Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Aktualności z kraju

Motocyklowe aktualności z kraju. Newsy, wydarzenia, relacje z targów i inne.

12.04.2018

Indian Financial Services w Polsce - przepustka do spełniania marzeń

  Z KRAJU
Indian Financial Services (IFS) to zbiór specjalnych, preferencyjnych usług finansowych, skierowanych do każdego, kto chciałby stać się posiadaczem nowego motocykla Indian. IFS wyróżniają produkty finansowe dopasowane idealnie do potrzeb polskich motocyklistów, które już od wiosny 2018 roku są dostępne w każdym autoryzowanym salonie marki Indian w Polsce.

10.04.2018

Wypróbuj BMW S 1000 RR, R i XR podczas Dni BMW RR 2018 na torze Poznań

  Z KRAJU
W dniach 16 i 17 maja na torze Poznań odbędzie się kolejna edycja Dni BMW RR 2018. Nieważne czy jesteś posiadaczem bawarskiej maszyny, czy też nie – na tę imprezę wjazd mają wszyscy motocykliści! Wybierasz się?

Aprilia - nowa oferta i reaktywacja marki w Polsce

  Z KRAJU
Od początku tego roku markę Aprilia na polskim rynku reprezentuje Inter Cars S.A. Dzięki doświadczeniu tej firmy i jej doskonałemu zapleczu logistycznemu, możemy liczyć na przełom w dystrybucji oraz dostępności pojazdów i części zamiennych. Zwiększy się również liczba punktów dealerskich oraz serwisowych. Wszystko to dla obecnych oraz przyszłych klientów tej włoskiej marki.

09.04.2018

18-20.05 Wiosna z Ducati - impreza dla każdego motocyklisty!

  Z KRAJU
Najwspanialsza dla każdego motocyklisty pora roku już na dobre zawitała w naszym kraju, jednakże kulminacją motocyklowej wiosny będzie weekend 18-20 maja, kiedy to nad Zalewem Cedzyna będzie miała miejsce nietuzinkowa impreza Wiosna z Ducati – mimo, że mająca Ducati w nazwie, to dedykowana wszystkim motocyklistom!

SPIDI poszukuje motocyklistów do programu Test & Ride

  Z KRAJU
Przy współpracy z autoryzowanymi dealerami, SPIDI rozpoczęło nowy program Test&Ride, którego uczestnicy otrzymają zestaw odzieży turystycznej 4Season.

Targi Poznań Motor Show 2018: wrażenia ambiwalentne

  Z KRAJU
W miniony weekend odwiedziliśmy targi Poznań Motor Show 2018. Impreza okazała się niezwykle udana, chociaż pewne rzeczy mogą niepokoić.

06.04.2018

Nagrody Motor Show Awards rozdane

  Z KRAJU
W tym roku, już po raz piąty rozstrzygnięty został plebiscyt dziennikarzy motoryzacyjnych. Konkurs o dość specyficznym charakterze. Jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie poszczególnych członków jury. Pod uwagę, brane jest wszystko to, co związane z motoryzacją. Warunek jest tylko jeden – produkt lub osoba muszą być dostępne na targach Poznań Motor Show.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Łódź 2018

  Z KRAJU
Impreza odbędzie się w Łodzi, w niedzielę 8 kwietnia 2018 od godz. 10.00 do 17.00 na terenie Atlas Areny

Nowości Hondy na Poznań Motor Show

  Z KRAJU
Honda, po planowej nieobecności na targach w Warszawie, przygotowała na targi Poznań Motor Show bardzo bogatą wystawę swoich motocykli. Nie zabraknie wśród nich wyczekiwanych tegorocznych nowości.

04.04.2018

Sokół 1000 skradziony z Muzeum Techniki. Policja umorzyła sprawę

  Z KRAJU
Podczas, gdy ważyły się losy Muzeum Techniki z jego filii skradziono Sokoła 1000, największy i najbardziej znany przedwojenny motocykl produkowany w Polsce.

03.04.2018

Za co możesz stracić prawo jazdy. Niespodziewany wyrok sądu...

  Z KRAJU
Za jakie wykroczenia można stracić prawo jazdy? Każdy kierowca jednym tchem wymieni – alkohol, punkty, prędkość. Otóż nie tylko za to...

Przekroczenie prędkości, kto najczęściej dostaje mandaty

  Z KRAJU
Która płeć popełnia więcej wykroczeń polegających na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości? Z badania przeprowadzonego przez Ibris dla Wirtualnej Polski wyłania się dość ciekawy obraz kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego.

Salon I'M Inter Motors Piotrków - rozwój, pasja, doświadczenie

  Z KRAJU
Doskonale znana sieć sklepów motocyklowych zyskuje nowe oblicze pod marką I’M Inter Motors. Przedstawiamy oddział w Piotrkowie Trybunalskim - to jeden z pierwszych, który przeszedł gruntowną metamorfozę.

31.03.2018

Policja przestaje wystawiać mandaty

14 Z KRAJU
Koniec z wystawianiem mandatów. Policjanci mają dość. Zaczęło się od warszawskiego Wydziału Ruchu Drogowego, ale akcja rozszerzyła się na Mazowsze oraz na inne rejony kraju. To protest funkcjonariuszy spowodowany wielką ilością pracy, niskimi zarobkami i zmuszaniem ich do karania obywateli.

30.03.2018

351 km/h na jednym kole. Adam Gutkowski chce pokonać Ghost Ridera

  Z KRAJU
Adam Gutkowski zawodnik startujący dotąd w Rundzie Ultimate 1/4 Grand Prix Polski w klasie Moto Street Plus, a także rundach KKM Śniatowo w klasie Moto Drag i Moto Street na "uturbionym" Suzuki GSXR1000 postanowił wziąć udział w ostatniej rundzie sezonu 2018 na: "Motocyklowych Mistrzostwach Świata w Wheelie". Jako zdeklarowany fan Ghost Ridera od zawsze pasjonował się ekstremalnie szybka jazdą na tylnym kole.

28.03.2018

Speed-Day na Torze Poznań - reaktywacja

  Z KRAJU
W zeszłym sezonie cykl treningów torowych organizowanych przez Speed Day na Torze Poznań nieoczekiwanie odwołano. Powodem miały być spory z Wojewodą Wielkopolskim. Dla wszystkich mamy dobrą wiadomość, w tym sezonie impreza powróci na ten sam obiekt w nieznacznie zmienionej formule.

27.03.2018

Ministerstwo Infrastruktury: podwyżki przeglądów technicznych nie będzie

  Z KRAJU
Zapowiadana niedawno, 20% podwyżka obowiązkowych przeglądów technicznych miała wejść w życie od 20 maja bieżącego roku. Jak się okazuje, Ministerstwo Infrastruktury wycofało się z tego pomysłu.

Doskonałe skutery firmy SYM znów na polskim rynku

  Z KRAJU
Skutery renomowanego producenta SYM wracają do Polski! Oficjalnym importerem marki została firma Inter Cars.

26.03.2018

WSK - Wiejski Sprzęt Kaskaderski czyli "Tak się bawią Bieszczady"

  Z KRAJU
Do niedawna najbardziej znany, powszechny, niezniszczalny i motoryzujący całe rzesze motocyklistów pojazd, czyli poczciwa WSK nie na darmo zasłużyła na przydomek "Wiejski Sprzęt Kaskaderski". To na niej setki osób ćwiczyło pierwsze gumy, wpadało do rowu nie mieszcząc się w szutrowy zakręt czy próbowało wszelkich prób jazdy w terenie. Dzisiaj stała się pełnoprawnym klasykiem, chociaż do niedawna była nieodłączną częścią pejzażu rolniczych gospodarstw. Na szczęście duch w narodzie nie ginie i do dzisiaj na youtube można znaleźć filmy dokumentujące wyczyny na tych przesympatycznych pojazdach. Zobaczcie, jak się bawią "Bieszczady"!!!

25.03.2018

Nie będzie okresu próbnego dla motocyklistów?

  Z KRAJU
Ministerstwo Cyfryzacji zaproponowało uchylenie okresu próbnego dla młodych kierowców. Jeśli przepisy wejdą w życie, początkujący kierowcy mogą odetchnąć z ulgą.

archiwum

1    1
...
10  11  12 
...
21   176

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści