Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Aktualności z kraju

Motocyklowe aktualności z kraju. Newsy, wydarzenia, relacje z targów i inne.

20.02.2019

Motocyklowe nowości BMW Motorrad (i nie tylko) na Warsaw Motorcycle Show

  Z KRAJU
Wielkimi krokami zbliżają się targi Warsaw Motorcycle Show, które, tak jak w zeszłym roku, odbędą się w halach Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie. W dniach 1-3 marca to właśnie to miejsce będzie europejską stolicą motocyklizmu! Na takiej imprezie nie mogłoby zabraknąć motocyklowego potentata, europejskiej ikony motoryzacji, czyli BMW Motorrad!

Warsaw Motorcycle Show 2019 nie odbędzie się bez VESPY!

  Z KRAJU
Tej ikony, jaką jest Vespa nie trzeba nikomu przedstawiać! Pojazdy, które zrewolucjonizowały miejski transport. Pełne pasji, emocji oraz stylu wprowadziły kolor do szarych murów wielkich miast, a także radość do małych miejscowości. Vespa nieprzerwanie produkowana jest od 1946 roku, kiedy to powstał jej pierwszy prototyp. Vespa to nie tylko pojazd, ale również styl życia i synonim szczęścia!

Piaggio Polska uczestnikiem Warsaw Motorcycle Show 2019!

  Z KRAJU
Przyjdź i zobacz największy skuter dostępny na rynku, którym możesz podróżować posiadając prawo jazdy kat. B! Już niebawem, podczas Warsaw Motorcycle Show w dniach 1-3 marca 2019 roku, Piaggio Polska zaprezentuje model MP3 500 HPE SPORT.

19.02.2019

Aprilia Polska uczestnikiem targów Warsaw Motorcycle Show 2019!

  Z KRAJU
Aprilia RSV4 1100 Factory to najgorętsza propozycja przedstawiona przez włoskiego producenta motocykli z fabryki w Noale na targach EICMA w Mediolanie. Już niebawem odbędzie się jej polska premiera podczas Warsaw Motorcycle Show 2019.

15.02.2019

Premiera marki SPYKE na Warsaw Motorcycle Show

  Z KRAJU
Legendarna włoska marka SPYKE wchodzi na polski rynek. Doskonałej jakości kombinezony, kurtki, spodnie oraz pozostała odzież z oferty włoskiego producenta pojawią się w polskich salonach motocyklowych już na początku sezonu 2019.

13.02.2019

80 nowych policyjnych radiowozów z karygodnym bublem

  Z KRAJU
Policyjna flota jeszcze przed wakacjami zwiększy się o ponad 80 pojazdów. Do służby trafi 51 nieoznakowanych i 31 oznakowanych nowych radiowozów.

Pędził dwie paki po Sopocie, na gumie, bez kasku i pewnie pijany - teraz odpowie za swoje wybryki...

  Z KRAJU
Gdybyśmy byli jednym z kolorowych czasopism zapewne tytuł wyglądałby w powyższy sposób. To wszystko połączone z wypowiedziami Marianny (56l.) zeznającej o spłoszonych kurach (także w centrum Sopotu) i niemal rozjechanych stopach. Można jeszcze coś wspomnieć o nielegalnych wyścigach i fortepianowych strunach na szyi...

12.02.2019

Jeden z najbardziej dochodowych fotoradarów w Polsce zniszczony!

  Z KRAJU
Drogowy węzeł Gliwice Sośnica to dosyć niebezpieczny punkt łączący autostradę A1 z A4, dlatego też w tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Kierowcy jednak wiele sobie nie robili ze stojącego znaku i dochodziło tu często do niebezpiecznych sytuacji.

Prace nad karaniem procederu cofania liczników wznowione!

1 Z KRAJU
Poselski pomysł karania nieuczciwych kierowców, mechaników i sprzedawców za proceder cofania liczników w pojazdach nie jest nowy, ale na wniosek Biura Analiz Sejmowych prace nad nową ustawą wstrzymano w grudniu ubiegłego roku. Na szczęście nie na długo.

08.02.2019

MV Agusta odczarowana! Nowy polski importer i nowe motocykle na sezon 2019

  Z KRAJU
Motocykle MV Agusta to ekskluzywne, piękne, włoskie pojazdy, od tylko patrzenia na które niejeden motocyklista może doznać migotania przedsionków… Gdy dostaliśmy zaproszenie na prezentację nowego warszawskiego dealerstwa, nowego importera oraz nowych motocykli – zacząłem zastanawiać się, czy dam radę na miejscu nie zejść na zawał…

06.02.2019

Sensacja! Motocyklista zimą pędził ponad 200 km/h!

1 Z KRAJU
W pierwszy weekend lutego zima dla motocyklistów okazała się wyjątkowo łaskawa. Na chwilę mróz odpuścił, a suchy asfalt rozgrzał się do temperatury 9 stopni na plusie. To sprawiło, że całe „stada” motocyklistów przerwały zimowy sen. Ta krótka chwila wystarczyła, żeby wróciły do mediów stałe, sezonowe tematy, czyli nigdy nie nudząca się nagonka na motocyklistów.

05.02.2019

Nowe znaki Odcinkowego Pomiaru Prędkości. Czytelniej, ale wciąż nielegalnie

  Z KRAJU
Nowe znaki, oznaczające odcinkowy pomiar prędkości, pojawią się wkrótce na drogach. Mają poprawić przepustowość dróg objętych pomiarem. Niestety, wciąż nie poprawiono największej wady tego systemu – niezgodności z polskimi przepisami.

01.02.2019

Jakie opłaty za autostradę A2? Mamy dobre wiadomości

  Z KRAJU
Autostrada A2, na odcinku od Warszawy do Łodzi, nie zostanie objęta opłatami – powiedział wiceminister infrastruktury Mikołaj Wild. Decyzja ta ma związek z planowaną budową Centralnego Portu Komunikacyjnego.

28.01.2019

Czy ucieczka przed policją jest przestępstwem? Kolejny bubel prawny

1 Z KRAJU
Niezatrzymanie się do policyjnej kontroli jest przestępstwem – na ten temat pisaliśmy wielokrotnie. Nowe przepisy miały zaostrzyć kary za ucieczkę, ale… okazały się kolejnym prawnym bublem.

23.01.2019

Red Winter, czyli zimowy zlot fanów marki Ducati i nie tylko...

  Z KRAJU
Brakuje Wam motocykli? Nam też i to bardzo. Aby zapełnić tę lukę, w imieniu własnym oraz Ducati Klub Polska, zapraszamy na 4. edycję Red Winter, czyli zlotu fanów motocykli Ducati.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści