-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Po godzinach Wpisy z roku 2011 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Po godzinach

Recenzje i opisy gier, książek, filmów i innych dodatków motocyklowych.

17.11.2011

„Mój chłopiec, motor i ja...” – recenzja książki

7 PO GODZINACH
Bez możliwości łączności na facebooku, bez sponsorów, bez realnej wiedzy o tym, co może czekać ich na miejscu, dosiadając motocykla B.S.A., dysponującego zawrotną mocą 10 KM, w sierpniu 1934 roku wyruszyli do Chin. Ich podróż zakończyła się ponad dwa lata później.

04.10.2011

Iga Karst - Zabójczy afekt cz.I

1 PO GODZINACH
Ciąg dalszy motocyklowych opowiadań Igi Karst. Tym razem z akcją przenosimy się do Wrocławia, gdzie detektyw rozwiązuje sprawę podejrzanego wypadku motocyklowego.

06.06.2011

Iga Karst – Noc

10 PO GODZINACH
W bezsenną noc, gdy wskazówki zegara układały się na trójce, Marek sięgał do szafy po kurtkę i rękawice. Z kaskiem pod pachą schodził do podziemnego garażu, gdzie na środku jasno oświetlonego pomieszczenia czekało zawsze gotowe do najbardziej hardcorowej akcji moto.

29.03.2011

Iga Karst – Aga, cz. II

4 PO GODZINACH
Kwadrans po tym, jak Marek odjechał, zza okna rozległ się odgłos nadjeżdżającego motocykla. Agnieszka zbiegła na dwór. Na podzamczu nie zobaczyła jednak Marka. Nie wrócił. W słońcu szkliła się cebeerka w krwistoczerwonym malowaniu, która z całą pewnością nie należała do jej przyjaciela.

25.03.2011

Motocykle w muzyce

5 PO GODZINACH
Ostry dźwięk kręconego V2 (z reguły), chrapliwe dźwięki basu, zgrzyt katowanych gitar, popisy „pałkera” bezlitośnie okładającego bębny, a może nastrojowy wokal i łagodne dźwięki pojawiające się tuż po tym, jak odgłos jadącego motocykla ucichnie? Bywa różnie i wszystko zależy od wykonawcy.

15.02.2011

Iga Karst – Aga, cz. I

7 PO GODZINACH
Agnieszka, zwana Agi, siedziała na stole, przeglądając jakieś papiery w żółtym świetle żarówki, która słabo żarzyła się w staromodnym kinkiecie. Miała na sobie przylegające dżinsy z lekko poszarpanymi nogawkami i motocyklową kurtkę narzuconą na ramiona.

04.02.2011

Iga Karst – Team

1 PO GODZINACH
Gixer ucierpiał w wypadku znacznie bardziej niż jego właściciel. Dwie operacje i sześć tygodni w gipsie, a potem długa rehabilitacja pod okiem pięknej fizjoterapeutki i noga Marka była jak nowa. Tego samego nie można było powiedzieć o motocyklu, choć Suzuki nie odniosło większych widocznych obrażeń.

10.01.2011

Iga Karst – „Robal”

5 PO GODZINACH
Ostatnią rzeczą, o którą jeszcze kilka lat temu można było podejrzewać Marka, to to, że motocykle staną się ważną częścią jego życia. W dzieciństwie jednoślady nie miały dla niego większego znaczenia i z pewnością nie należał do grupy pasjonatów, którzy urodzili się w kasku.

04.01.2011

FIM Speedway Grand Prix 2 (2006) – więcej żużla w żużlu

  PO GODZINACH
Zgodnie z obietnicą, w końcu zajęliśmy się drugą odsłoną gry FIM Speedway Grand Prix. Tytuł przenosi nas do 2006 roku, byśmy kolejny raz mogli walczyć o koronę Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu.

03.01.2011

"Tron: Dziedzictwo" – z motocyklami w tle

12 PO GODZINACH
25 grudnia premierę miał długo wyczekiwany przez kinomaniaków sequel kultowego filmu „Tron”. Czy motocykliści znajdą tam coś wartego obejrzenia?

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści