY
Po opadnięciu emocji rozmawiamy z Łukaszem Łaskawcem o jego wrażeniach z najważniejszego rajdu, czyli Dakaru.

18.04.2012

Motorismo Mongolia Challenge 2012 – już za 2 tygodnie

6 WYWIADY
Już 29 kwietnia wyrusza Motorismo Mongolia Challenge 2012, czyli wyprawa marzeń piątki przyjaciół.

08.03.2012

Europa na VanVanie – wyprawa Weroniki Kwapisz

3 WYWIADY
Początkowo pomysł obejmował dwie uczestniczki, jednak w trakcie wyprawy okazało się, że towarzysząca Weronice Kwapisz Karolina nie może kontynuować trasy – kontuzja zmusiła ją do powrotu do domu. W rozmowie z MOTOGEN.PL Weronika Kwapisz opisuje swoją przygodę z motocyklem, którego przeciętny potencjalny turysta nie wybrałby na taką trasę.

21.02.2012

$13 spod pierzyny na motocykl

1 WYWIADY
Jak radzi sobie z zimą, gdzie dałby się zaprosić swoim fankom i jaki wybrałby klimat dla Polski, dowiecie się czytając wywiad.

15.02.2012

Thibaut Tobi Nogues miłośnik stuntu i Transformersów

1 WYWIADY
Zanurzcie się w świat wykreowany przez francuskiego stuntera z Antibies. Thibaut Tobi Nogues to kaskader, który wprost kocha stunt, trenuje motocyklem, z którego jest w 100% zadowolony i uwielbia film Transformers. Co sądzi o stunt girls i jakie tricki kocha najbardziej? Tego dowiecie się czytając wywiad. Miłej lektury.

08.02.2012

Ania Jackowska – życie to podróż, podróż to życie

7 WYWIADY
Tuż przed wyjazdem do Argentyny rozmawiamy z Anią Jackowską, pisarką i podróżniczką.

24.12.2011

Malowanie motocykli, stunt & Tomasz Ryczkowski

1 WYWIADY
Zapraszamy do przeczytania wywiadu, który postanowiliśmy przeprowadzić z niesamowicie interesującym człowiekiem. Zdolnym, skromnym, cierpliwym „posiadaczem” artystycznej duszy i nieziemskich umiejętności. Tomasz Ryczkowski, gdyż o nim tutaj mowa jest polskim artystą mieszkającym w Wielkiej Brytanii. Kocha aerografię i motocykle.

16.12.2011

Marcin Sikora – krótki wywiad przed kolejnym sezonem

  WYWIADY
Marcin Sikora był bezkonkurencyjny w tegorocznej edycji Suzuki GSX-R 600 Cup. Jak wspomina miniony sezon i co planuje na przyszłość opowiada w wywiadzie.

17.11.2011

Rozmowa z Wojciechem Renczem, zdobywcą trzeciego miejsca w rajdzie RMF Morocco Challenge

  WYWIADY
Wojciech Rencz startował już w Rajdzie Dakar. Teraz na swoim KTM-ie wziął udział w RMF Morocco Challenge, które ukończył na trzeciej pozycji.

28.10.2011

Patryk "Kosa" Kosiniak – wywiad po Yamaha R6 Dunlop Cup

3 WYWIADY
"Kosa" w tym roku startował w pucharze Dunlop Yamaha R6 Cup, który jest rozgrywany przy niemieckim cyklu IDM. Jaki był ten sezon? Czy ściganie się w Niemczech sprawiło, że stał się lepszym zawodnikiem?

30.09.2011

Przemysław Saleta - motocykle i tor

8 WYWIADY
Kiedy zostawiał boks dla wyścigów motocyklowych, wielu pukało się w głowę. Jednak na torze, podobnie jak na ringu, udowodnił, że potrafi dać z siebie wszystko. Choć nie obyło się bez upadków, dzięki swojemu uporowi do podróży i wyścigów motocyklowych, Przemysław Saleta jest już na stałe jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego motocyklizmu. W rozmowie z MOTOGEN.PL opowiada, jak zaczęła się jego przygoda z motocyklami, dlaczego jazda po torze jest jego zdaniem bardzo ważna i dokąd pojedzie zimą.

08.09.2011

Muzeum zabytkowych motocykli "Rdzawe Diamenty"

4 WYWIADY
Ustroń to nie tylko spacery i narty. Szczególnie dla motocyklistów poszukujących krętych dróg z pięknymi krajobrazami. Po całym dniu jazdy, będąc już na miejscu, grzechem byłoby nie wstąpić do jedynego w swoim rodzaju muzeum zabytkowych motocykli o intrygującej i nostalgicznej nazwie „Rdzawe Diamenty".

07.09.2011

Rafał $tunter13 Pasierbek – wywiad po zwycięstwie w USA

2 WYWIADY
$tunter13 nigdy nie zawodzi swoich fanów, a przy tym spełnia swoje marzenia. Cóż może być piękniejszego od realizowania wyznaczonych sobie celów? Z pewnością ciężko opisać towarzyszące w takich momentach uczucie. A jak silne emocje towarzyszą człowiekowi, który po wygraniu wszystkich zawodów, w których wystartował, ponownie zajmuje pierwsze miejsce na wymarzonej, amerykańskiej scenie?

archiwum

1    1  2  3    5

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści