Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki ze świata motocykli

Ciekawostki ze świata motoryzacji, interesujące motocykle, trasy motocyklowe, targi i inne.

22.11.2018

Norton Superlight 650. 158 kg karbonu, aluminium i mocy

  CIEKAWOSTKI
Bazą dla tego motocykla był nowy Atlas. Ale Norton Superlight 650 w niemal niczym nie przypomina swojego protoplasty – jest znacznie lżejszy, mocniejszy i wykonany z innych materiałów. Wszystko po to, by zwyciężać w wyścigach klasy TT z Johnem McGuinessem na pokładzie.

21.11.2018

Funkcjonariusz XXXL na motocyklu patroluje drogi w USA

  CIEKAWOSTKI
W Stanach Zjednoczonych Amerykanie śmieją się z połączenia policjant plus pączek. A co jeżeli dodamy do tego jeszcze motocykl? Otóż moi drodzy, z połączenia tych trzech składników wyjdzie coś takiego…

20.11.2018

Kask Momodesign Aero Tornado ochłodzi rozgrzaną upałem głowę

  CIEKAWOSTKI
Kask z dodatkowym wentylatorem – to pomysł włoskiej firmy Momodesign, która chciałaby choć trochę ulżyć motocyklistom jeżdżącym po mieście w upalne dni.

Harley-Davidson LiveWire w akcji

  CIEKAWOSTKI
Pierwszy elektryczny motocykl Harleya-Davidsona trafi do sprzedaży już za kilka miesięcy. Zanim poznamy szczegóły techniczne modelu LiveWire, możemy przyjrzeć mu się na krótkim filmie promocyjnym.

18.11.2018

Ciężkie testy w plenerze motocykli Ural

  CIEKAWOSTKI
Nawet najlepiej przemyślany projekt motocykla pozostanie tylko martwą ideą, jeśli nie zmierzy się w praktyce z warunkami, do jakich został stworzony. Z tego powodu pracownicy firmy Ural zabrali kilka motocykli z koszem i przetestowali je w ciężkich warunkach rosyjskiej dziczy.

17.11.2018

MV Agusta Brutale 1000 Serie Oro. Czy to najpiękniejszy naked na świecie?

  CIEKAWOSTKI
Gdzieś w cieniu wielkich premier podczas targów EICMA umknął nam motocykl, który z powodzeniem można uznać za najpiękniejszą maszynę tych targów, albo i świata – MV Agusta Brutale 1000 Serie Oro.

Najgłośniejsze dźwięki we Wszechświecie - czy jest wśród nich motocykl?

  CIEKAWOSTKI
Dźwięki o wysokim natężeniu otaczają nas z każdej strony, ale to motocyklistom dostaje się najbardziej.

16.11.2018

DAAL - system, który zredukuje hałas w kasku nawet dziesięciokrotnie!

1 CIEKAWOSTKI
110 decybeli – na taki hałas narażony jest motocyklista poruszający się z prędkością autostradową. Norweska firma ma pomysł, jak uchronić nas przed fatalnymi skutkami hałasu – system jego tłumienia montowany w kasku.

Firma Öhlins zmienia właściciela

  CIEKAWOSTKI
Amerykański koncern motoryzacyjny Tenneco Inc. ogłosił zamiar zakupu większościowego pakietu udziałów w Öhlins Racing A.B. za sumę 160 milionów dolarów. Pozostałe udziały pozostaną w ręku założyciela firmy, Kentha Öhlina.

15.11.2018

Skuter śnieżny z piły, sanek i śmieci. To się nazywa zabawa!

  CIEKAWOSTKI
Przy okazji jesiennych porządków w poszukiwaniu łopaty do śniegu, opon zimowych i innych zakurzonych akcesoriów, dwaj koledzy znaleźli stare sanki i również nienową piłę spalinową.

Walka z nudą i upałem. Motocyklista oblewa wodą pociąg

  CIEKAWOSTKI
Dawno, dawno temu, w dalekim kraju (obstawiamy Indie) był sobie pociąg bez klimatyzacji. Żar lał się z nieba, a stłoczeni wewnątrz rozgrzanych wagonów pasażerowie wznosili modły o chwilę wytchnienia.

Ciężki żywot KTM-a. Wysoki lot i twarde lądowanie

  CIEKAWOSTKI
Motocykle należące do stunterów nie mają łatwego życia, ale ten konkretny KTM poświęcił dla swojego pana więcej, niż inne.

14.11.2018

Brixton 500 koncept. Motocyklowe piękno małego litrażu

  CIEKAWOSTKI
Brixton 500 to doskonały przykład na to, że motocykle małolitrażowe mogą być piękne i funkcjonalne. Po świetnym FB Mondial to nasz kolejny kandydat do mistrza elegancji.

13.11.2018

Jak on tam wlazł? Nietypowy gość na silniku motocykla

  CIEKAWOSTKI
W mediach non stop pojawiają się apele, by uważać na zwierzęta, które mogą wypoczywać w pobliżu silników naszych pojazdów. W naszym klimacie dotyczy to najczęściej kotów i gryzoni. W innych rejonach świata, jak widać na załączonym obrazku, sprawy lubią się przeciągnąć...

Od motoroweru do cafe racera - przebudowa na 5 tysiącach zdjęć

  CIEKAWOSTKI
Oto jeden z najlepszych materiałów, jakie widzieliśmy w ostatnim czasie. Doskonała animacja poklatkowa, stworzona z ponad 5 tysięcy zdjęć, dokumentująca proces przebudowy starego motoroweru z silnikiem Sachs w stylowego cafe racera.

Italjet Dragster. Czadowy skuter, który chce być jak superbike

  CIEKAWOSTKI
Italjet Dragster to skuter, który chce być jak superbike. Jest jak młodszy brat osiedlowego watażki – za młody i za słaby, ale cieszący się szacunkiem wśród największych kozaków.

10.11.2018

Salon Harley-Davidson z Bangkoku z modelem Street Bob "Prince" zwycięzcą Bitwy Królów 2018!

  CIEKAWOSTKI
Tajski salon Harley-Davidson® z Bangkoku, wraz ze swoim opartym na modelu Street Bob® motocyklem, został zwycięzcą Bitwy Królów 2018, międzynarodowego konkursu na najlepszy motocykl Harley-Davidson custom, którego finał odbył się na targach EICMA w Mediolanie.

09.11.2018

Elektryczny Ural, czyli znów napięcie na linii ZSRR - USA

  CIEKAWOSTKI
Ural na prąd? Rosyjski producent udowadnia, że radziecki rodowód i design, nie przeszkadza bratać się z Amerykanami dla słusznej, ekologicznej idei.

Fotoradary i wypadki w Mapach Google. Firma testuje nową funkcję

  CIEKAWOSTKI
Google testuje opcję zgłaszania wypadków i miejsc kontroli na Mapach Google. Byłaby to kolejna, po natężeniu ruchu, interaktywna funkcja tej aplikacji.

BMW HP4 Race i pełne okrążenie na Wyspie Man

  CIEKAWOSTKI
Ekstremalny motocykl na pętli ekstremalnego wyścigu, prowadzony przez ekstremalnego kierowcę. Szybka przebieżka BMW HP4 Race po wyspie Man w wykonaniu Petera Hickmana budzi lepiej niż poranna kawa.

archiwum

1    2  3  4 
...
13   18

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści