Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Aktualności ze świata

Ze świata - Aktualności - MOTOGEN.PL. Newsy, wydarzenia, relacje z targów. Zapraszamy na łamy portalu dla motocyklistów MOTOGEN. Testy motocykli, foto, video, osiągi, dane techniczne i inne.

DZISIAJ
18.01.2019

Szef Ducati zapowiada modele z napędem elektrycznym

  ZE ŚWIATA
Claudio Domenicali w wystąpieniu na bolońskim uniwersytecie powiedział, że jego firma jest o krok od rozpoczęcia produkcji pierwszych modeli elektrycznych. Nie pozostawił także wątpliwości, że już w niedalekiej przyszłości ten rodzaj napędu zastąpi silniki spalinowe.

WCZORAJ
17.01.2019

Przyszłość jest elektryczna! Szef Ducati nie pozostawia złudzeń

  ZE ŚWIATA
Jesteśmy blisko rozpoczęcia seryjnej produkcji motocykla elektrycznego – powiedział Claudio Domenicali, szef Ducati podczas prezentacji specjalnego projektu studentów i inżynierów z Uniwersytetu w Bolonii.

16.01.2019

Buty motocyklowe obowiązkowe. Europejska Komisja BRD ma plan

  ZE ŚWIATA
Obuwie motocyklowe, obok kasku, będzie obowiązkowym elementem wyposażenia motocyklisty. Europejska Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła prace nad przepisami w tym zakresie.

KTM RC790 - nadjeżdża austriacki supersport?

  ZE ŚWIATA
Na indyjskim blogu Indian Autos Blog pojawił się projekt motocykla sportowego na bazie KTM Duke 790. Maszyna spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, a zarząd KTM nie wyklucza prac nad wersją produkcyjną.

15.01.2019

Dwie trzecie francuskich fotoradarów zniszczone. Protest żółtych kamizelek

  ZE ŚWIATA
Ponad 60 procent francuskiej sieci fotoradarów zostało zniszczone w trakcie protestów kierowców, nazywanych żółtymi kamizelkami. Protestującym nie podobają się rosnące koszty paliwa i innych opłat, którymi obciążani są kierowcy.

Rozdarta między epokami: limitowana Honda CB1000R+

  ZE ŚWIATA
Klasyczne barwy, złote skrzydło na zbiorniku paliwa i karbonowe dodatki. Zbudowana we Włoszech limitowana edycja Hondy CB1000R to nowoczesny wehikuł czasu, łączący lata 70. ze współczesnością.

14.01.2019

Norton V4 SS - rusza produkcja brytyjskiego obiektu pożądania

  ZE ŚWIATA
Norton nareszcie rozpoczął produkcję pierwszych 100 sztuk ekskluzywnego, od dawna wyczekiwanego modelu V4 SS. To najbardziej zaawansowany technologicznie i najbardziej ekskluzywny motocykl supersportowy, jaki kiedykolwiek opuścił brytyjską fabrykę.

Ekskluzywne brytyjskie motocykle Norton pojadą do Japonii

  ZE ŚWIATA
Norton rozwija produkcję. Na potrzeby kontraktu, podpisanego właśnie przez rządy Wielkiej Brytanii i Japonii, wyprodukowanych zostanie 1000 nowych motocykli, przy których produkcji producent zatrudni 200 osób.

04.01.2019

Indian nie podwyższa cen w związku z wojną celną

  ZE ŚWIATA
Indian, jak na najstarszego amerykańskiego producenta motocykli przystało, dotrzymuje danego słowa i nie podnosi cen swoich produktów na polskim rynku, a to mimo znacznego wzrostu cła na produkty importowane z USA.

03.01.2019

Audioradary. Nowa broń na zbyt głośne wydechy

  ZE ŚWIATA
Audioradar to urządzenie, którego zadaniem jest wykrywanie pojazdów generujących zbyt wysoki poziom hałasu. Urządzenia takie planują wprowadzić na swoich drogach władze Szwajcarii.

02.01.2019

Mediolan - nawet 2 tysiące euro dopłaty do skutera elektrycznego

  ZE ŚWIATA
Władze Mediolanu zaproponowały potężne dotacje dla kierowców starszych motocykli i skuterów, którzy zdecydują się na ich wymianę na pojazdy elektryczne. Pomoc miasta może sięgać kwoty nawet 2 tysięcy euro, czyli prawie 9 tysięcy zł.

Moto Guzzi Stelvio "Gran Sasso" - projekt osobisty

  ZE ŚWIATA
Przed wami jeden z najciekawszych customów, jakie widzieliśmy w ostatnim czasie. Moto Guzzi Stelvio “Gran Sasso” ma elegancki i ekskluzywny sznyt, pozostając przy tym w pełni funkcjonalną i praktyczną maszyną.

01.01.2019

OC na hulajnogę? Komisja Europejska chciałby takiego rozwiązania

1 ZE ŚWIATA
Elektryczne hulajnogi i deskorolki mogą zostać objęte obowiązkowym ubezpieczeniem OC. Komisja Europejska planuje wprowadzić takie rozwiązanie jako naturalną konsekwencję gwałtownego wzrostu popularności tych pojazdów.

Kolejny polski motocykl elektryczny zdobywa nagrodę w prestiżowym konkursie

  ZE ŚWIATA
Elektra to napędzany prądem motocykl, skonstruowany przez Studenckie Koło Naukowe PolSl Racing z Politechniki Śląskiej. Jednoślad okazał się bezkonkurencyjny w swojej klasie podczas zawodów Smart Moto Challenge.
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści