Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Artykuły sponsorowane

Felietony i recenzje motocykli i akcesoriów motocyklowych.

01.12.2013

Przed świętami w MOTOGEN. szalejemy z konkursami

15 SPONSOROWANE
Przypominamy, że wciąż możecie wygrać podwójne wejściówki na Mistrzostwa Świata w SuperEnduro w Łodzi. A już jutro startujemy nie z jednym, a z dwoma konkursami, w których do wygrania będą bardzo cenne nagrody.

01.10.2013

Już za 8 tygodni wyląduje Nitro Circus Live

  SPONSOROWANE
Już za 8 tygodni, w grudniu 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie wyląduje Nitro Circus Live - Extreme Sports Show nr 1 na świecie.

22.09.2013

Nitro Circus i Travis Pastrana w Polsce!

  SPONSOROWANE
Travis Pastrana i jego niesamowita ekipa z Nitro Circus pierwszy raz w historii zawitają do Polski - będzie się działo!

16.09.2013

I Ty możesz ścigać się w ORLEN Team! Zgłoś się!

  SPONSOROWANE
ORLEN Team uruchamia Akademię Młodych Talentów, zapisy ruszają już dziś! Jeśli masz doświadczenie i osiągasz sukcesy w motocyklowych rajdach terenowych prześlij swoje zgłoszenie i walcz o jedno z trzech miejsc w Akademii. Jeśli udowodnisz, że jesteś najlepszy możesz zyskać szansę by wkrótce dołączyć do zespołu.

04.07.2013

Męskie jeansy Redline Rookie

8 SPONSOROWANE
Męskie jeansy Rookie Outlast to najnowsza propozycja firmy Redline, firmy która w ciągu ostatnich dwóch lat wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji spodni motocyklowych. Rookie po angielsku znaczy żółtodziób. W tym przypadku mamy jednak do czynienia z bardzo zaawansowanym technologicznie żółtodziobem.

14.06.2013

Damskie jeansy Redline Selene Outlast

1 SPONSOROWANE
Jeansy Selene Outlast to najnowsza propozycja firmy Redline, firmy która w ciągu ostatnich kilku lat wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji spodni motocyklowych. Do pierwszych, cieszących się doskonałą opinią, modeli Glory 5x oraz Simple 5x, dołączają nowe - Selene Outlast.

17.05.2013

Street Attack. Uliczny wojownik.

1 SPONSOROWANE
Jedną z ciekawszych tegorocznych nowości od Modeki jest typowo miejska kurtka Street Attack.

22.04.2013

Modeka Off Router

  SPONSOROWANE
Każdy, kto lubi zjechać z asfaltu powinien przyjrzeć się bliżej nowej propozycji Modeki. Off Router sprawdzi się zarówno w dalekiej podróży, jak i podczas terenowych przepraw na motocyklu czy quadzie.

18.03.2013

Keratronik ISR-M - technologia w służbie bezpieczeństwa

25 SPONSOROWANE
Kask renomowanej marki, wysokiej klasy ubrania, nowe opony… czy sądzisz, że zadbałeś o swoje bezpieczeństwo w najlepszy możliwy sposób? Na rynku właśnie pojawiło się urządzenie wykorzystujące nowoczesną technologię, która służy poprawie bezpieczeństwa i może być używane przez każdego motocyklistę. Przedstawiamy urządzenie pod tajemniczą nazwą ISR-M, produkowane przez firmę Keratronik.

13.03.2013

Modeka na 2013 – wybierz swój styl

SPONSOROWANE
Modeka, znany producent odzieży motocyklowej, prezentuje kolekcję sezon 2013. Oferta jest tak skomponowana, by spośród kilkudziesięciu modeli kurtek i spodni oraz wielu akcesoriów każdy biker mógł wybrać coś dla siebie.

14.02.2013

Modeka Ventura GT – zawsze w drodze

4 SPONSOROWANE
Dla motocyklowych podróżników Modeka przygotowała na nadchodzący sezon uniwersalny komplet turystyczny. Ventura GT łączy w sobie komfortowe wyposażenie z wysokiej półki oraz nowoczesny design.

08.02.2013

Oleje Motul 5100 w nowej promocji

8 SPONSOROWANE
Również w tym roku odwiedziliśmy siedzibę importera, aby dowiedzieć się co nowego przygotowali dla swoich klientów na sezon 2013.

10.01.2013

Racer – Austriacki produkt eksportowy

2 SPONSOROWANE
Jak niedawno Was informowaliśmy, austriacka firma Racer doczekała się nowego dystrybutora na naszym rynku.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści