Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Aktualności ze świata

Ze świata - Aktualności - MOTOGEN.PL. Newsy, wydarzenia, relacje z targów. Zapraszamy na łamy portalu dla motocyklistów MOTOGEN. Testy motocykli, foto, video, osiągi, dane techniczne i inne.

29.07.2008

Motocykle zanieczyszczają środowisko bardziej niż samochody?

  ZE ŚWIATA
W Wielkiej Brytanii od pewnego czasu toczy się dyskusja czy pozwolić motocyklistom poruszać się pasami wyznaczonymi dla autobusów. Teraz w debatę włączyła się magazyn ‘Cycle’, który reprezentuje międzynarodową organizację zrzeszającą rowerzystów. Zdaniem magazynu motocykliści ni

28.07.2008

Paweł Szkopek zwycięzcą motocyklowego Pucharu Europy!

  ZE ŚWIATA
W dniach 26-27 lipca w szwedzkiej miejscowości Karlskoga rozegrano III rundę motocyklowego Pucharu Europy. Fenomenalny występ zaliczył Paweł Szkopek z OKI SZKOPEK TEAM. Podczas sobotniego treningu kwalifikacyjnego ustanowił nowy rekord toru, a dzień później zdeklasował rywali podczas wyścigu.

22.07.2008

Schumi woli samochody

  ZE ŚWIATA
Michael Schumacher wydał właśnie oficjalne oświadczenie dla mediów, w którym dementuje plotki na temat tego, iż miałby wziąć udział w niemieckich mistrzostwach Superbike.

17.07.2008

Policjant oczyszczony z zarzutu spowodowania śmiertelnego wypadku

  ZE ŚWIATA
W zeszłym roku jadący swoją Yamahą R1 Damien Myerscough, policjant z Manchesteru, podczas wyprzedzania kolumny samochodów, wjechał w jadący przed nim samochód, który wykonywał manewr skręcania. Motocyklodbił się od samochodu, a następnie od krawężnika i uderzył w idącą chodnikiem kobie

16.07.2008

Scott Leathers nadal na rynku

  ZE ŚWIATA
Ktokolwiek z Was korzystał z oferty firmy odzieżowej dla motocyklistów Scot Leathers International, na pewno zmartwił się na wieść o tym, że Anglicy kończą swoją działalność. Śpieszymy poinformować, że nie ma powodów do obaw, gdyż Scott Leathers pozostaje na rynku.

15.07.2008

Jak już jedziesz - jedź szybko?

  ZE ŚWIATA
Ironia losu sprawiła chyba, że brytyjski motocyklista, zwalniający na widok fotoradaru, został potrącony przez jadący za nim samochód.

14.07.2008

Harley Davidson właścicielem MV Agusty

  ZE ŚWIATA
Niektórzy nie mogą w to uwierzyć do tej pory. Długo zapowiadana fuzja Harleya i MV Agusty doszła w piątek do skutku. Amerykański producent motocykli przejął włoską markę za kwotę 70 milionów Euro, z czego 45 milionów to długi Agusty.

10.07.2008

Specjalna edycja Suzuki GSX 1400 wśród kangurów

  ZE ŚWIATA
Największy seryjnie produkowany naked-bike doczekał się swojej limitowanej edycji, którą Suzuki postanowiło wypuścić w Australii.

08.07.2008

Lepiej dmuchać?

1 ZE ŚWIATA
Christopher Coe, motocyklista z Penhill w Wielkiej Brytanii, odmówił dmuchania w balonik, kiedy został zatrzymany przez patrol tamtejszej policji pod zarzutem spowodowania śmiertelnego wypadku.

04.07.2008

Hayka w Indiach

1 ZE ŚWIATA
Suzuki zdecydowało się na wprowadzenie Hayabusy na rynek indyjski. Decyzja została podyktowana m.in. tym, że konkurencja już tam jest i w Indiach bez problemu można kupić duże sportowe motocykle gigantów takich jak np.Ducati czy Yamaha.

02.07.2008

Osiemsetka Hondy w Indiach

  ZE ŚWIATA
Honda na początku przyszłego roku zamierza zacząć produkować nowy model motocykla o pojemności 800cm3. Dziwne wydaje się tylko to, że zadecydowano iż Honda CBF Stunner, bo tak nazywać się będzie ten motocykl, zostanie najpierw wprowadzona na rynek indyjski.

01.07.2008

Bezpieczne barierki testowane w Hiszpanii

  ZE ŚWIATA
Firma Tecnivial, która wyprodukowała barierki przyjazne motocyklistom, teraz prowadzi ich testy w Hiszpanii. Jeśli testowanie zakończy się powodzeniem, barierki zostaną wprowadzone do użytku jak najszybciej się da.

30.06.2008

Roehr 1250sc wyceniony

  ZE ŚWIATA
Całkiem niedawno pisaliśmy o nowym motocyklu Roehr 1250sc. W maju było wiadomo, że można zamówić maszynę u producenta, a budując ją Roehr zadbał o najdrobniejsze detale, stosując materiały naj

27.06.2008

Szef na zamówienie

  ZE ŚWIATA
Niedawno pisaliśmy o tym, że zapowiadany jest szumnie powrót amerykańskiego Indian Chiefa. Czy pomysł producenta okaże się trafiony – czas pokaże, faktem jest jednak, że za pomocą strony internetowej można już zamówić motocykl na 2009 rok.

26.06.2008

Wygraj na aukcji kurtkę Angeliny

  ZE ŚWIATA
Hollywoodzka gwiazda filmowa Angelina Jolie wystawiła na aukcji jedna ze swoich motocyklowych kurtek.

24.06.2008

Brytyjscy motocykliści zwolnieni z opłat

  ZE ŚWIATA
Najprawdopodobniej wszyscy użytkownicy jednośladów zostaną zwolnieni z obowiązku płacenia za parkowanie pojazdu w płatnej dla pojazdów strefie Congestion Charge Zone w Manchesterze.

23.06.2008

Dni Otwarte Harley’a Davidsona w Duxford

  ZE ŚWIATA
Gdybyście przypadkiem przejeżdżali przez brytyjskie Duxford w okolicy przyszłego weekendu, to jest 28 - 29 czerwca, zatrzymajcie się na chwilę w Imperial War Museum. Właśnie w przyszły weekend odbędą się tam dni otwarte Harry’ego.

19.06.2008

Stacja benzynowa przyjazna motocykliście

  ZE ŚWIATA
Jeśli chcecie trafić na stację benzynową przyjazną motocykliście, musicie, niestety, pojechać do Francji. Jeden z tamtejszych potentatów paliwowych przystosował swoje stacje benzynowe z myślą o motocyklistach, dostosowując nawet dystrybutory paliwa do potrzeb kierowców je

18.06.2008

Barierki przyjazne motocyklistom

  ZE ŚWIATA
Nareszcie jest szansa na wprowadzenie ogólnoeuropejskiego przepisu, który zwiększy nasze bezpieczeństwo na drodze. W piątek 13 czerwca Europejski Komitet Normalizacyjny głosował za "rozwojem europejskich standardów, które zredukują poważne skutki kolizji motocyklistów z barierkami drogowym

16.06.2008

Harry na Tajwanie

  ZE ŚWIATA
Harley-Davidson brnie dumnie przez cały świat, rozsiewając swoje salony wszędzie, gdzie tylko można. Teraz padło na Tajwan.

archiwum

1    74
...
83  84  85    87
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści