Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Aktualności ze świata

Ze świata - Aktualności - MOTOGEN.PL. Newsy, wydarzenia, relacje z targów. Zapraszamy na łamy portalu dla motocyklistów MOTOGEN. Testy motocykli, foto, video, osiągi, dane techniczne i inne.

02.06.2008

Śmierć turysty na Wyspie Man

  ZE ŚWIATA
Motocykliści nigdzie nie mogą czuć się bezpiecznie. Ani na drodze we własnym mieście, ani tym bardziej z dala od domu, gdzie wyjeżdżają, by odpocząć, pozwiedzać, czy po prostu dobrze się bawić.

28.05.2008

William Dunlop nie będzie się ścigał?

  ZE ŚWIATA
W związku ze śmiercią Roberta Dunlopa, który zginął na treningu North West 200 w zeszłym tygodniu, jego syn, William Dunlop, poważnie rozważa zakończenie swojej kariery sportowej.

27.05.2008

10 tysięcy funtów nagrody za znalezienie motocykli

  ZE ŚWIATA
Z warsztatu, gdzie przechodziły przegląd, zostały zwinięte dwa customowe motocykle. Cóż, bywa... Ale te dwa customy nie są zwyczajne. 23 maja ktoś gwizdnął Psy-Bawg’a i Barnstormera – wielokrotnych zwycięzców wielu prestiżowych konkursów customowych.

26.05.2008

Brytyjskie Dni Buella

  ZE ŚWIATA
Jeśli wybieracie się przypadkiem w stronę Wielkiej Brytanii, możecie załapać się na Buell Experience Days 2008. Po sukcesie zeszłorocznej edycji Buell postanowił powtórzyć imprezę w tym roku i wybrał na to 4 dni – 20 maja, 3 czerwca, 25 lipca i 19 sierpnia tego roku w Cadwell Park

23.05.2008

Dni BMW 2008

  ZE ŚWIATA
W dniach 4–6 lipca tego roku w Monachium i Garmisch-Partenkirchen kolejny raz odbędą się Dni BMW.

21.05.2008

Limitowane Suzuki GSX-R1000

  ZE ŚWIATA
Fani motocykli Suzuki, uwaga! Suzuki wprowadzeniło na rynek limitowanej wersji GSX-R1000, która po prostu zwala z nóg. Kolorystyką. Perłowo-biało-srebrne malowanie dołączy do tradycyjnej niebiesko-białej oraz czarnej wersji.

19.05.2008

Zlot motocyklowy odwołany ze strachu przed gangami

  ZE ŚWIATA
Na szczęście nasza rodzima policja nie wpadła jeszcze na taki genialny pomysł. Walijscy stróże prawa odwołali coroczny zlot motocyklowy, który miał się odbyć w długi weekend majowy w walisjkim miasteczku Powys, gdyż, jak to uzasadnili w publicznym oświadczeniu, powstało zbyt duże ryzyko, że d

16.05.2008

Robert Dunlop nie żyje

  ZE ŚWIATA
Robert Dunlop zmarł w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku podczas czwartkowego treningu North West 200. Według naocznych świadków, tylne koło w motocyklu Dunlopa zablokowało się przy prędkości 160km/h, a zawodnik został wyrzucony z motocykla. Mimo natychmiastowego prze

15.05.2008

Schumacher startuje incognito

  ZE ŚWIATA
Niemiecki Bild spekuluje, jakoby Michael Schumacher zamierzał startować w niemieckich mistrzostwach Superbike.

14.05.2008

Nowy system wykrywania motocyklistów

  ZE ŚWIATA
Unia Europejska powoli zabiera się za nas, motocyklistów. W oficjalnym dzienniku UE ukazała się ostatnio informacja dotycząca firm produkujących i usprawniających systemy monitoringu drogowego. Unia zaprasza do współpracy wszystkich tych, którzy mogą zaproponować nowoczesne rozwiązania w kwes

12.05.2008

Droga przyjazna motocyklistom

2 ZE ŚWIATA
W Norwegii już jakiś czas temu powstał projekt Vision Zero Road, którego celem jest ograniczenie wypadków z udziałem pojazdów do zera. Początkowo motocykle, jako pojazdy szczególnie niebezpieczne, zostały wykluczone z projektu, co rodziło obawy, że lobby anty-motocyklowe zażąda

07.05.2008

Otwarcie muzeum Harley’a

  ZE ŚWIATA
Nareszcie pojawiła się oficjalna informacja o otwarciu motocyklowego muzeum Harley’a-Davidsona w USA. Nastąpi ono 12 lipca w sobotę o godzinie 10:00.

01.05.2008

Brytyjska policja łapie motocyklistów

  ZE ŚWIATA
Jest już pewne, że na brytyjskie drogi wyjadą nie oznakowane vany, zaopatrzone w najnowszej generacji foto-radary. Faktem, natomiast, stały się foto-radary, o których pisaliśmy ostatnio, i które nie tylko zrobią motocykliście uroczą fotkę, ale również sfilmują go z boku i z tyłu.

30.04.2008

International Custom Show w Wielkiej Brytanii

  ZE ŚWIATA
W ubiegły weekend (25–27 kwietnia) w Londynie odbył się pierwszy International Custom Motorcycle Show. Zaprezentowano maszyny z Wielkiej Brytanii i całego świata, a podziwiać je przyszło tysiące odwiedzających.

Międzynarodowa Wystawa Motocykli w Chinach

  ZE ŚWIATA
W chińskim przemysłowym mieście Chongqing, po raz siódmy odbyła się wystawa chińskich producentów motocyklowych CIMTE 2008.

29.04.2008

Suzzy Perry projektuje ciuchy dla BKS

  ZE ŚWIATA
Firma sponsorująca w MotoGP m.in. Jamesa Toselanda, zamierza wejść we współpracę z brytyjską prezenterką BBCSuzzy Perry, która ma zaprojektować linię ciuchów motocyklowych dla kobiet.

24.04.2008

Rocznica Customów w Wielkiej Brytanii

  ZE ŚWIATA
Orange County Choppers królują w USA. Za granicą znajduje się tylko jeden sklep, w którym można kupić produkty firmowane przez słynną rodzinkę. Sklep znajduje się w angielskiej miejscowości Hemsby i właśnie minął rok od jego otwarcia.

21.04.2008

Ducati Monster 696 w sklepach

  ZE ŚWIATA
Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, to masz spore szanse stać się właścicielem nowego Monstera 696, na ponad miesiąc przed planowanym rozpoczęciem sprzedaży. Ducati wypuściło dwie wersje Potwora – 696 i 696+ do sieci dealerów na Wyspach.

17.04.2008

Ulgi dla motocyklistów

  ZE ŚWIATA
Niestety, wciąż jeszcze nie w naszym pięknym kraju. Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii i jesteś właścicielem Suzuki GSX-R 750, to ubezpieczając się w firmie Express Insurance, zyskasz całkiem niezłą zniżkę.

16.04.2008

Dzieje Tourist Trophy w obiektywie

1 ZE ŚWIATA
Start kolejnego wyścigu na Wyspie Man już w czerwcu. Zanim emocje sięgną zenitu, a wszystkie oczy skupią się na morderczych wyścigach w samym środku miasta fotograf Murray Walker pragnie zwrócić uwagę na historię przedsięwzięcia mającego swój początek 100 lat temu.

archiwum

1    80
...
89  90  91    92
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści