Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Porady

Zestaw przydatnych porad dla każdego motocyklisty. Jak wybrać używany motocykl, jak wybrać akcesoria motocyklowe i inne artykuły.

16.12.2018

Kiedy wymieniać olej w motocyklu - przed zimą, czy na wiosnę?

  PORADY
Wymiana oleju w motocyklu to jedna z podstawowych czynności serwisowych, którą powinniśmy, niezależnie od przebiegu, wykonać co najmniej raz w roku. Spory o to, czy robić to przed zimą, czy po jej upływie są równie stare, co pierwsze branżowe grupy w Internecie.

15.12.2018

Tarcze hamulcowe w motocyklu - kiedy wymienić na nowe?

  PORADY
Tarcze hamulcowe w motocyklu są elementem eksploatacyjnym, tak jak reszta układu, czyli klocki, płyn czy przewody gumowe. Kiedy należy wymienić te pierwsze? Zakupić fabryczne części, a może zastąpić lepszymi, sportowymi zamiennikami?

14.12.2018

Ile czasu zaoszczędzisz serwisując motocykl jesienią zamiast wiosną?

1 PORADY
Decydując się na przegląd i ewentualne naprawy motocykla na początku sezonu, niemal na pewno stracisz kilka tygodni, które mógłbyś przeznaczyć na jazdę. Sprawdziliśmy, jak wygląda sprawa czasu oczekiwania w serwisach w całej Polsce w różnych porach roku.

Jaki motocykl turystyczny? - Ducati Multistrada 950 i 1260

1 PORADY
Jakie cechy powinien mieć idealny motocykl turystyczny? Kiedyś wystarczył potężny silnik i wielkie kufry. W dzisiejszych czasach to zdecydowanie za mało. Ducati Multistrada swojemu właścicielowi daje dużo, dużo więcej, zarówno w wersji 950 jak i 1260.

12.12.2018

10 pomysłów jak przetrwać zimę - poradnik motocyklisty

  PORADY
Jeżeli na pytanie kim jesteś, odpowiadasz: jestem motocyklistą (choć wielu z nas odpowie, że jest zwycięzcą!), to w okresie od listopada do marca masz trudne życie. Oczywiście z odrobiną samozaparcia możesz dalej jeździć po asfalcie, albo przerzucić się na enduro, ale nie oszukujmy się – znakomita większość z nas odstawia swój motocykla albo do serwisu na zimowe naprawy, albo też do garażu na pozasezonowy odpoczynek. Jak zatem przetrwać psychicznie ten trudny dla motocyklisty czas, a jednocześnie pozostać w klimacie motocyklowym?

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści