Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Aktualności z kraju

Motocyklowe aktualności z kraju. Newsy, wydarzenia, relacje z targów i inne.

17.04.2009

Nowe policyjne BMW

3 Z KRAJU
Warszawscy policjanci otrzymali jedenaście sztuk motocykla BMW K1200R Sport. Właśnie szkolą się, by móc bezproblemowo użytkować nowe maszyny.

16.04.2009

Wiosna z Harley-Davidson

  Z KRAJU
Harley-Davidson Polska zaprasza wszystkich na Dni Otwarte, które odbędą się w dwa kolejne weekendy kwietnia w wybranych miastach w Polsce.

15.04.2009

Na jednym kole przed radiowozem

9 Z KRAJU
Funkcjonariusze ruchu drogowego pełniący 11 kwietnia, w sobotę, służbę w radiowozie z videorejestratorem, zatrzymali motocyklistę, który jechał z prędkością ponad 200 km/h.

Dni Otwarte w salonach Suzuki – wygraj paliwo na cały sezon

  Z KRAJU
Suzuki Motor Poland serdecznie zaprasza na Dni Otwarte 18–19 kwietnia we wszystkich salonach motocyklowych Suzuki w naszym kraju.

Suzuki Shell Moto Szkoła 2009

  Z KRAJU
Suzuki Motor Poland po raz kolejny zaprasza na kurs Suzuki Shell Moto Szkoła, organizowany w trosce o bezpieczeństwo posiadaczy motocykli Suzuki. W trakcie zajęć uczestnicy kursu będą mogli doskonalić swoje umiejętności i poprawić technikę jazdy motocyklem w zaciszu motod

14.04.2009

RICHA wchodzi na polski rynek

  Z KRAJU
RICHA została założona w 1952 roku przez Karola Rigaux – producenta rękawic skórzanych. W 1965 roku rozpoczął również produkcję wysokiej klasy odzieży skórzanej. W 1970 roku RICHA zajęła się produkcją odzieży motocyklowej i dziś jest niekwestionowanym lidere

10.04.2009

Kolejna nowelizacja ustawy Prawo o Ruchu Drogowym

2 Z KRAJU
Sądy administracyjne będą rozpatrywać sprawy o wykroczenia drogowe, gdyż w miejsce mandatów zostaną wprowadzone kary administracyjne. Konsekwencją tej zmiany jest także to, że sędziowie i prokuratorzy będą płacili mandaty za szybką jazdę.

08.04.2009

Czwarta edycja Suzuki Quad Adventure!

  Z KRAJU
Suzuki Motor Poland zaprasza na czwartą edycję Suzuki Quad Adventure, która odbędzie się 9–10 maja 2009 r. w Ogrodzieńcu, koło Zawiercia.

IV Zlot Motocykli Triumph

  Z KRAJU
Importer Motocykli Triumph zaprasza wszystkich użytkowników tej marki na IV Zlot Motocykli TriumphTriumph i Przyjaciele, który odbędzie się w dniach 4–7 czerwca 2009 r. w Stegnie (Mierzeja Wiślana)

Link4 dodaje NNW do OC motocykli

2 Z KRAJU
Link4, jako pierwszy ubezpieczyciel direct, rozszerza swoją ofertę o ubezpieczenie NNW dla motocykli. Każdy klient, który wykupił lub wykupi OC dla motocykla, może teraz wzbogacić swoją polisę o ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Produkt dostępny jest w

07.04.2009

Dni Otwarte w salonach Triumph

1 Z KRAJU
Importer motocykli Triumph ogłosił już kalendarz dni otwartych, których cykl odbędzie się wiosną i na początku lata.

06.04.2009

Kraków wita wiosnę – Motocyklowe Rozpoczęcie Sezonu z Yamaha

1 Z KRAJU
Małopolski dealer Yamaha Tommarg Motocykle wraz z Grupą Południe zaprasza na trzecie Motocyklowe Rozpoczęcie Sezonu.

03.04.2009

KREW JEST DAREM ŻYCIA, PODZIEL SIĘ NIM. Motocykliści dzieciom – inna lokalizacja!

1 Z KRAJU
4 kwietnia 2009 roku w całej Polsce odbędzie się jednoczesna zbiórka krwi dla dzieci. Pomysłodawcą i organizatorem akcji są motocykliści zrzeszeni w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Ponad dwa tysiące osób będzie pracowało nad pozyskaniem jak największej ilości chętnych d

02.04.2009

Konkurs, do wygrania wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu CHE – Rewolucja

4 Z KRAJU
Portal motocyklowy motogen.pl ma przyjemność zaprosić swoich czytelników na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu CHE – Rewolucja.

Silesia Motor Bike Expo – zmiana terminu

  Z KRAJU
Przygotowywane przez Expo Silesia Targi Motocykli, Skuterów i Akcesoriów SILESIA MOTOR BIKE EXPO zostały włączone do Targów Motoryzacyjnych AUTO MOTO SHOW.

Drugi Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy

  Z KRAJU
Drugi Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy jest imprezą skierowaną do wszystkich motocyklistów, bez jakichkolwiek wymogów dotyczących rodzaju pojazdu.

W salonach Yamaha drzwi otwarte na oścież

  Z KRAJU
Wiosna bez dni otwartych w Yamaha? Co to by była za wiosna?! Ten cykl imprez w największych salonach spod znaku trzech kamertonów już na stałe wpisał się do kalendarza motocyklistów w całym kraju. Więc nie zabraknie ich również w tym roku!

01.04.2009

Otwarcie salonu Honda Motorista w Warszawie

  Z KRAJU
W sobotę, 28 marca, w najlepszym motocyklowym stylu otworzył swoje podwoje Motorista, nowy salon HONDA w Warszawie.

31.03.2009

Śmierć motocyklisty na drodze Wrocław–Świdnica

5 Z KRAJU
W sobotę, 28 marca, na drodze krajowej nr 35 na trasie Wrocław–Świdnica, niedaleko miejscowości Gniechowice (dolnośląskie), miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek z udziałem motocyklisty.

V Przeprawowy Puchar Polski Yamaha Cup 2009

  Z KRAJU
V Przeprawowy Puchar Polski Yamaha Cup 2009 odbędzie się w dniach 3–4 kwietnia 2009 r. w Bojanowie oraz na Poligonie Nowa Dęba. Impreza ma charakter integracyjno-sprawnościowo-przeprawowy.

archiwum

1    145
...
154  155  156 
...
165   168

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści