-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Porady Wpisy z roku 2012 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Porady

Zestaw przydatnych porad dla każdego motocyklisty. Jak wybrać używany motocykl, jak wybrać akcesoria motocyklowe i inne artykuły.

28.08.2012

Nowa funkcjonalność MOTOGEN. – wycieczki

2 PORADY
Uwielbiasz turystykę motocyklową? Wakacji nie wyobrażasz sobie inaczej niż w siodle jednośladu robiąc 1000 km dziennie? Przygotowujesz wspólny wyjazd ze znajomymi lub jesteś organizatorem komercyjnego wyjazdu dookoła świata? W takim razie właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy funkcjonalność, którą znajdziesz w menu GPS / WYCIECZKI.

04.06.2012

Używane ubrania motocyklowe

10 PORADY
Jak istotny jest prawidłowy ubiór na motocyklu nikogo nie trzeba przekonywać. Niestety, sytuację na rynku polskim każdy doskonale zna i szansa, że świeżo upieczony właściciel GS500 za 5000 zł wyda na ubrania drugie tyle jest raczej nikła. Nawet, jeżeli nasza skarbonka jest wypchana banknotami o dużych nominałach, opcja zaoszczędzenia gdzie się da jest kusząca.

30.05.2012

Wrocław podczas Euro 2012

1 PORADY
Na kierowców z Wrocławia czekają utrudnienia w okolicach Rynku gdzie będzie Strefa Kibica oraz oczywiście przy stadionie.

Poznań podczas Euro 2012

1 PORADY
Kierowcy z Poznania będą musieli przeżyć tylko trzy dni meczowe.

Gdańsk podczas Euro 2012

2 PORADY
W Gdańsku podobnie jak w innych miastach największe utrudnienia czekają na kierowców w okolicach stadionu i dojazdu do niego, szczególnie z okolic lotniska.

Meczowa tragedia w Warszawie

1 PORADY
Korki, kibice i remonty – tak będzie zaraz wyglądać Warszawa. Radzimy wsiąść na motocykl, który w tych warunkach wydaje się być jedyną rozsądna opcją.

11.05.2012

Taryfikator mandatów

  PORADY
Taryfikator mandatów opublikowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w dniu 09.05.2012 (obecnie obowiązujący).

20.04.2012

Rękawice motocyklowe – kompendium wiedzy

11 PORADY
Omówiliśmy już dogłębnie temat kasków, kombinezonów i obuwia motocyklowego. Pozostały nam rękawice, które dzielą się na różne typy, w zależności od przeznaczenia. Wiele osób prędzej czy później kończy na dwóch albo trzech parach – każde na inną pogodę.

03.04.2012

Testy kasków SHARP

28 PORADY
SHARP to brytyjski program rządowy mający na celu sprawdzenie bezpieczeństwa kasków motocyklowych. Poszczególne modele są testowane, a następnie wystawia im się ocenę w gwiazdkach. Pięć gwiazdek oznacza, że dany hełm jest bardzo bezpieczny.

14.03.2012

Buty motocyklowe - kompendium wiedzy

23 PORADY
Czym się różnią od siebie poszczególne typy obuwia? Na co należy zwracać uwagę przy zakupie? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w tym artykule.

21.02.2012

Używane części motocyklowe - czy to ma sens?

11 PORADY
Stosowanie używanych części w motocyklach to dla wielu osób norma, ale coraz częściej staje się tematem tabu. Jak podchodzić do montowania używanych części w sprzęcie, gdzie wszystko powinno chodzić w sposób idealny? Opierając się na doświadczeniu własnym i znanych nam innych motocyklistów spróbujemy wyznaczyć granicę pomiędzy oszczędnością a bezsensownym ryzykowaniem własnym zdrowiem.

23.01.2012

Kaski motocyklowe - kompendium wiedzy

29 PORADY
Jeżeli zastanawiało Cię cokolwiek odnośnie tematyki kasków, nasze kompendium powinno być odpowiedzią na wszystkie wątpliwości. Przed Wami zbiór najważniejszych informacji zebranych przez lata doświadczeń w motocyklowym siodle.

16.01.2012

Przegląd rynku kasków motocyklowych 1500-2000 zł

18 PORADY
Ostatnio na jednym z forów motocyklowych pojawił się post, który mnie bardzo ucieszył. Ktoś stwierdził, że nie zarabia tyle, aby stać go było na TANI kask! Tak, nie pomyliłem się. Świadomość polskich motocyklistów ciągle się podnosi i coraz więcej osób zauważa, że raz dobrze wydane pieniądze to lepsza opcja.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści