Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki ze świata motocykli

Ciekawostki ze świata motoryzacji, interesujące motocykle, trasy motocyklowe, targi i inne.

WCZORAJ
17.02.2019

Motocyklowe selfie level master...

1 CIEKAWOSTKI
Większość osób robiących sobie selfie z motocyklem ogarnia temat. Fajne kadrowanie, ładne tło jednym słowem idealne połączenie obrazu motocykla z człowiekiem. Na poniższy film wpadliśmy przypadkiem. Musicie przyznać, że zarówno skill kierowcy jak i pomysł na ujęcie zwalają z nóg. Takim produkcjom zdecydowanie mówimy na tak...

14.02.2019

Jak wygląda świat przy prędkości 400 km/h [ONBOARD]

  CIEKAWOSTKI
Wyścigi na ¼ mili, choć odbywają się na prostym, pozbawionym zakrętów torze, mogą być niesamowicie emocjonujące. Ryk wysilonego do granic możliwości silnika, napięcie przed startem, powalające przyspieszenie i w końcu niewyobrażalna prędkość.

Walentynki: miłość do motocykla i miłość do kobiety. Która z nich okaże się silniejsza?

1 CIEKAWOSTKI
Miłość do kobiety nie zawsze musi iść w parze z miłością do motocykli. Która z nich jest silniejsza? Z pewnością podobny dylemat ma właściciel motocykla z filmu. Z jednej strony uszkodzony tłumik z drugiej "kochanego ciałka nigdy dość". Z okazji Walentynek życzymy wam braku konieczności wyboru pomiędzy lepszą połówką a waszym motocyklem...

RMK E2 - elektryczny motocykl nie tak futurystyczny, jak by się to mogło wydawać

  CIEKAWOSTKI
Wygląda na to, że w 2019 roku na rynku pojawi się więcej nowych producentów motocykli elektrycznych niż kiedykolwiek wcześniej. Ilu z nich przejdzie od prototypu do wytwarzania sprzętów na skalę masową? Jedną z firm z pomysłem jest fiński startup RMK.

Nocne enduro Taylora Roberta

  CIEKAWOSTKI
Jazda w terenie? Jeśli dołożymy określenie "nocna" a krajobraz przypomina eksploatację Marsa, zaczyna robić się ciekawie. Swoją drogą niezły klimat.

13.02.2019

Po zmroku ginie najwięcej pieszych

  CIEKAWOSTKI
Ryzyko wypadku z udziałem pieszego po zapadnięciu zmierzchu, poza terenem zabudowanym, jest 12-krotnie większe niż za dnia – wynika z nowych analiz Instytutu Transportu Samochodowego.

Ducati MIG-RR - elektryczny rower dla każdego motocyklisty

  CIEKAWOSTKI
Są miejsca niedostępne dla motocyklistów i ciężkie do zdobycia dla rowerzystów, którzy nie mają kondycji zawodowych sportowców. Jeżeli chcesz w nieskrępowany sposób eksplorować górskie szlaki, łatwo podjeżdżać pod górę i cieszyć się prędkością podczas swobodnego zjazdu – nie ma niczego lepszego niż rower enduro z silnikiem elektrycznym. Jeżeli jesteś zaś miłośnikiem motocykli Ducati, to nie może to być inny rower niż najwyższej klasy e-mtb Ducati MIG-RR!

12.02.2019

Poduszka powietrzna chroniąca całego motocyklistę - hit czy kit?

  CIEKAWOSTKI
Poduszka powietrzna dla motocyklisty, która chroniłaby całe ciało? Czy to w ogóle jest możliwe? Symulacje komputerowe pokazują, że jak najbardziej. Czy pomysł uda się wcielić w życie? Pokażą to najbliższe lata…

KTM 790 Duke otrzyma zaawansowane zawieszenie Apex Pro

  CIEKAWOSTKI
KTM 790 Duke od kwietnia tego roku dostępny będzie z nowym, zaawansowanym zawieszeniem APEX PRO. Oprócz wszechstronnej możliwości regulacji, nabywca może liczyć także na perfekcyjne wykonanie elementów.

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści