Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Na każdy temat Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Na każdy temat

Relacje, opinie, wywiady na tematy motocyklowe.

25.02.2013

600cm³ na pierwsze moto? Tak według rozporządzenia Ministerstwa

130 NA KAŻDY TEMAT
Czy ktoś przy okazji całego tego zamieszania z nowym prawem jazdy pamięta jeszcze jaki cel przyświecał wprowadzeniu nowych kategorii i podziału na A1, A2 i A?

Bezpłatne szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy – weź udział

36 NA KAŻDY TEMAT
Myśleliście kiedyś, w jaki sposób zachowalibyście się, gdyby konieczne okazało się udzielenie pomocy ofiarom wypadku mającym złamania czy poparzenia? Gdyby trzeba było wyciągnąć kogoś z samochodu, wykonać opatrunek albo zabezpieczyć miejsce zdarzenia do chwili przyjazdu odpowiednich służb?

30.01.2013

Szkolenia motocyklowe pod patronatem MOTOGEN.

17 NA KAŻDY TEMAT
W Polsce każdy się na wszystkim zna. Ja też. Znam się na wielu dyscyplinach co nie zawsze znaczy, że wiem co robię. I tak też jest wśród wielu użytkowników motocykli. Niestety większość chce sama „coś” naprawić w swojej maszynie.

23.01.2013

Dakar 2013 - Pozytywny finał

1 NA KAŻDY TEMAT
Uroczystości związane z zakończeniem tegorocznego Rajdu Dakar mamy już za sobą, więc naturalną koleją rzeczy czas na wyłonienie informacji najważniejszych, najciekawszych i niestety tych, które przyniosły nam najwięcej rozczarowań.

15.01.2013

Motocyklowe aukcje na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

  NA KAŻDY TEMAT
21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy właśnie się kończy. Do tej pory fundacji Jurka Owsiaka udało się zebrać 39 855 148 zł, przy czym kwota ta ciągle rośnie!

05.12.2012

Shinya Kimura – customizing po japońsku

15 NA KAŻDY TEMAT
"The elimination of the insignificant", czyli w wolnym tłumaczeniu – eliminacja nieistotnego. Ten cytat Franka Lloyda Wrighta, amerykańskiego architekta, znajdziemy na stronie głównej Kimury. Tych kilka słów w idealny sposób oddaje filozofię i styl budowy niesamowitych customów.

03.12.2012

Konfigurator motocykli i odzieży - nowe narzędzie na rynku

8 NA KAŻDY TEMAT
Konfigurator motocykli i odzieży to nowe na naszym rynku rozwiązanie, które dostarczył pasaż MOTOCYKLOWY.PL i które wykorzystuje najnowsze technologie marketingowo-sprzedażowe.

26.11.2012

Bestialski konkurs

153 NA KAŻDY TEMAT CIEKAWOSTKI
Podczas wizyty na hamowni naszego Hyosunga GT650R padł niejeden zakład o to, ile mocy na tylnym kole pokaże Bestia. Nasunęło to myśl, którą realizujemy dzisiaj. Kto z Was poprawnie wytypuje, ile koni mechanicznych ma nasz koreański przyjaciel?

23.11.2012

Moto Guzzi - od V7 do Californi

4 NA KAŻDY TEMAT
W ostatnią sobotę zaprezentowaliśmy Wam co oferuje najnowsze wcielenie modelu California, dziś przedstawiamy kawałek historii produktów z Mandello del Lario.

06.11.2012

Piotrek „Kaczor” Kaczorowski – Mistrz Polski Supermoto

8 NA KAŻDY TEMAT SUPERMOTO
Cudze chwalicie, swego nie znacie - to przysłowie można odnieść do wielu polskich sportowców. W kolejnych miesiącach przedstawimy wam sylwetki postaci, o których istnieniu warto wiedzieć. Na początek przeczytajcie o dominatorze polskiej sceny Supermoto.

25.09.2012

Suzuki obudzi się w 2013?

15 NA KAŻDY TEMAT
Targi Intermot już dokładnie za tydzień. Tymczasem spekulacji, przecieków i domysłów o tym, co zobaczymy w sezonie 2013 jest coraz więcej.

14.08.2012

Marcin „Korzeń” Głowacki – reprezentant ciemnej strony mocy

  NA KAŻDY TEMAT
Kiedyś usłyszałem od księdza, że wszyscy jesteśmy dziećmi Boga… Ciężko się z tym zgodzić, gdy obserwujemy jazdę takiej postaci jak „Korzeń”. Pomimo jego pokojowego nastawienia, nie opuszcza nas wrażenie, że jego geny wywodzą się z krainy ogniem i smołą płynącą…

31.07.2012

Witajcie w nowym MOTOGEN.

21 NA KAŻDY TEMAT
Z pewnością zauważyliście, że portal w dniu dzisiejszym został całkowicie zmieniony. Strona główna, która już wcześniej przeszła lifting była zapowiedzią zmian, które objęły teraz całość serwisu.

23.07.2012

Wybitny polski motocyklista wyścigowy nie żyje

3 NA KAŻDY TEMAT
10 lipca 2012 roku, w Opolu zmarł Stanisław Kanas, jeden z najlepszych polskich motocyklistów lat powojennych.

20.07.2012

Stunt to zdrowie? (uwaga, drastyczne zdjęcia)

3 NA KAŻDY TEMAT
Stunt riding w ostatnich latach zdecydowanie zwolnił. Nie oznacza to jednak, że stał się przez to znacząco bezpieczniejszy. Przybliżymy Wam dzisiaj ciemną stronę motocyklowej mocy. Osoby wrażliwe oraz mamy i dziewczyny stunterów proszone są o opuszczenie strony.

29.05.2012

Australia Tour – trudna do zakwalifikowania

3 NA KAŻDY TEMAT
Pamiętacie Orlen Australia Tour 2012? Czterech Polaków – Przemek Saleta, Jacek Czachor, Adam Badziak i Jarek Stec – wyruszyli na motocyklowy podbój Australii. Do naszej redakcji trafiła właśnie książka wydawnictwa Bezdroża, która podsumowuje wyprawę sprzed dwóch lat.

24.05.2012

Trening na lotnisku. Kwestia zapachu, to kwestia podejścia

19 NA KAŻDY TEMAT
Sytuacji dotyczącej torów w naszym kraju chyba nie trzeba nikomu za bardzo naświetlać; wystarczy powiedzieć, że jest bardzo źle. Mamy jeden obiekt, który kwalifikuje się do wyścigów jakichkolwiek, choć nazwanie go obiektem o światowym standardzie byłoby daleko posuniętym nadużyciem semantycznym, do tego dostęp do niego dla przeciętnego motocyklisty jest tak samo prosty jak do garderoby Dody.

23.05.2012

BMW F650GS vs BMW F800GS vs Triumph Tiger 800

12 NA KAŻDY TEMAT
Otwarcie salonu Liberty Motors, 19.05.2012, w nowym miejscu - Łodzi. Dla mnie, niskiego fana lekkich turystycznych enduro (do tej pory miałem tylko BMW F650 '95, a kilkoma innymi nawinąłem pare km) było świetną okazją do poszukania odpowiedzi na pytanie: Która z maszyn będzie dla mnie najlepsza? Jak się okazało, nie tylko tego. Tekst ten jest tylko relacją moich odczuć, więc oczywiście znajdzie się wiele osób o odmiennym zdaniu.

17.05.2012

Jeśli chcą przeżyć, muszą być widoczni - Śląska Policja apeluje

5 NA KAŻDY TEMAT
Rusza druga odsłona kampanii motocyklowej "Szacunek + Zrozumienie + Rozwaga = Bezpieczeństwo". Tym razem chodzi o widoczność na drodze.

16.04.2012

Offroad w Polsce w tarapatach?

9 NA KAŻDY TEMAT
Wygląda na to, że niestety portal stopquadom.pl odniósł pewne zwycięstwo w walce z quadowcami jeżdżącymi po lasach.

archiwum

1    2  3  4    7

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści