Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki ze świata motocykli

Ciekawostki ze świata motoryzacji, interesujące motocykle, trasy motocyklowe, targi i inne.

DZISIAJ
23.04.2019

Nie tylko Y2K, czyli 8 motocykli napędzanych silnikami lotniczymi

  CIEKAWOSTKI
Najbardziej szalony pomysł konstruktora motocykli? Chyba nie ma bardziej odważnego ruchu, jak w motocyklowe podwozie wsadzić… silnik lotniczy! Okazuje się, że takich szalonych konstruktorów jest więcej, niż mogłoby się wydawać. Zobaczcie 8 motocykli, które nie powstałyby bez pomocy technologii lotniczej.

19.04.2019

"Za stary" na jednoślad? Kobieta motocyklistka z 75 letnim stażem

  CIEKAWOSTKI
Gloria Tramontin Struck kupiła swój pierwszy motocykl w 1941 roku i od tego czasu nie przestała jeździć. 93-latka, wciąż jest zapaloną i aktywną motocyklistką, która opublikowała książkę o swoich doświadczeniach na dwóch kołach: „Gloria - motocyklistka na całe życie: 75 lat na dwóch kołach.” Jak podsumowała, jej życie było naprawdę fajne. Czy pretekst "ja to jestem za stary na motocykl" ma wobec historii tej pani jakikolwiek sens?

17.04.2019

Po wygranej Suzuki Ecstar Team w MotoGP Ameryk Suzuki ogłasza limitowaną serię motocykli GSX-R 1000

  CIEKAWOSTKI
Udoskonalenia motocykla GSX-RR oraz systematyczne treningi i zimna krew Alexa Rinsa zaowocowały pierwszym zwycięstwem ekipy SUZUKI ECSTAR w MotoGP. Na „Circuit of the Americas” zawodnik z numerem #42 wywalczył dla Suzuki pierwsze zwycięstwo od czasu wygranej na Silverstone w 2016 r. Z tej okazji Suzuki Motor Poland ogłasza limitowaną serię motocykli GSX-R 1000 #42.

Keanu Reeves prezentuje swoją kolekcję motocykli

  CIEKAWOSTKI
Keanu Reeves, czyli Neo z kultowego już Matrixa prywatnie jest wielkim fanem motocykli. W swoich zbiorach ma mnóstwo perełek, między innymi zielone Ducati 998, które wzięło udział w filmie „Matrix Reloaded”. Oprócz niego znajdziemy takie perełki jak Vincent, Norton, oraz całą serię modeli własnej marki Arch.

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści