Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Aktualności ze świata

Ze świata - Aktualności - MOTOGEN.PL. Newsy, wydarzenia, relacje z targów. Zapraszamy na łamy portalu dla motocyklistów MOTOGEN. Testy motocykli, foto, video, osiągi, dane techniczne i inne.

08.07.2008

Lepiej dmuchać?

1 ZE ŚWIATA
Christopher Coe, motocyklista z Penhill w Wielkiej Brytanii, odmówił dmuchania w balonik, kiedy został zatrzymany przez patrol tamtejszej policji pod zarzutem spowodowania śmiertelnego wypadku.

04.07.2008

Hayka w Indiach

1 ZE ŚWIATA
Suzuki zdecydowało się na wprowadzenie Hayabusy na rynek indyjski. Decyzja została podyktowana m.in. tym, że konkurencja już tam jest i w Indiach bez problemu można kupić duże sportowe motocykle gigantów takich jak np.Ducati czy Yamaha.

02.07.2008

Osiemsetka Hondy w Indiach

  ZE ŚWIATA
Honda na początku przyszłego roku zamierza zacząć produkować nowy model motocykla o pojemności 800cm3. Dziwne wydaje się tylko to, że zadecydowano iż Honda CBF Stunner, bo tak nazywać się będzie ten motocykl, zostanie najpierw wprowadzona na rynek indyjski.

01.07.2008

Bezpieczne barierki testowane w Hiszpanii

  ZE ŚWIATA
Firma Tecnivial, która wyprodukowała barierki przyjazne motocyklistom, teraz prowadzi ich testy w Hiszpanii. Jeśli testowanie zakończy się powodzeniem, barierki zostaną wprowadzone do użytku jak najszybciej się da.

30.06.2008

Roehr 1250sc wyceniony

  ZE ŚWIATA
Całkiem niedawno pisaliśmy o nowym motocyklu Roehr 1250sc. W maju było wiadomo, że można zamówić maszynę u producenta, a budując ją Roehr zadbał o najdrobniejsze detale, stosując materiały naj

27.06.2008

Szef na zamówienie

  ZE ŚWIATA
Niedawno pisaliśmy o tym, że zapowiadany jest szumnie powrót amerykańskiego Indian Chiefa. Czy pomysł producenta okaże się trafiony – czas pokaże, faktem jest jednak, że za pomocą strony internetowej można już zamówić motocykl na 2009 rok.

26.06.2008

Wygraj na aukcji kurtkę Angeliny

  ZE ŚWIATA
Hollywoodzka gwiazda filmowa Angelina Jolie wystawiła na aukcji jedna ze swoich motocyklowych kurtek.

24.06.2008

Brytyjscy motocykliści zwolnieni z opłat

  ZE ŚWIATA
Najprawdopodobniej wszyscy użytkownicy jednośladów zostaną zwolnieni z obowiązku płacenia za parkowanie pojazdu w płatnej dla pojazdów strefie Congestion Charge Zone w Manchesterze.

23.06.2008

Dni Otwarte Harley’a Davidsona w Duxford

  ZE ŚWIATA
Gdybyście przypadkiem przejeżdżali przez brytyjskie Duxford w okolicy przyszłego weekendu, to jest 28 - 29 czerwca, zatrzymajcie się na chwilę w Imperial War Museum. Właśnie w przyszły weekend odbędą się tam dni otwarte Harry’ego.

19.06.2008

Stacja benzynowa przyjazna motocykliście

  ZE ŚWIATA
Jeśli chcecie trafić na stację benzynową przyjazną motocykliście, musicie, niestety, pojechać do Francji. Jeden z tamtejszych potentatów paliwowych przystosował swoje stacje benzynowe z myślą o motocyklistach, dostosowując nawet dystrybutory paliwa do potrzeb kierowców je

18.06.2008

Barierki przyjazne motocyklistom

  ZE ŚWIATA
Nareszcie jest szansa na wprowadzenie ogólnoeuropejskiego przepisu, który zwiększy nasze bezpieczeństwo na drodze. W piątek 13 czerwca Europejski Komitet Normalizacyjny głosował za "rozwojem europejskich standardów, które zredukują poważne skutki kolizji motocyklistów z barierkami drogowym

16.06.2008

Harry na Tajwanie

  ZE ŚWIATA
Harley-Davidson brnie dumnie przez cały świat, rozsiewając swoje salony wszędzie, gdzie tylko można. Teraz padło na Tajwan.

Schumacher znowu pocałował glebę

  ZE ŚWIATA
Po raz kolejny podczas sesji treningowej w Hohenstein, Schumacher miał bliskie spotkanie z glebą i rozwalił swoją Hondę CBR 1000 RR Fireblade.

11.06.2008

MV Agusta zaprzecza jakoby miał ją wykupić Harley

  ZE ŚWIATA
Claudio Castiglioni – prezes MV Agusty – oficjalnie zaprzeczył pogłoskom, jakoby jego firma miała zostać wykupiona przez Harleya-Davidsona.

10.06.2008

Koniec MZ-tki?

  ZE ŚWIATA
Pod koniec roku zakończy swoją działalność jedna z najstarszych firm produkujących motocykle w Europie. Niemiecki producent jest zmuszony zakończyć działalność z dniem 31 grudnia 2008 roku z powodu strat, które ponosi od 1996 roku, czyli od momentu przejęcia firmy przez Malezyjczyków.

09.06.2008

Czy Harley wykupi Agustę?

  ZE ŚWIATA
Jeśli źródła dziennikarskie podają prawdziwe informacje, to tak właśnie się stanie i Harley-Davidson może stać się właścicielem MV Agusty, a w tym również i udziałów Cagivy.

03.06.2008

Festa Ducati 2008

  ZE ŚWIATA
Na słynnym niemieckim torze wyścigowym Nürburgring 5 i 6 lipca odbędzie się Festa Ducati 2008 – największa impreza posiadaczy i miłośników motocykli Ducati.

02.06.2008

Śmierć turysty na Wyspie Man

  ZE ŚWIATA
Motocykliści nigdzie nie mogą czuć się bezpiecznie. Ani na drodze we własnym mieście, ani tym bardziej z dala od domu, gdzie wyjeżdżają, by odpocząć, pozwiedzać, czy po prostu dobrze się bawić.

28.05.2008

William Dunlop nie będzie się ścigał?

  ZE ŚWIATA
W związku ze śmiercią Roberta Dunlopa, który zginął na treningu North West 200 w zeszłym tygodniu, jego syn, William Dunlop, poważnie rozważa zakończenie swojej kariery sportowej.

27.05.2008

10 tysięcy funtów nagrody za znalezienie motocykli

  ZE ŚWIATA
Z warsztatu, gdzie przechodziły przegląd, zostały zwinięte dwa customowe motocykle. Cóż, bywa... Ale te dwa customy nie są zwyczajne. 23 maja ktoś gwizdnął Psy-Bawg’a i Barnstormera – wielokrotnych zwycięzców wielu prestiżowych konkursów customowych.

archiwum

1    76
...
85  86  87    89
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści