Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Aktualności ze świata

Ze świata - Aktualności - MOTOGEN.PL. Newsy, wydarzenia, relacje z targów. Zapraszamy na łamy portalu dla motocyklistów MOTOGEN. Testy motocykli, foto, video, osiągi, dane techniczne i inne.

DZISIAJ
19.09.2017

Polak idzie do więzienia za jazdę na gumie po M6

  ZE ŚWIATA
Za próby nauki jazdy na jednym kole Paweł Z. pójdzie do więzienia na osiem miesięcy.

WCZORAJ
18.09.2017

Niebezpieczne związki. Pracownicze kłopoty Harleya

  ZE ŚWIATA CIEKAWOSTKI
Dwa duże związki zawodowe działające w fabryce Harleya zerwały właśnie wieloletnie porozumienie z zarządem. Działaczom nie podoba się ciągła redukcja ilości pełnych etatów na rzecz pracowników tymczasowych, a także przeniesienie części produkcji do Azji.

15.09.2017

Wesołe jest życie staruszka. Historia stuletniego motocyklisty

  ZE ŚWIATA
Zastanawialiście się kiedyś, ile będzie trwała wasza kariera na dwóch kółkach? Kiedy w końcu drżące ręce nie będą w stanie utrzymać kierownicy nawet najlżejszego jednośladu, a wysłużony błędnik nie wskaże pionu? Ponad stuletni Walijczyk udowadnia, że górna granica wieku to luźne pojęcie.

14.09.2017

W trasie: o krok od śmierci

  ZE ŚWIATA
Sytuacje na drodze bywają zaskakujące. Jesteśmy pod wrażeniem, jak z zagrożeniem poradził sobie kierowca motocykla, ale sprawiedliwie trzeba przyznać, że prowadzący ciężarówkę miał niewielkie szanse zobaczenia jednośladu poruszającego się z dużą prędkością. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, ale w związku z nadchodzącym weekendem-uważajcie na siebie w trasie...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści