-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki ze świata motocykli

Ciekawostki ze świata motoryzacji, interesujące motocykle, trasy motocyklowe, targi i inne.

20.12.2016

[WIDEO] Tak Kawasaki wyobraża sobie inteligentne motocykle

2 CIEKAWOSTKI
Jeszcze przed tegorocznymi imprezami targowymi Kawasaki ogłosiło, że rozpoczęło prace nad zaaplikowaniem sztucznej inteligencji w motocyklach. Teraz producent przedstawia, co ma na myśli.

15.12.2016

[WIDEO] Rzeźba roku - Suzuki GSX-R

1 CIEKAWOSTKI
Budowanie motocykli to trudna sztuka, ale jeżeli ktoś mocno się uprze, to nie ma rzeczy niemożliwych. Udowodniła to osoba sprzedająca Suzuki, które zobaczycie w poniższym filmie.

14.12.2016

Amfibioskuter!

  CIEKAWOSTKI
O tym, że można mieć motorówkę i motocykl w jednym pisaliśmy już kiedyś. Okazało się, że myśl techniczna ubiegłej epoki sięgała znacznie dalej, a inżynierowie kilkadziesiąt lat temu pracowali również nad stworzeniem skutera, który mógłby się przekształcić w amfibię.

13.12.2016

Motocross czy narty?

  CIEKAWOSTKI
Szkoda, że wszystkie imprezy organizowane przez Red Bull nie odbywają się w naszym pięknym kraju. Otaczająca nas rzeczywistość byłaby wówczas znacznie bardziej kolorowa.

09.12.2016

[WIDEO] Motocyklista przelatuje przez skrzyżowanie

  CIEKAWOSTKI
W tym klipie zobaczycie smutną klasykę gatunku - kierowca skręcał w lewo i przeciął drogę motocykliście.

08.12.2016

[WIDEO] Przechodnie udaremnili kradzież motocykla

  CIEKAWOSTKI
Dwóch złodziei postanowiło w biały dzień ukraść zaparkowane w centrum Londynu Ducati Panigale. Na szczęście z pomocą przyszli przechodnie i motocykliści.

Chiński konkurent dla BMW?

  ZE ŚWIATA CIEKAWOSTKI NOWOŚCI RYNKOWE
Dość ciekawy koncept przedstawiła firma Qianjiang, macierzysta firma Benelli, ma on zostać wprowadzony do sprzedaży w Chinach pod nazwą Qjiang.

06.12.2016

Sprzedaje motocykl, bo znudziła mu się jego niezawodność

  CIEKAWOSTKI
Pewien motocyklista z Indii jest tak znudzony niezawodnością swojej maszyny, że postanowił ją sprzedać.

02.12.2016

Szalony stunt na kolcu

  CIEKAWOSTKI
Jest późna jesień, prawie zima, na drodze leży śnieg, a jedyne pytanie jakie nasuwa się motocyklistom to, co w takich warunkach można porobić ciekawego. Okazuje się, że odpowiedzi należy szukać za wschodnią granicą.

01.12.2016

Dobroć motocyklisty vs buractwo kierowcy samochodu

  CIEKAWOSTKI
Będąc na studiach profesor od „myślenia systemowego” w bardzo prosty sposób wyjaśnił nam pewną zależność. W skrócie morał był taki: nie wyzywaj ludzi na ulicy, bo nigdy nie wiesz, czy nie naubliżasz swojemu egzaminatorowi, którego spotkasz podczas kolejnej sesji. Wydaje nam się, że kierowca samochodu z poniższego materiału musiał być chory na tej lekcji.

24.11.2016

Drive Position - nowy tor offroadowy pod Warszawą

  Z KRAJU CIEKAWOSTKI
Drive Position to nowy tor samochodowo-offroadowy, ale - co najważniejsze - do motocrossowego "upalania". Na obiekcie jest także tor kartingowy, gdzie mogą jeździć dorośli oraz dzieci. Drive Position znajduje się pod samą Warszawą – w Jankach, a zaprojektował go Karol Kędzierski, a modyfikacjami zajął się Łukasz Kurowski. Partnerem toru jest Inter Motors.

5000 kilometrów wokół Polski

  WYPRAWY CIEKAWOSTKI Z KRAJU
Pamiętacie tegoroczną relację z wyprawy Maćka do Rumunii? W przyszłym roku planuje zwiedzić najciekawsze obiekty znajdujące się wzdłuż polskich granic. Opuszczone fabryki, ciekawe budowle, zabytki. Motogen.pl postanowił objąć wyprawę swoim patronatem.

21.11.2016

Moto Mikołaje Łódź - piąta edycja

  Z KRAJU CIEKAWOSTKI
Dnia 4 grudnia łódzcy motocykliści po raz 5 wyjadą na zaśnieżone ulice Łodzi przebrani w stroje św. Mikołajów by zawieźć dzieciakom z Domu Dziecka nr 2 i 8 w Łodzi prezenty choinkowe.

Szutrowe szaleństwo na Triumphach...

  CIEKAWOSTKI
Trochę terenowych szaleństw w wykonaniu stunterów Nicka „Apex” Brocha oraz Ernie'ego „Edub” Vigil'a, którzy postanowili rozruszać swoje Street Twiny przerobione na scramblery.

15.11.2016

Travis Pastrana testuje pufy używając w tym celu swej córeczki Addy, coś poszło nie tak

  CIEKAWOSTKI
Travis Pastrana to zdecydowanie jeden z bardziej hardcorowych zawodników FMX jakich poznał ten świat. Twórca formatu Nitro Circus i autor pierwszego na świecie podwójnego backflipa na motocyklu tym razem postanowił przetestować miękkie pufy salonowe używając swojej córki.

14.11.2016

A Mad Angel Blog - naga prawda o motocyklistach

2 CIEKAWOSTKI
Niniejszym materiałem chcemy zapoczątkować motobloga Mad Angel. Kim jest? Oddajemy jej głos...

09.11.2016

EICMA 2016: dwa koncepty Hondy

  ZE ŚWIATA CIEKAWOSTKI NOWOŚCI RYNKOWE
Poza regularnymi modelami, na targach EICMA w Mediolanie, Honda przedstawiła dwa ciekawe koncepty oparte na seryjnych modelach. To zwalające z nóg Flat-tracker oraz Enduro Sports inspirowany konstrukcjami "dakarowymi"...

07.11.2016

Czarnobyl na dwóch kołach - motocyklowa wyprawa do Zony

  CIEKAWOSTKI
Do wybuchu jednego z reaktorów atomowych w Czarnobylu doszło 26 kwietnia 1986 roku. To była jedna z największych katastrof ekologicznych, w wyniku której doszło do emisji radioaktywnego pyłu do atmosfery. Z terenów w promieniu 30 km od elektrowni momentalnie ewakuowano ponad 350 tys. osób. Teraz to opuszczone miasto – pomimo nadal istniejącego promieniowania – jest ciekawą destynacją turystyczną. Również dla motocyklistów.

28.10.2016

Wypadki motocyklowe (kompilacja)

  CIEKAWOSTKI
Chyba każdy motocyklista przynajmniej raz odpalił tego typu kompilację wypadków z udziałem motocyklistów. Niektórzy po prostu dlatego, że lubią, inni, jak choćby my, chcieli zgłębić przyczynę tych zdarzeń. I wiecie co? Po obejrzeniu tych kilku przypadków poniżej mamy jeszcze większą konfuzję.

26.10.2016

Scrambler Ducati "Iron Lungs" w kampanii AXE

  CIEKAWOSTKI
Znana marka kosmetyków dla mężczyzn AXE zaprezentowała klip wideo, którego bohaterem jest Paweł Swanski. W filmie pojawia się również motocykl Scrambler Ducati "Iron Lungs", którego malowanie Swanski zaprojektował.

archiwum

1  2  3    9

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści