Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Porady Wpisy z roku 2013 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Porady

Zestaw przydatnych porad dla każdego motocyklisty. Jak wybrać używany motocykl, jak wybrać akcesoria motocyklowe i inne artykuły.

28.10.2013

Kombinezon skórzany - jednoczęściowy czy dwuczęściowy [+wideo]

11 PORADY
Motocykliści, którzy jeżdżą od lat doskonale znają odpowiedź na to pytanie. Wszystko bowiem zależy od preferencji, które ujawniają się wraz z powiększaniem doświadczenia.

30.08.2013

Jedziesz na tor? Wypożycz motocykl!

11 PORADY
Tor wyścigowy kusi wielu, wszystko jednak jak zwykle rozbija się o kasę i sprzęt. Wielu motocyklistów, którzy zaczynają jeździć na torowych treningach zwykle przyjeżdża na motocyklach średnio do tych warunków przygotowanych.

05.08.2013

Redukcja mocy w motocyklu na kategorię A2 - jak to zrobić?

40 PORADY
Choć wrzawa związana z prawem jazdy kat. A2 już nieco opadła, na forach internetowych wciąż pojawiają się pytania, a na naszą skrzynkę niemal codzienne ląduje kilka listów, w których chcecie abyśmy rozwiali Wasze wątpliwości. Dziś publikujemy mały poradnik jak poradzić sobie ze zmianą w dowodzie motocykla, którego silnik mocą przekracza 35 kW. Dzięki uprzejmości jednego z czytelników, który sam przeszedł przez tą drogę możecie przekonać się, że nie jest to wcale takie trudne!

25.06.2013

Blokady motocyklowe - co wybrać?

14 PORADY
Niestety, Polska jest miejscem, w którym wszystkie bardziej i mniej cenne rzeczy ruchome warto zabezpieczyć przed lepkimi rękami amatorów cudzej własności. Co roku ginie u nas około 1000 motocykli. Przodują w tym województwa: małopolskie, mazowieckie, dolnośląskie i pomorskie.

07.03.2013

Jazda motocyklem w korku zgodna z przepisami?

80 PORADY
Na temat możliwości jazdy w korku motocyklem powstało już tyle legend, że czasami trudno stwierdzić, która zawiera ziarnko prawdy. Jako że temat z naszego punktu widzenia jest bardzo istotny, postanowiliśmy przyjrzeć się problemowi od strony zgodności z przepisami o ruchu drogowym. O wyniku naszych dociekań możecie przeczytać w przygotowanym materiale.

28.02.2013

Kupno motocykla za jedną pensję

33 PORADY
Aktualnie średnia pensja w Polsce wynosi 4000 zł. To, kto ją rzeczywiście otrzymuje to sprawa na zupełnie inny materiał, który z pewnością nie powinien pojawiać się na portalu motocyklowym.

13.02.2013

Kategoria prawa jazdy A2 - ABC wiedzy

  PORADY
Publikacji na temat nowych kategorii prawa jazdy powstało bardzo dużo. Jeżeli wciąż szukasz informacji przygotowaliśmy stronę, dzięki której w jednym miejscu znajdziesz wszystko, co Cię interesuje.

11.02.2013

Motocykle używane - jak je kupować?

17 PORADY
Wbrew pozorom sezon zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka tygodni piękne słońce zacznie drażnić tych motocyklistów, którzy przespali zimę i nie mają jeszcze swojej maszyny. I co teraz? Do głów zaczyna się wkradać panika, a to najgorsza z możliwych reakcji. Przy tym nastawieniu można kupić minę. Jak więc postępować, żeby głupio nie wydać ciężko zarobionych pieniędzy?

08.01.2013

Trening na motocyklu podczas choroby

  PORADY
Pogoda w tym roku jest zdradliwa – niby trwa kalendarzowa zima, ale niebo bywa bezchmurne, a słońce optymistycznie zagląda przez okno. Niestety, temperatury panujące na dworze wciąż są niskie, przez co łatwo o przeziębienie czy inne choróbsko. Przychodnie zdrowia przeżywają prawdziwe oblężenie osób z objawami grypy. Co, jeżeli i nas dopadnie i co wtedy z treningiem?

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści