Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Aktualności z kraju

Motocyklowe aktualności z kraju. Newsy, wydarzenia, relacje z targów i inne.

WCZORAJ
20.04.2018

Cross 2018: kilkunastu zatrzymanych przez policję i leśników

  Z KRAJU
Kilkanaście osób jeżdżących na enduro i quadach zostało zatrzymanych za nielegalną jazdę po lesie w okolicach Beskidu Makowskiego. Wspólna akcja leśników i policji miała kryptonim "Cross 2018". Wszyscy zostali ukarani mandatami w wysokości 1000 złotych.

19.04.2018

Nie będzie kar za brak dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia OC

  Z KRAJU
Rada Ministrów przyjęła 17.04.2018 zmiany w Prawie o ruchu drogowym. Kierowcy nie będą musieli mieć przy sobie dokumentów potwierdzających zawarcie polisy OC ani dowodu rejestracyjnego.

Dni BMW Motorrad Polska - Mrągowo 25-27 maja

  Z KRAJU
Jesteś pasjonatem motocykli BMW? Ryk silnika jest dla ciebie synonimem przygody? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi twierdząco i pragniesz wciągnąć w swoją pasję innych, wybierz się na Dni BMW Motorrad Polska!

18.04.2018

Nagrania z wideorejestratorów: Polacy coraz chętniej donoszą na siebie

1 Z KRAJU
Pod koniec 2014 roku w policyjnych komendach w całej Polsce utworzone zostały specjalne skrzynki mailowe służące tylko jednemu celowi – przesyłaniu przez obywateli filmów, na których uwiecznione zostały wykroczenia popełnione przez kierowców. Liczba filmów spływających do komend rośnie z roku na rok...

17.04.2018

Krzysztof Jarmuż po pierwszym etapie Merzouga Rally: „Nie było lekko!”

  Z KRAJU
25. miejsce w klasyfikacji generalnej i drugie miejsce w klasie Enduro. Krzysztof Jarmuż dotarł do mety pierwszego, ciężkiego etapu Merzouga Rally. Za zawodnikami pierwszy etap Afriquia Merzouga Rally 2018. Do pokonania było 206 km w ciężkim nawigacyjnie terenie. Krzysztof Jarmuż z 115 Moto Team zajął 25. miejsce w klasyfikacji generalnej motocyklistów i jest drugi miejsce w klasie Enduro.

Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości 2018: policjant zadecyduje

  Z KRAJU
W życie weszła nowelizacja ustawy prawa o ruchu drogowym. Teraz to policjant zadecyduje o utracie prawa jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h. Nowelizacja jest wynikiem wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2016 roku.

16.04.2018

I'M Inter Motors - nowe oblicze salonu w Łodzi

  Z KRAJU
Doskonale znana sieć sklepów motocyklowych zyskuje nowe oblicze pod marką I’M Inter Motors. Przedstawiamy oddział w Łodzi przy ulicy Drewnowskiej 50 - to jeden z pierwszych, który przeszedł gruntowną metamorfozę... Salony I’M Inter Motors stworzono z konkretną wizją. Oprócz dostarczania motocyklistom najwyższej jakości produktów światowych marek, są miejscami, w których uzyskacie fachowe doradztwo i gdzie miło spędzicie czas w towarzystwie takich samych pasjonatów jak Wy!!!

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści