Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Na każdy temat Wpisy z roku 2013 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Na każdy temat

Relacje, opinie, wywiady na tematy motocyklowe.

08.12.2013

Motocykle w filmach cz. 2

13 NA KAŻDY TEMAT
Jakiś czas temu popełniłem humorystyczny artykuł łączący świat motocykli z filmem, który okazał się trafiać w Wasze wysublimowane gusta. Przy czym wysublimowane należałoby złapać w wirtualne nawiasy, poprzez machnięcie dwoma palcami obok uszu.

11.11.2013

Marc Marquez - od 50cc do MotoGP

  NA KAŻDY TEMAT MOTOGP
Jeden sezon, osiemnaście rund i imponująca liczba osiągnięć - tak w skrócie można opisać tegoroczne dokonania Marca Marqueza. Jesteście ciekawi, jak wyglądała droga tego młodego debiutanta do tytułu Mistrza Świata MotoGP? Zapraszamy do lektury.

30.10.2013

Motocykle w filmach

42 NA KAŻDY TEMAT
Popkultura ma to do siebie, że użycie pewnych elementów, zawsze wzbudzi zainteresowanie w ogólnie pojętej masowej świadomości. Do takich elementów należą ładne cycki/dupy, słodkie kociaki/pieski, pokazane z bliska tragedie czy też piękne maszyny. Mimo silnej wewnętrznej chęci zajęcia się tymi pierwszymi, zerkniemy dzisiaj na te ostatnie.

07.09.2013

Jakie będą kaski przyszłości?

  NA KAŻDY TEMAT
Tempo, w jakim postępuje rozwój technologiczny niemal w każdej branży może wielu przyprawić o zawrót głowy. Dotyczy to między innymi branży motoryzacyjnej, w tym motocyklowej. Jak wyglądać będą kaski przyszłości?

22.08.2013

Odwiedzamy z kamerą Speed Day tor Poznań

2 NA KAŻDY TEMAT
O motocyklowych treningach Speed Day na torze Poznań przeczytać u nas możecie już nie pierwszy raz.

19.07.2013

Fotoradary - walka z systemem

19 NA KAŻDY TEMAT
Przez ostatnie lata za nasze pieniądze zakupiono ogromną ilość urządzeń do robienia zdjęć na drogach. Dodatkowo za fotki musimy jeszcze słono płacić. Jak uchronić się od niechcianego zdjęcia? Okazuje się, że w zależności od "firmy" fotograficznej, istnieje kilka sposobów.

13.06.2013

Silnik P3 - zwiastun nowego?

5 NA KAŻDY TEMAT
Prezentacja Yamahy MT-09 potwierdziła długo zapowiadane domysły i była spełnieniem obietnicy, jaką szefostwo fabryki z Iwata złożyło nam rok temu podczas targów Intermot.

11.06.2013

Kupiłeś nowy motocykl z salonu? Sprawdź dwa razy. [AKTUALIZACJA 11.06.2013]

64 NA KAŻDY TEMAT
Poniższa historia miała kilka zwrotów akcji, które zaznaczone są jako aktualizacje z podaniem daty i godziny. Całość ułożona jest chronologicznie aby łatwiej było zapoznać się z całością osobom, które wcześniej nie czytały tekstu.

21.05.2013

Sejm motocyklistom - debata o bezpieczeństwie

43 NA KAŻDY TEMAT
W ostatni piątek miałem okazję uczestniczyć w pierwszym i mam nadzieję, że zgodnie z zapowiedziami – nie ostatnim spotkaniu środowiska motocyklowego w sejmie.

12.03.2013

Wyścigi IMRC na Slovakia, Pannonia i Hungaroring

1 NA KAŻDY TEMAT
Na podstawie doświadczeń z bardzo udanego poprzedniego sezonu oraz dużego zainteresowania ze strony państw sąsiednich Slovakia Racing – organizator mistrzostw dla krajów V4 pod nazwą Central European Road Racing Championship (CERRC) – postanowił kontynuować projekt i zaprasza do ścigania się również w tym roku.

25.02.2013

600cm³ na pierwsze moto? Tak według rozporządzenia Ministerstwa

130 NA KAŻDY TEMAT
Czy ktoś przy okazji całego tego zamieszania z nowym prawem jazdy pamięta jeszcze jaki cel przyświecał wprowadzeniu nowych kategorii i podziału na A1, A2 i A?

Bezpłatne szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy – weź udział

36 NA KAŻDY TEMAT
Myśleliście kiedyś, w jaki sposób zachowalibyście się, gdyby konieczne okazało się udzielenie pomocy ofiarom wypadku mającym złamania czy poparzenia? Gdyby trzeba było wyciągnąć kogoś z samochodu, wykonać opatrunek albo zabezpieczyć miejsce zdarzenia do chwili przyjazdu odpowiednich służb?

30.01.2013

Szkolenia motocyklowe pod patronatem MOTOGEN.

17 NA KAŻDY TEMAT
W Polsce każdy się na wszystkim zna. Ja też. Znam się na wielu dyscyplinach co nie zawsze znaczy, że wiem co robię. I tak też jest wśród wielu użytkowników motocykli. Niestety większość chce sama „coś” naprawić w swojej maszynie.

23.01.2013

Dakar 2013 - Pozytywny finał

1 NA KAŻDY TEMAT
Uroczystości związane z zakończeniem tegorocznego Rajdu Dakar mamy już za sobą, więc naturalną koleją rzeczy czas na wyłonienie informacji najważniejszych, najciekawszych i niestety tych, które przyniosły nam najwięcej rozczarowań.

15.01.2013

Motocyklowe aukcje na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

  NA KAŻDY TEMAT
21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy właśnie się kończy. Do tej pory fundacji Jurka Owsiaka udało się zebrać 39 855 148 zł, przy czym kwota ta ciągle rośnie!

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści