Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Na każdy temat

Relacje, opinie, wywiady na tematy motocyklowe.

21.01.2019

Blue Monday - nie taki straszny poniedziałek

  NA KAŻDY TEMAT
Dziś obchodzimy wątpliwej jakości "święto", czyli tzw. Blue Monday. Jest to podobno najbardziej paskudny, depresyjny dzień w roku. Kumuluje się w nim zmęczenie zimą, zazwyczaj szara pogoda, a do tego wszystkiego zaczyna do nas docierać, że postanowienia noworoczne zdążyły odlecieć do ciepłych krajów. Nas, motocyklistów, pogrąża dodatkowo świadomość, że do sezonu jeszcze daleko.

31.12.2018

Rekordowe 12 miesięcy Motogenu - czas podsumować 2018 rok

1 NA KAŻDY TEMAT
Czy tego chcemy, czy nie, rok 2018 odchodzi w przeszłość. Jaki był? Dla nas, dla serwisu Motogen na pewno był przełomowy. Był rokiem nowych wyzwań, rokiem zmian, rokiem rekordów!

21.12.2018

Niewyspany jak pijany. Alarmujące wyniki badań specjalistów ruchu drogowego

  NA KAŻDY TEMAT
Niewyspany kierowca ma 15 razy większe predyspozycje do spowodowania wypadku niż wyspany – wynika z raportu AAA Foundation for Traffic Safety. Mniej niż cztery godziny snu na dobę działają podobnie do zawartości alkoholu w stężeniu 1,2 promila.

03.12.2018

10 przykrych niespodzianek, które motocykl może sprawić na wiosnę

  NA KAŻDY TEMAT
Jesienna pogoda sprzyja, więc jeździmy jak długo się da. Kiedy zrobi się zimno, wielu z nas po prostu odstawi motocykl do garażu. To błąd! Pozostawienie motocykla bez przygotowania go do zimy może zemścić się na wiosnę.

13.11.2018

LwG - co to znaczy

  NA KAŻDY TEMAT
LwG – ten skrót pojawia się wszędzie tam, gdzie pojawiają się motocykliści. Ale co to znaczy LwG? Dlaczego skrót ten kończy wiele motocyklowych rozmów?

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści