-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Nowości rynkowe

Nowości rynkowe - Aktualności - MOTOGEN.PL. Nowe motocykle BMW, Ktm, Ducati, Harley, Kawasaki, Yamaha, Suzuki, Junak i in. opisywane na łamach magazynu dla motocyklistów MOTOGEN.

12.09.2019

Nowe ciężkie motocykle Indian na rok 2020 - większe, mocniejsze, lepsze...

  NOWOŚCI RYNKOWE
Silnik Thunder Stroke 116 jako standard w wybranych modelach. System Ride Command wzbogacony o informacje o ruchu drogowym (w czasie rzeczywistym) oraz o pogodzie. Nowy model Roadmaster Dark Horse oraz unowocześniony Springfield Dark Horse o dynamicznej stylistyce. Chieftain Elite powraca w dwukolorowym malowaniu i z ulepszonym systemem PowerBand Audio – będzie się działo w Indianie w 2020 roku!

11.09.2019

Harley-Davidson StreetFighter na 2020 rok pokazany oficjalnie [VIDEO]

1 NOWOŚCI RYNKOWE
Ofensywa Harleya nabiera rozpędu. Prawie równo rok temu włodarze firmy zaprezentowali swoje, trochę szalone, plany podbicia innych motocyklowych segmentów niż tylko chopper/cruiser. Wielu osobom, nawet w branży, wydawało się, że to tylko sprytne komputerowe rendery. Okazuje się, że nic z tych rzeczy. Oficjalnie streetfighter Harlev-Davidson Bare Knuckle wejdzie do sprzedaży w 2020 roku!

19.08.2019

Nowość: Honda CRF 250 R 2020 z kontrolą momentu obrotowego HSTC

  NOWOŚCI RYNKOWE
W maju tego roku Honda poinformowała świat o nowych modelach motocykli crossowych na rok 2020. Szczególnie zainteresował nas model CRF 250 R, który został bardzo mocno przekonstruowany, odziedziczył podwozie po flagowcu – CRF 450 R, a dodatkowo został wyposażony w system Honda Selectable Torque Control (HSTC).
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści