Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Aktualności ze świata

Ze świata - Aktualności - MOTOGEN.PL. Newsy, wydarzenia, relacje z targów. Zapraszamy na łamy portalu dla motocyklistów MOTOGEN. Testy motocykli, foto, video, osiągi, dane techniczne i inne.

01.12.2007

Brak wytchnienia dla Enduromaniaków! Czas rozpocząć halowe wyzwanie.

  ZE ŚWIATA
Nie ma szans na zimowy odpoczynek dla kierowców motocykli o ekstremalnie zwiększonym prześwicie. W niedzielę 2 grudnia na stadionie S. Jordi w Barcelonie rozpoczną się Halowe Mistrzostwa Świata Enduro.

Ryzykant pokonany w wieku 69 lat!

  ZE ŚWIATA
Znany głównie za oceanem jeździec Evel Knievel zmarł w wieku 69 lat. Był ikoną lat siedemdziesiątych, zdobył sławę dzięki swoim ryzykownym skokom nad autobusami, basenem wypełnionym rekinami czy kanionem Snake River w Idaho.

30.11.2007

Ducati lidera U2 na sprzedaż!

  ZE ŚWIATA
Wściekle czerwone Ducati 916 - własność lidera zespołu U2 - Bono, sygnowane przez właściciela zostanie zlicytowane na aukcji podczas International Motorcycle and Scooter Show w niedzielę, 2 grudnia w samo południe!

26.11.2007

V-twiny też mają fantazje!

  ZE ŚWIATA
Mikuni American to firma, która produkuje bardzo wydajne, motocyklowe gaźniki. Chłopaki z MA ostatnio wpadli na pomysł przywrócenia swojej kampanii reklamowej z 2004 roku pod hasłem „Explicit Performance Advisory” (nawiązanie do popularnego za wielką wodą hasła Parental Advisory) z nieco odświeżonym

04.11.2007

Poduszka powietrzna Dainese w fazie testów!

  ZE ŚWIATA
Dainese ujawniło pierwsze zdjęcia z crash-testu kombinezonu wyposażonego w poduszkę powietrzną. Do tej pory utajnione zdjęcia prezentują testera Dainese poddającego system brutalnemu testowi - celowemu przewróceniu się na Aprilii RS125! Sekwencja zdjęć pokazuje poduszkę powietrzną napełniającą się w

08.10.2007

Norifumi "Norick" Abe zginął w wypadku

  ZE ŚWIATA
Norifumi "Norick" Abe, uczestnik 114 Grand Prix w wyścigach motocyklowych, zginął w wypadku drogowym w Tokio, w pobliżu swego domu.

01.10.2007

Triumph ogłasza utworzenie teamu wyścigowego World Supersports

  ZE ŚWIATA
Firma Triumph potwierdziła dzisiaj, że weźmie udział w przyszłorocznych mistrzostwach Supersport World Championship.

16.05.2007

Dainese: Operacja Infinity

  ZE ŚWIATA
Włoski producent akcesoriów, firma Dainese, wprowadza beta testy nowego kasku Airstream Course Infinity. Model ten wyposażony jest w moduł komunikatora w standardzie Bluetooth 2.0, który pozwala na komunikację motocyklista-motocyklista nawet do 400 metrów! Beta testy dostępne są dla klientów z pięci

07.02.2007

Piaggio MP3 - czy on się w ogóle prowadzi?

  ZE ŚWIATA
Patrząc na nowe dziecko Piaggio, model MP3, kazdy z nas zadaje sobie jedno pytanie: jak tym się jeździ? Póki co nie mamy możliwości sprawdzenia tego na własnej skórze, ale nasi koledzy z Wysp jeździli już MP3.
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści