Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Aktualności ze świata

Ze świata - Aktualności - MOTOGEN.PL. Newsy, wydarzenia, relacje z targów. Zapraszamy na łamy portalu dla motocyklistów MOTOGEN. Testy motocykli, foto, video, osiągi, dane techniczne i inne.

19.03.2019

Już niedługo nie będziesz musiał stać na czerwonym świetle, do UE wchodzi system C-ITS!

  ZE ŚWIATA
Elektronika na dobre wchodzi w praktycznie wszystkie aspekty naszego życia, a potwierdza to decyzja Komisji Europejskiej o wdrożeniu systemu C-ITS na terenie krajów UE. Jeżeli decyzji tej nie sprzeciwi się Parlament Europejski oraz Rada Europy, jeszcze w tym roku pierwsze elementy tego elektronicznego systemu drogowego trafią na ulice państw unii.

14.03.2019

Aktualizacja: MotoE pochłonięte przez ogień. Pierwszy wyścig...

  ZE ŚWIATA
Jak donosi portal MCN dzisiaj w nocy, podczas oficjalnych testów w Jerez spaliło się całe MotoE. Konkretniej budynek, w którym przechowywano motocykle, sprzęt, części i narzędzia wszystkich zespołów oraz rzeczy osobiste zawodników...

13.03.2019

Streaming na żywo i kalendarz mistrzostw American Flat Track 2019

  ZE ŚWIATA
Po dominacji w sezonach 2017 i 2018, oraz zapewnieniu tytułów mistrzowskich w kategorii zarówno kierowców, jak i producentów, ekipa Indian Wrecking Crew dosiadająca Indianów Scout FTR750 kończy przygotowania do sezonu 2019. Już od 14 marca będziecie mogli śledzić na żywo zmagania najlepszych na płaskim torze.

05.03.2019

Keith Flint muzyk, motocyklista, własciciel teamów wyścigowych nie żyje

  ZE ŚWIATA
Keith Flint, wokalista The Prodigy popełnił wczoraj samobójstwo. Zapewne wielu z was nie zdawało sobie sprawy, że drugą największą pasją muzyka były motocykle.

27.02.2019

Kalifornijskie autostrady bez ograniczeń prędkości?

  ZE ŚWIATA
Podczas gdy europejscy parlamentarzyści wprowadzają elektroniczne ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym władze stanu Kalifornia debatują nad zniesieniem ograniczeń prędkości na autostradach.
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści