Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Aktualności ze świata

Ze świata - Aktualności - MOTOGEN.PL. Newsy, wydarzenia, relacje z targów. Zapraszamy na łamy portalu dla motocyklistów MOTOGEN. Testy motocykli, foto, video, osiągi, dane techniczne i inne.

03.11.2018

Znakomity czas dla MV Agusty. Nowe modele, nowy zarząd i zastrzyk kapitału

  ZE ŚWIATA
Legendarne już problemy finansowe MV Agusty na razie odchodzą w zapomnienie. Firma ma nowy zarząd i właśnie otrzymała dofinansowanie od inwestorów w kwocie 40 mln euro. Prowadzone są prace nad nowymi modelami, w tym powernakedem o mocy 212 KM.

29.10.2018

Wielka Brytania: zabytkowa Honda CB500F odnaleziona dzięki Facebookowi!

  ZE ŚWIATA
Zabytkowa Honda CB500F z 1972 r., skradziona mieszkańcowi Dorchester, odnalazła się dzięki mediom społecznościowym. Sam właściciel nie mógł ukryć tym faktem zdumienia.

24.10.2018

Prawy do lewego, lewy do prawego - nietypowa droga w Meksyku

  ZE ŚWIATA
Meksyk jest krajem, w którym generalnie obowiązuje ruch prawostronny. Jedna z miejscowych tras ma jednak ciekawy i bardzo podchwytliwy układ - brak koncentracji w tym miejscu może zakończyć się fatalnie.

Francja: wesel nie będzie, bo motocykliści za bardzo się cieszą

  ZE ŚWIATA
Władze niektórych dzielnic okręgu marsylskiego zapowiedziały zakaz organizowania wesel. Powód? Nadmierna radość uczestników, wyrażana przy pomocy motocykli.

18.10.2018

Alta Motors zawiesza działalność

2 ZE ŚWIATA
Kalifornijska firma Alta Motors była do tej pory jednym z najbardziej obiecujących graczy na rynku motocykli elektrycznych. Nieudana współpraca z Harleyem sprawiła jednak, że firma stanęła na krawędzi bankructwa.

17.10.2018

Na przekór złodziejom - oddolna inicjatywa brytyjskich motocyklistów

  ZE ŚWIATA
Grupa motocyklistów z Bristolu zajmuje się tropieniem i odzyskiwaniem skradzionych jednośladów. To żmudne i często niebezpieczne zajęcie, ale dzięki tym działaniom wielu okradzionych właścicieli odzyskało swoje sprzęty.

16.10.2018

Turban zamiast kasku - kolejna prowincja Kanady robi wyjątek dla Sikhów

  ZE ŚWIATA
Kanada to kraj zamieszkały przez bardzo liczne mniejszości narodowe i religijne. Wśród nich bardzo widoczni są Sikhowie, dla których turban noszony na głowie w każdej sytuacji jest bardzo ważną częścią tożsamości. Tworzy to oczywiście problem dla tych z nich, którzy jeżdżą na motocyklach.
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści