-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Na każdy temat Wpisy z roku 2019 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Na każdy temat

Relacje, opinie, wywiady na tematy motocyklowe.

16.07.2019

Pirelli - geneza marki z włoskim temperamentem

1 NA KAŻDY TEMAT
Pirelli z pozycji skromnej włoskiej firmy zajmującej się produkcją opon rowerowych w XIX wieku, urosła do jednego z najbardziej prestiżowych producentów opon na całym świecie. Obecnie produkuje jedne z najbardziej doskonałych od strony technologii, opony motocyklowe, które są wykorzystywane w wielu seriach sportowych m.in. Mistrzostw Świata FIM Superbike World Championship. Poznajmy bliżej barwną historię marki Pirelli oraz to, co obecnie może zaoferować motocyklistom.

27.05.2019

Historia Castrola - marki, która dostrzegła potencjał wyścigów motocyklowych...

  NA KAŻDY TEMAT
Początki marki Castrol sięgają końca XIX, w kiedy Charles Walefield założył w Londynie firmę CC Wakefield & Company. Zaledwie kilka lat później rozpoczęto produkcję oleju silnikowego, zawierającego olej rycynowy. Z połączenia słów castor (rolka) i oil (olej) powstała nazwa Castrol.

21.01.2019

Blue Monday - nie taki straszny poniedziałek

  NA KAŻDY TEMAT
Dziś obchodzimy wątpliwej jakości "święto", czyli tzw. Blue Monday. Jest to podobno najbardziej paskudny, depresyjny dzień w roku. Kumuluje się w nim zmęczenie zimą, zazwyczaj szara pogoda, a do tego wszystkiego zaczyna do nas docierać, że postanowienia noworoczne zdążyły odlecieć do ciepłych krajów. Nas, motocyklistów, pogrąża dodatkowo świadomość, że do sezonu jeszcze daleko.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści