Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Na każdy temat Wpisy z roku 2016 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Na każdy temat

Relacje, opinie, wywiady na tematy motocyklowe.

20.09.2016

Systemy automatycznego hamowania dla motocykli? Testy już trwają

  NA KAŻDY TEMAT
Wygląda na to, że wspomagacze znane dotychczas kierowcom samochodów mogą trafić również do motocykli. Obecnie Bosch i Continental pracują nad systemami automatycznego hamowania. Czy motocykle przyszłości będą myślały za nas?

02.08.2016

Polski rynek motocykli i motorowerów zwolnił w pierwszym półroczu

  NA KAŻDY TEMAT
Polski rynek motocykli zwolnił w pierwszym półroczu, ale branża i tak ma powody do zadowolenia, ponieważ spadek sprzedaży jest niewielki. Trochę gorzej sytuacja wygląda w przypadku motorowerów, które od 2013 roku notują spore spadki sprzedaży.

20.05.2016

Czy motocykl klasy sport jak np.: Ducati Panigale 959 zda egzamin na prawo jazdy?

5 NA KAŻDY TEMAT
W drugim odcinku cyklu „Jak one zdają egzamin” postawiliśmy sobie naprawdę wymagające zadanie. Postanowiliśmy wykonać podstawowe manewry egzaminacyjne na prawo jazdy kategorii A na supersportowym Ducati Panigale 959.

10.05.2016

Czy 400-kilogramowy Harley-Davidson zdałby egzamin na prawo jazdy?!

2 NA KAŻDY TEMAT
„Jak one zdaję egzamin”- to nasz nowy cykl, w którym sprawdzamy rozmaite pojazdy na placu manewrowym, pod kątem zdawalności egzaminu na prawo jazdy kategorii A. Na pierwszą turę wzięliśmy naprawdę potężny sprzęt, ważący 439 kilogramów Harley-Davidson Road Glide Ultra.

20.03.2016

Aktywne bezpieczeństwo i luksus - premiera samochodów Volvo S90 i V90

  NA KAŻDY TEMAT
Skończyła się moda na myślenie tylko i wyłącznie o pieszych. Producenci samochodów zwrócili się w kierunku innych uczestników ruchu. A co jeśli połączyć bezpieczeństwo z luksusem i tradycją? Takie składniki zmiksowało Volvo w nowej odsłonie swojej flagowej limuzyny - S90 i jej wersji z plecakiem - V90.

09.03.2016

Poznaj rodziców na motocyklach w nowej kampanii społecznej!

  NA KAŻDY TEMAT
Choć stereotypy na temat motocyklistów powoli odchodzą do lamusa, to jednak motocyklista będący rodzicem może brzmieć jak koszmar pracownika norweskiej opieki społecznej. Nowa kampania pokazuje, że wśród motocyklistów są również rodzice, a urodziny dziecka wcale nie muszą oznaczać rezygnacji z dwukołowej pasji. Z kolei posiadanie motocykla nie jest jednoznaczne z brakiem odpowiedzialności za siebie i innych.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści