Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Na każdy temat Wpisy z roku 2011 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Na każdy temat

Relacje, opinie, wywiady na tematy motocyklowe.

17.11.2011

Tor Pionki – czy obiekt powstanie?

15 NA KAŻDY TEMAT
Kiedy w 2008 roku motocyklową opinię publiczną zelektryzowała informacja o powstaniu toru motocyklowego z prawdziwego zdarzenia, który miał zostać zbudowany w Pionkach, wszyscy liczyli na jego szybkie powstanie. Co dzieje się w sprawie toru po trzech latach od tego momentu?

11.08.2011

Bramki pomiaru prędkości kontra polskie drogi - będzie jak zwykle

16 NA KAŻDY TEMAT
Miało być mniej fotoradarów, bramki mierzące średni czas przejazdu danym odcinkiem, miało być lepiej na drogach, bezpieczniej, a jak jest? Jak to zwykle bywa, czyli „po polsku”.

26.04.2011

Kierowca, który chciał zabić motocyklistę nadal jest bezkarny!

29 NA KAŻDY TEMAT
Już prawie rok minął od momentu, gdy od jednego z naszych Czytelników otrzymaliśmy wstrząsający list o tym, jak pewnego wieczoru kierowca samochodu próbował go zabić.

13.04.2011

Gymkhana w Polsce – znamy szczegóły!

8 NA KAŻDY TEMAT
Dowiedz się gdzie, kiedy i za ile będzie można sprawdzić swoje umiejętności podczas cyklu zawodów sprawnościowych Gymkhana.

06.04.2011

Lillian La France

2 NA KAŻDY TEMAT
Lillian La France; kobieta, o której mówiono, że nie zna strachu, a ryzyko i podwyższony poziom adrenaliny są jej niezbędne do życia tak samo, jak innym powietrze i woda.

05.04.2011

Prawo jazdy w 2013 – koszmar na dwóch kołach

8 NA KAŻDY TEMAT
Ostatnio elektryzującą wiadomością dla wszystkich przyszłych motocyklistów była zmiana przepisów dotyczących prawa jazdy. Najpierw było wiele gadania, potem nadziei, że może jednak regulacje nie wejdą. Potem nastąpiła konsternacja i kolejna nadzieja, że może w toku prac sejmowych zostaną nieco zmienione… Niestety, stały się one prawem, a nadzieja, jak to zwykle bywa, umarła ostatnia.

16.03.2011

Motocyklista starszego pokolenia

14 NA KAŻDY TEMAT
Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak w latach czterdziestych czy pięćdziesiątych wyglądały w Polsce drogi? Jakimi motocyklami jeździli nasi dziadkowie? Jakie mieli podejście do swoich maszyn? Czy mieli specjalistyczny strój do jazdy i czy panowały wtedy zwyczaje znane nam dzisiaj?

07.02.2011

WHC – Historia prawdziwa

5 NA KAŻDY TEMAT
Marcus Waltz jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych budowniczych motocykli na świecie, który wykreował swój własny i niepowtarzalny styl. Nie dziwcie się więc, jeśli ktoś wymieni jego nazwisko obok takich tuzów, jak nieżyjący już Indian Larry czy Arlen Ness.

Husqvarna i Steve McQueen – motocykl i film, które zapoczątkowały rewolucję

1 NA KAŻDY TEMAT
W 1963 roku szwedzka firma Husqvarna zaprezentowała motocykl, który zmienił motocrossową rzeczywistość. Lekka konstrukcja i wściekły, dwusuwowy, aluminiowy silnik to było coś zupełnie nowego, tym bardziej że pojazd ten trafił do sprzedaży i każdy fan szybkich przelotów po wertepach mógł stać się jego posiadaczem.

27.01.2011

Red Bull X-Fighters 2011

  NA KAŻDY TEMAT
Najsłynniejsza seria zawodów freestyle motocross - Red Bull X-Fighters – startuje już w kwietniu 2011. Pierwsza polska edycja zawodów odbyła się w 2008 roku w formie Wielkiego Sportowego Pożegnania Stadionu X-lecia. W 2011 - po trzech latach – największe zawody Freestyle motocross wracają do naszego kraju.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści