-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Turystyka motocyklowa

Relacje z wypraw motocyklowych, opisy najlepszych tras i wycieczek.

10.08.2016

Ducati Multi Tour - już w najbliższy piątek!!!

  Z KRAJU TURYSTYKA
Druga edycja Multi Tour – imprezy dla posiadaczy motocykli Ducati, odbędzie się w ostatni weekend sierpnia. Tym razem, poza Multistradami, zapraszamy również właścicieli innych modeli Ducati. Multi Tour to możliwość szlifowania techniki jazdy (szkolenie Tor Poznań, szkolenie Enduro), poznania nowych ludzi i nowych motocykli (dla zainteresowanych jazdy testowe nową Multistradą 1200 Enduro). To także wykorzystanie motocykla w bezpiecznych warunkach w zorganizowanej formie...

04.07.2016

NA DACHU RUMUNII, czyli motocyklem przez Karpaty 2016

1 WYPRAWY TURYSTYKA
Głód nowych wrażeń każe poznawać dokładniej własną ojczyznę i przybliżać kraje teoretycznie bliższe nam geograficznie i historycznie i okazuje się ciągle mniej znane przez motocyklistów, jako miejsca wędrówki. W zeszłym roku „urodził” się w naszych głowach pomysł odbycia takiej właśnie podróży motocyklowej.

20.04.2016

Na majowy długi weekend - Motofiesta w słonecznej Hiszpanii

  WYPRAWY TURYSTYKA
Polska pogoda nie rozpieszcza motocyklistów tej wiosny. Prognozy na długi weekend kwietniowo-majowy przewidują wprawdzie lekkie ocieplenie, ale również zachmurzenie duże i opady deszczu. Jeśli jeszcze nie wiecie, jak spędzić tych kilka dni, to podpowiadamy Wam motocyklowy wyjazd do Hiszpanii z Motofiestą.

15.03.2016

Harley-Davidson Discover More 2016 - wygraj wyprawę życia

  Z KRAJU TURYSTYKA
Marzysz o dwutygodniowej podróży na motocyklach Harley-Davidson w dowolnym miejscu na świecie? Twoje marzenie może się teraz spełnić, jeśli tylko weźmiesz udział w konkursie Discover More 2016.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści