Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Porady

Zestaw przydatnych porad dla każdego motocyklisty. Jak wybrać używany motocykl, jak wybrać akcesoria motocyklowe i inne artykuły.

19.02.2019

Bezpieczne rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2019? Na co zwrócić uwagę…

  PORADY
Pierwsze słoneczne i ciepłe dni lutego 2019 powodują, że na ulicach pojawia się coraz więcej motocyklistów. Niestety, media już zdążyło obiec kilka informacji o wypadkach śmiertelnych z udziałem użytkowników jednośladów. Co zrobić aby bezpiecznie rozpocząć sezon?

18.02.2019

Objawy zepsutego ssania w skuterze i w motocyklu

  PORADY
Zepsute ssanie w motocyklu może być przyczyną utrudnionego rozruchu silnika, szczególnie w chłodne dni. W jaki sposób możemy zdiagnozować zepsute urządzenie rozruchowe?

Historia pojazdu w motocyklach - jak sprawdzać?

  PORADY
Na portalu ogłoszeniowym wystawiono świetny motocykl. Model jaki poszukujesz, cena konkurencyjna, zdjęcia piękne – nie ma się do czego przyczepić. Jedyny minus, to odległość – sprzęt znajduje się klilkaset km od ciebie. Jak zdalnie sprawdzić jego historię?

15.02.2019

Jaki kask na quada? Crossowy, supermoto, integral, trial czy dedykowany ATV?

  PORADY
Jaki kask na quada wybrać? Czy są specjalne, dedykowane kaski do quadów? Czy kask na quada różni się czymś o kasku motocyklowego? Na te i inne pytania postaramy się krótko odpowiedzieć niniejszym artykułem.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści