Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki ze świata motocykli

Ciekawostki ze świata motoryzacji, interesujące motocykle, trasy motocyklowe, targi i inne.

DZISIAJ
22.02.2018

Kawasaki H2R na TT Isle of MAN

  CIEKAWOSTKI
Niedawno wrzucaliśmy porównanie przyspieszenia Kawasaki H2R i Suzuki GSX1300R Hayabusa, dzisiaj kontynuujemy temat kultowego już Kawasaki. Tym razem H2R wystąpi w trakcie Tourust Trophy na Wyspie MAN. Oglądajcie koniecznie z dźwiękiem...

WCZORAJ
21.02.2018

Jak przygotować dziecko do jazdy motocyklem?

  CIEKAWOSTKI
Jak przygotować dziecko do jazdy motocyklem? Na pewno wielu z was rozpoczynało jazdę jednośladem bez wiedzy rodziców. Czytając gazety i oglądając mrożące krew w żyłach reportaże rodzice po prostu chcieli was chronić. Motocykliści kojarzyli się z bandytami w klimacie Mad Maxa, albo dawcami organów, w klimacie "panie, jechał 300 km/h na gumie, w korku". Dlatego pierwszy kontakt mógł być na sąsiada motorynce, WSK dziadka, albo zamęczonym MBX50 kupla z bloku - oczywiście po cichu, w pełnej konspiracji. Przyznajcie, ilu z was się wywróciło? Dlatego, jeśli byłbym rodzicem, wolałbym świadomie przygotować swoje dziecko do jazdy jednośladem. Jeśli będzie chciało i tak to zrobi - kwestia czasu.

Suzuki SV650 X-TER Cafe Racer na bazie SV 650

  CIEKAWOSTKI
Suzuki zaprezentowało SV650 X-TER na bazie SV650. Motocykl wpisuje się w nurt cafe racer i uzupełnia ofertę producenta. Moda na klasyki dotarła nareszcie także do Suzuki; trudno odmówić uroku temu sympatycznemu pojazdowi. Niestety, mamy też złą informację: pojazd będzie dostępny tylko na terenie Włoch.

Motocykl Emflux - elektryczny superbike w sensownej cenie

  CIEKAWOSTKI
Dwieście kilometrów na godzinę, zasięg 160 km, 0-100 km/h w trzy sekundy oraz cena trzydzieści siedem tysięcy złotych. Czy ten obiecujący startup z Indii wejdzie do produkcji?

Suzuki Hayabusa vs Kawasaki H2R, który lepiej przyspiesza?

  CIEKAWOSTKI
Który motocykl lepiej przyspiesza; Suzuki GSX1300R Hayabusa czy doładowany Kawasaki H2R? Jak się okazuje w ciągu kilkudziesięciu pierwszych metrów przewaga jest po stronie Hayki. Potem, jak Kawasaki złapie pełną moc...nie uprzedzajmy faktów, po prostu zobaczcie wyścig Hayka vs H2R!

Podwodny skarb Nortona w pamiętnikach z wakacji niemieckiego turysty

  CIEKAWOSTKI
Ironia losu jest bezgraniczna. Niemiecki fotograf Tobias Friedrich, który specjalizuje się w fotografii podwodnej został właśnie laureatem dorocznej nagrody fotografii podwodnej w prestiżowym brytyjskim konkursie UPY (Underwater Photographer of the Year), dla najlepszego fotografa roku 2018 w tej dziedzinie. Co sfotografował i dzięki komu?

19.02.2018

Najszybsze motocykle świata w akcji

  CIEKAWOSTKI
Wielu z nas, motocyklistów, fascynuje się prędkością. Sami lubimy pędzić na swoich maszynach, ale też, szczególnie w czasie zimy, uwielbiamy oglądać filmy z motocyklami „zamykającymi szafę”. Zobaczcie jak to wygląda w wykonaniu pojazdów MotoGP.

Kiedy oddajesz swój motocykl "świeżakowi"

  CIEKAWOSTKI
Oddawanie swojego motocykla osobie niedoświadczonej jest kiepskim pomysłem. Nigdy nie wiadomo, czy nie pomyli gazu z hamulcem a zablokowana psychicznie w panice przywali w najbliższy cel, na którym skoncentruje wzrok. Boleśnie przekonał się o tym właściciel motocykla udostępniający swój pojazd niedoświadczonej kobiecie. Dlatego przestrzegamy: zadbajcie o bezpieczeństwo swoje i otoczenia: nie udostępniajcie swojego pojazdu osobom, co do których nie macie pewności w kwestii umiejętności jazdy. O odpowiednim stroju nie ma sensu wspominać...

16.02.2018

Suzuki Hayabusa 2019: czy będzie automatyczna skrzynia biegów?

1 CIEKAWOSTKI
Jak donosi portal morebikes.co.uk Suzuki, Japończycy złożyli dokumenty w Japonii, Niemczech i USA dokumenty patentowe stanowiące o zastosowaniu półautomatycznej skrzyni biegów, która prawdopodobnie pojawi się wraz z nadchodzącą generacją Suzuki GSX1300R Hayabusa, której premiera spodziewana jest w 2019r.

Alien Trike czyli dziwoląg na kołach

  CIEKAWOSTKI
Nie wiemy, jakich środków wymagało natchnienie na budowę tego pojazdu. Nie wiemy też, co miał przedstawiać. Pewne jest, że robi mega wrażenie (ocenę czy pozytywne pozostawiam Wam). Chcielibyście go w garażu, czy na wrak race?

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści