Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Po godzinach Wpisy z roku 2013 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Po godzinach

Recenzje i opisy gier, książek, filmów i innych dodatków motocyklowych.

13.11.2013

Motocykle w grach: GTA V

3 PO GODZINACH
Niedawno w strukturach Motogenu dość nagle i niespodziewanie ukonstytuowała się komórka zaawansowanej nerdozy. By nie pozostawiać tego faktu zupełnie bezproduktywnym postanowiliśmy przekuć go na coś przydatnego dla ogółu.

31.10.2013

Motocyklowe opowieści z krypty

3 PO GODZINACH
Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to okres, w którym szczególnie pamiętamy o bliskich, którzy od nas odeszli. Wyrazy pamięci są różne w zależności od wierzeń i więzi ze zmarłymi. Są jednak tacy, którzy wcale nie odeszli…

30.07.2013

Gdzie pracować i gdzie kupić motocykl?

13 PO GODZINACH
Gdzie najlepiej mieszkać aby tanio kupić nowy motocykl? Jakie zarobki byłyby przy tym najkorzystniejsze? Jaka kombinacja kraju zakupu oraz kraju zatrudnienia jest najlepsza? Postanowiliśmy to sprawdzić.

15.04.2013

Wyprawy motocyklowe - recenzja

4 PO GODZINACH
Przeglądając polski rynek wydawniczy pod kątem pozycji związanych z motocyklowymi wojażami, najczęściej znajdziemy ciekawe, bogato oprawione zdjęciami i przeplatane mniej lub bardziej zabawnymi historyjkami relacje, będące wspomnieniami autorów.

12.02.2013

Yamaha Ladies Night 2013 Poznań

2 RELACJE PO GODZINACH
W miniony piątek odbyła się trzecia już edycja imprezy dla motocyklistek Yamaha Ladies Night. W odróżnieniu od poprzednich edycji tym razem płeć piękna została zaproszona do nowo otwartego salonu Yamahy w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej 65a.

11.02.2013

Trafiła kosa na kamień, czyli historia pewnego sportowego złomu

49 PO GODZINACH
Pewien motocyklista z Warszawy przejechał łącznie 700 kilometrów tylko po to, żeby dowiedzieć się, że jego "wybranka" nie nadaje się do użytkowania przez osobę będącą przy zdrowych zmysłach. Postanowił ostrzec potencjalnych kupców przed Suzuki GSX-R K8 wystawioną przez nieuczciwego sprzedającego z Jarosławia.

07.02.2013

Inne loty z Suzuki Inazumą 750

25 PO GODZINACH
A zatem czas zatoczył pętelkę. Zostałem bez motocykla. Był początek maja, a maszyna odeszła do kolegi. Fakt, trwało to trochę bo od przynajmniej pół roku odbywały się negocjacje. Niby ów kolega chciał, ale się bał. W końcu poczuł, że zrobiło się na poważnie gdy przypadkiem ujrzał moje ogłoszenie w internecie.

30.01.2013

Carl Robson i spełnione marzenie

5 PO GODZINACH
Przeglądając sieć trafiłem na niezwykłą historię Carla Robsona, który pomimo śmiertelnej choroby spełnił swoje ostatnie marzenie - wspólnie ze swoim najlepszym przyjacielem wzięli udział w track day na torze w Cartagenie.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści