Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Nowości rynkowe

Nowości rynkowe - Aktualności - MOTOGEN.PL. Nowe motocykle BMW, Ktm, Ducati, Harley, Kawasaki, Yamaha, Suzuki, Junak i in. opisywane na łamach magazynu dla motocyklistów MOTOGEN.

15.01.2019

Nowy KTM 1290 Super Adventure przyłapany podczas testów drogowych

  NOWOŚCI RYNKOWE
KTM testuje nową wersję 1290 Super Adventure. Zmian nie będzie dużo, ale te, które się pojawią, spodobają się miłośnikom komfortu w długiej trasie.

14.01.2019

Harley-Davidson Livewire 2019. Cena elektrycznego cruisera poraża

  NOWOŚCI RYNKOWE
Harley-Davidson Livewire będzie kosztował ponad sto tysięcy zł – taką informację ujawnił amerykański producent. Staje się jasne, że model ten nie będzie zatem produktem dla mas, a raczej ekskluzywnym gadżetem dla spragnionych nowych trendów.

06.01.2019

Yamaha XJR 1300, custom cafe racer w hołdzie Agostiniemu

  NOWOŚCI RYNKOWE
Ten niezwykły custom, zbudowany na klasycznej XJR1300, to hołd złożony legendzie wyścigów motocyklowych – Giacomo Agostiniemu, ale też ukłon w stronę jednej z najważniejszych imprez motocyklowych we Włoszech. Efekt prac rzuca na kolana.

Nowa Suzuki Hayabusa 2020? Wyciekł projekt motocykla

  NOWOŚCI RYNKOWE
Innowacyjne zawieszenie, lekka rama i czujnik IMU – te elementy trafią zapewne do nowej Hayabusy. Szkice patentowe Suzuki zdradzają kilka interesujących rozwiązań.

05.01.2019

Kawasaki Mach III Replica - kolejny klasyk w stajni Akashi?

  NOWOŚCI RYNKOWE
Japoński magazyn “Young Machine” donosi o planach Kawasaki, dotyczących wprowadzenia na rynek kolejnego klasycznego nakeda. Motocykl, będący hołdem dla słynnego Mach III z przełomu lat 60 i 70, miałby być oparty na mechanice modelu Z650.

04.01.2019

Nowa CBR1000RR ze zmiennymi fazami rozrządu. Ciekawy patent Hondy

  NOWOŚCI RYNKOWE
Zmienne fazy rozrządu mają szansę stać się już wkrótce kluczową technologią w silnikach motocyklowych. Powodem są rosnące wymagania – zarówno nabywców, jak i ekologów. Klienci oczekują wysokiej mocy i wydajności silników, zaś normy ekologiczne wymuszają coraz niższe normy emisji spalin.

01.01.2019

Indian Raven - nowy, tajemniczy projekt Amerykanów

  NOWOŚCI RYNKOWE
W urzędach patentowych w USA i Europie zostały złożone wnioski dotyczące nowego modelu firmy Indian o nazwie Raven. Najprawdopodobniej będzie to rozwinięcie projektu FTR 1200.
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści