-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Aktualności z kraju

Motocyklowe aktualności z kraju. Newsy, wydarzenia, relacje z targów i inne.

13.11.2019

Yamaha D’elight 125: skuter na prawko kat. B w promocyjnej cenie

  Z KRAJU
Praktyczny, estetyczny, ekonomiczny, zachwycający. A teraz także znacznie tańszy! Yamaha przygotowała promocję, a my przypominamy, jak jeździło się modelem D’elight.

12.11.2019

Bezterminowe prawo jazdy, brak adresu, obowiązkowa wymiana, ważność uprawnień – co i jak?

  Z KRAJU PORADY
Kto i kiedy musi wymienić bezterminowy dokument prawa jazdy i jak do tego mają się (bez)terminowe uprawnienia do kierowania?

07.11.2019

[Jak tworzy się korytarz życia] Kampania edukacyjna "Życie ma pierwszeństwo"

  Z KRAJU
Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła akcję „ Życie ma pierwszeństwo” mającą edukować kierowców w jaki sposób tworzy się korytarz życia…

06.11.2019

Kontrola przebiegu, 500 zł za brak rąk na kierownicy - nowe uprawnienia policji

  Z KRAJU
Już 7 listopada funkcjonariusz będzie miał obowiązek spisania przebiegu przy każdej kontroli!

05.11.2019

Jedź na tor z motoRRaid w 2020 roku! Kalendarz wyjazdów

  Z KRAJU
Znamy już kalendarz wyjazdów na homologowane tory motocyklowe z motoRRaid w 2020 roku! Slovakiaring, Brno, Almeria, a może Misano – to jedne z wielu obiektów, na których możesz trenować już od stycznia!

30.10.2019

TRW partnerem szkoleń i treningów JC Group na sezon 2020

  Z KRAJU
Marka TRW z prawdziwą przyjemnością zawiadamia, że stała się partnerem treningów i szkoleń JC Group na sezon 2020!

17.10.2019

Jazda na suwak i korytarz życia będą obowiązkowe - Sejm przeglosował!

  Z KRAJU
Sejm przegłosował dwie ważne nowelizacje niemalże jednogłośnie. Korytarz życia oraz jazda na suwak nie wejdą w życie z dniem 1 listopada, ale nie musimy długo czekać.

10.10.2019

Tournée z Indianem w warszawskich 2OO, czyli Tour de saloon!

  Z KRAJU
Tourne z Indianem to, współorganizowany przez aktora, Pawła Ferensa, cykl imprez integracyjnych dla fanów motocykli Indian. Na cykl ten składa się pięć imprez w pięciu miastach Polski, w których znajdują się salony Indiana. Dwie z nich już za nami, a najbliższa odbędzie się w najbliższy piątek, 11 października w najbardziej motocyklowym pubie w Warszawie – 2koła!

09.10.2019

Motocykle Wrocław dealerem bezemisyjnych motocykli elektrycznych SuperSoco!

3 Z KRAJU
Multibrandowy salon Motocykle Wrocław od 1 kwietnia tego roku oferuje swoim klientom jednoślady legendarnej amerykańskiej marki Indian, niezawodne motocykle Suzuki oraz prawdziwe dzieła włoskiej sztuki użytkowej – pojazdy marki MV Agusta. Szybkie zdobycie dużych udziałów w lokalnym rynku pozwoliło na rozwój dealera, co zaowocowało kolejną marką w jego portfolio, elektrycznymi motocyklami SuperSoco!

07.10.2019

Zwycięskie Ducati z konkursu Custom Rumble na sprzedaż!

  Z KRAJU
Pamiętacie Ducati Scrambler, który został przerobiony na zlecenie Ducati Polska przez Eastern Spirit do konkursu Custom Rumble? Motocykl zdecydowanie wygrał w swojej klasie!

04.10.2019

60 lat rekordu WFM Osa M50!

  Z KRAJU
Podążając za informacją opublikowaną przez Narodowe Muzeum Techniki chcielibyśmy przypomnieć wydarzenie sprzed 60 lat, które potwierdziło doskonałą konstrukcję skutera WFM Osa.

01.10.2019

Motocykle Energica dostępne w Polsce!

  Z KRAJU
Energica Motor Company, wiodący producent motocykli elektrycznych o wysokich osiągach oraz jedyny dostawca motocykli do Mistrzostw Świata FIM Enel MotoE oficjalnie wchodzi na rynki Europy Wschodniej. Importerem została firma Motors Sp. z .o.o. Na chwilę obecną motocykle Energica będą prezentowane w salonie importera przy ulicy Puławskiej 403A w Warszawie, docelowo również w salonach dealerskich.

30.09.2019

Policjant z 22 letnim stażem zatrzymany. Alkomat wykazał…

  Z KRAJU
Kierowca poruszający się pod prąd został zatrzymany przez innego uczestnika ruchu. Wezwana policja stwierdziła trzy promile w wydychanym powietrzu a ponadto okazało się, że to kolega po fachu z 22 letnim stażem…

27.09.2019

TRW partnerem treningów i szkoleń JC Group na sezon 2020

  Z KRAJU
J C Group, jedna z najbardziej znanych i najdłużej istniejących firm szkoleniowych z zakresu techniki jazdy motocyklem od 2020 roku będzie współpracować z marką TRW.

24.09.2019

26 września Edward będzie pilnował twojego bezpieczeństwa na drodze!

  Z KRAJU
Na terenie całej Unii Europejskiej, jednego dnia – tj. w najbliższy czwartek 26 września – odbędą się zmasowane kontrole policyjne. Wszystkiemu winny jest EDWARD, to skrót od nazwy policyjnej akcji European Day Without A Road Deatt, czyli europejski dzień bez śmierci na drodze. Czy to się uda w Polsce?

23.09.2019

Mototrendy czyli nowości motocyklowe Inter Carsu na 2020

  Z KRAJU
Targi branżowe Mototrendy 2020 czyli impreza organizowana przez Inter Cars dla rynku hurtowego to doskonała okazja, żeby przyjrzeć się nowościom dostępnym dla motocyklistów w przyszłym sezonie...

Motocyklowe wakacje w listopadzie? Tylko na torze

  Z KRAJU
Sezon motocyklowy zbliża się ku końcowi. Choć wakacyjna pogoda z biegiem czasu zmieni się w jesienną słotę, to motocyklową jazdę można przedłużyć aż do listopada. Jak? Na torze z motoRRaid!

18.09.2019

Junak M12 Vintage - jednym z najchętniej wybieranych motocykli 125 wśród Polaków

  Z KRAJU
Za sprawą liberalizacji Ustawy o Kierujących Pojazdami, Polacy wybierając jednoślad decydują się w największej mierze na segment do 125 ccm. Motocykle tej pojemności można prowadzić posiadając jedynie prawo jazdy kat. B.

17.09.2019

Tournée z Indianem - Tour de saloon już 20 września w gdańskim Classic Restaurant

  Z KRAJU
Tourne z Indianem to, współorganizowany przez aktora Pawła Ferensa, cykl imprez integracyjnych dla fanów motocykli Indian. Na cykl ten składać się będzie się 5 imprez, które odbędą się w pięciu różnych miastach, które mogą poszczycić się posiadaniem salonu motocykli Indian! Na pierwszy ogień, już w najbliższy weekend, idzie Gdańsk!

Radom na dziś: motocyklista bez prawka wypadł z wielopoziomowego parkingu

  Z KRAJU
Do niecodziennej sytuacji doszło w poniedziałek w Radomiu. Motocyklista uderzył w mur wokół parkingu jednej z galerii handlowych...

archiwum

1  2  3    7

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści