Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Na każdy temat Wpisy z roku 2014 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Na każdy temat

Relacje, opinie, wywiady na tematy motocyklowe.

29.11.2014

Kalendarz Pirelli – historia obiektu pożądania

  NA KAŻDY TEMAT
Talent, moda, zjawiskowe plenery, najpiękniejsze modelki, nagość i genialne zdjęcia to coś, czym CAL jest obecnie. Tymczasem najsłynniejszy kalendarz świata miał pierwotnie wisieć w serwisach sprzedających opony Pirelli i cieszyć oczy Panów Kaziów, Staszków i Waldków.

21.11.2014

Stunt w Polsce

  NA KAŻDY TEMAT
Jak to wszystko się zaczęło? Pomijając anegdoty i przechwałki – w czasach, kiedy Internet nie był zbyt powszechny, zapis jazdy był możliwy głównie za pomocą techniki VHS, a pierwsze aparaty cyfrowe dopiero zaczęły się pojawiać w naszym kraju. Miałem tę przyjemność, że kumpel ze studiów dorwał gdzieś kasetę z popisami Jimmiego Fireblade’a.

12.06.2014

Historia Yoshimury - pasja w japońskim wydaniu

1 NA KAŻDY TEMAT
Czy kupując nowy układ wydechowy do swojego motocykla, wybierając z bogatej oferty wielu producentów zastanawialiście się jaka historia stoi za powstaniem tej bezdusznej w swojej istocie mieszaniny aluminium, tytanu i carbonu?

09.06.2014

Drogi solarne - czy tak wygląda przyszłość?

4 NA KAŻDY TEMAT
Kilka miesięcy temu, porządkując piwnicę, znalazłem cały karton „Młodych Techników” z połowy lat sześćdziesiątych. Dla niewtajemniczonych, to wciąż wydawany miesięcznik popularno-naukowy poświęcony nauce i technice. Znajdziemy w nim mnóstwo zagadnień dotyczących chemii, fizyki, astronomii, matematyki, informatyki, automatyki oraz sposóbu działania i najnowszych rozwiązań wielu urządzeń technicznych.

06.06.2014

Wyższa Szkoła Jazdy Suzuki - nauka i zabawa

  NA KAŻDY TEMAT
O tym, jak istotne jest doszkalanie nie trzeba chyba nikomu powtarzać, jednak dobrych szkół, które oferują przynajmniej zadowalający poziom szkoleń i kursów mamy w naszym kraju niewiele. Mając to na uwadze Suzuki Motor Polska wyszło naprzeciw oczekiwaniom motocyklistów i dla użytkowników marki Suzuki organizuje szkolenia w całej Polsce. Czy warto się na nie wybrać miałem okazję przekonać się na własnej skórze.

11.05.2014

Sprzedaż dużych skuterów w Polsce - raport

3 NA KAŻDY TEMAT
O tym, że skutery o pojemności do 50 centymetrów sześciennych sprzedają się doskonale chyba nie trzeba mówić. Postanowiliśmy jednak przyjrzeć się sytuacji w segmencie skuterów, na które potrzebne jest prawo jazdy „wyższe” niż AM.

02.04.2014

Redline - Made in Poland

18 NA KAŻDY TEMAT
Od sześciu sezonów do naszego laboratorium trafiają produkty marki Redline. Nie ma co ukrywać, że są to ubrania najwyższej jakości, co potwierdzamy za każdym razem kiedy po przejechaniu w nich kilku tysięcy kilometrów w zróżnicowanych warunkach pogodowych przedstawiamy Wam wyniki naszych testów. Dziś, w ramach naszego cyklu "Made in Poland", przedstawiamy samą firmę Redline.

09.03.2014

VI OWMiS, czyli bieg kulawego przez płotki

17 NA KAŻDY TEMAT
VI Ogólnopolskie Targi Skuterów i Motocykli miały nam pokazać kierunek rozwoju runku na rok 2014. Nowe modele, nowi producenci, nowe kolekcje. Jak było w rzeczywistości?

22.01.2014

Polski stunt - jest bardzo dobrze i będzie lepiej

2 NA KAŻDY TEMAT
Po cichu na naszym rodzimym podwórku tworzy się naprawdę dobra scena stuntu z zawodnikami, którzy są w ścisłej światowej czołówce. Rok 2013 umocnił nas w przekonaniu, że stunt trafił w Polsce na – przyrównując - jakieś roponośne źródło i mamy u nas prawdziwych wyjadaczy.

08.01.2014

MotoPomocni – jedyna taka ekipa w Polsce

2 NA KAŻDY TEMAT
Na polskich drogach codziennie dochodzi do wypadków. Choć rok dopiero się zakończył i Policja posiada tylko wstępne podsumowanie, to wynika z niego, że w 2013 roku na polskich drogach doszło do ok. 35,4 tys. wypadków, w których zginęło prawie 3,3 tys. osób, a niemal 43,5 tys. zostało rannych.

Motocyklowe aukcje dla XXII finału WOŚP

  NA KAŻDY TEMAT
Tegoroczny, 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod tytułem: "Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów".

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści