Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Aktualności z kraju

Motocyklowe aktualności z kraju. Newsy, wydarzenia, relacje z targów i inne.

WCZORAJ
19.06.2019

I'M SUPERMOTO CASTROL CUP - już tylko dwie rundy do II etapu zawodów!

  Z KRAJU
I’M Inter Motors to nie tylko największa sieć sklepów motocyklowych w Polsce, ale również prekursor w działaniach marketingowych, które mają na celu stworzyć wszystkim motocyklistom przyjazne i atrakcyjne destynacje.

Motocykliści nie chcą zawodów enduro w swoim kraju? Beskid Hero zagrożone!

  Z KRAJU
Beskid Hero to jedyna w swoim rodzaju, odbywająca się na polskiej ziemi hardcorowa impreza enduro. Trzydniowe zmagania twardzieli w bardzo wymagającym, trudnym terenie okolic Góry Żar. Niestety sami polscy motocykliści mocno pracują nad tym, by ta impreza już się więcej nie odbyła…

18.06.2019

Obława na motocyklistów w Szczecinie – nowe fakty

1 Z KRAJU
Puszcza Bukowa pod Szczecinem to kompleks leśny dość popularny wśród użytkowników enduro i crossów. Policja i Straż Leśna sukcesywnie urządzają obławy na nielegalnych motocyklistów jeżdżących po lesie. Ta z ostatniego weekendu okazała się wyjątkowo nieudana.

ZF Tech Adventure 2019 po raz pierwszy dla motocyklistów...

  Z KRAJU
W miniony weekend odbyła się impreza dla klientów i partnerów grupy ZF. To gigant oferujący podzespoły do branży motoryzacyjnej w portfolio którego wchodzą takie marki jak TRW, Sachs czy Lemforder. Impreza odbywa się cyklicznie, jednak po raz pierwszy zorganizowano panel tematyczny dla branży motocyklowej.

17.06.2019

Rejestracje, jednoślady, motocykle, motorowery, satatystyki: maj 2019

  Z KRAJU
W maju 2019 r. zarejestrowano 4 864 szt. nowe jednoślady. To więcej aż o 13,4% niż w maju 2018. Do wzrostu przyczyniły się zarówno motocykle jak i motorowery. W obu tych grupach jest to piąty miesiąc wzrostów i chociaż tempo przybywania nowych jednośladów zmniejsza się, to jest to bardzo dobry okres dla rynku. Do wzrostu bardziej przyczyniły się motocykle, których zarejestrowano 2 483, o 23,9% więcej niż w maju 2018. Motorowerów przybyło 2 381 sztuk, o 4,2% więcej niż przed rokiem.

14.06.2019

Forum Łódzkich Motocyklistów kończy osiem lat!

  Z KRAJU
Z tej okazji zapraszamy Was na wyjątkową i niepowtarzalną motocyklową imprezę, która odbędzie się 15 czerwca (sobota) w godzinach 12:00-18:00!

Zapraszamy na treningi torowe Speed Zone GO! Najbliższy już 29 czerwca!

  Z KRAJU
Jeździsz motocyklem a chciałbyś spróbować swoich umiejętności na torze? Masz opory przed składaniem się w zakręty na drogach publicznych? Chcesz spróbować zaznać sportowych emocji w laboratoryjnych warunkach? Weź udział w treningach Speed Zone GO w Moto Park Ułęż!

13.06.2019

Kontrola drogowa z powietrza? Policja rozważa użycie dronów...

  Z KRAJU
Do samochodów oznakowanych i nieoznakowanych policji z videorejestratorami, fotoradarów, odcinkowych pomiarów prędkości i systemów rejestrujących przejazdy na czerwonym świetle może dojść niedługo kolejne narzędzie do walki z piratami drogowymi – drony.

MT Tour 2019 - zarejestruj się już dziś na edycję w Poznaniu, Wrocławiu lub Rzeszowie

  Z KRAJU
Motocykliści z Poznania, Wrocławia i Rzeszowa – szykujcie się! To właśnie w Waszych miastach w tym roku odbędzie się słynny MT Tour – największa impreza testowa Yamahy dedykowana bestsellerowej gamie drapieżnych motocykli MT.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści