Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki ze świata motocykli

Ciekawostki ze świata motoryzacji, interesujące motocykle, trasy motocyklowe, targi i inne.

26.11.2008

Miejscówka... pośmiertna na torze Montmelo

  CIEKAWOSTKI
Hiszpański tor Montmelo udostępnił właśnie możliwość rozsypania prochów miłośników wyścigów motocyklowych na terenie przyległym do toru.

60 lat MotoGP

  CIEKAWOSTKI
To pozycja obowiązkowa pod choinką każdego fana MotoGP. Kolorowy, pięknie wydany album opisujący 60 lat historii trwania wyścigów Moto GP aż po dziś dzień.

BMW 450 X Dakar Hugo Payen’a

  CIEKAWOSTKI
Francuski magazyn 'Tool Enduro' opublikował zdjęcia nietypowego motocykla, który ma wziąć udział w rozpoczynającym się 3 stycznia 2009 roku rajdzie Dakar.

25.11.2008

Jazda na motocyklu może powodować impotencję

4 CIEKAWOSTKI
Niestety, nie jest to żart ani złośliwy przytyk feministek. Poważne naukowe badania przeprowadzone na ponad 230 motocyklistach dowodzą, że są oni dużo bardziej, niż niezmotoryzowani mężczyźni narażeni na problemy z erekcją i układem moczowym.

24.11.2008

Yamaha XT500 na gaz

  CIEKAWOSTKI
Brytyjczyk Dave Akhurst stworzył Greenflymotocykl na gaz. Na bazie Yamaha XT 500 powstała maszyna, której design przyciąga uwagę nie tylko zastosowaniem nietypowego paliwa.

20.11.2008

Honda zatrudni Schumachera w sezonie 2009?

  CIEKAWOSTKI
Całkiem prawdopodobne jest to, że Michael Schumacher będzie się ścigał dla Hondy w przyszłorocznych Mistrzostwach World Superbike.

Policjanci – perfekcyjni motocykliści

2 CIEKAWOSTKI
Polska policja mogłaby się uczyć od Japończyków. Jeśli którakolwiek formacja mundurowa poruszająca się na motocyklach osiągnęła w tym perfekcyjny poziom, to jest to właśnie japońska policja.

19.11.2008

Szajka malezyjskich złodziei motocykli rozbita

  CIEKAWOSTKI
Malezyjska policja nie patyczkuje się tak, jak inne. W ciągu akcji przeprowadzonej w, uwaga, jednym mieście udało się złapać 260 złodziei i odzyskać 95 skradzionych wcześniej motocykli!

17.11.2008

Gilera wypuści nową serię motocykli sportowych?

1 CIEKAWOSTKI
Chodzą plotki, że Gilera planuje wypuścić na rynek trzy nowe motocykle sportowe o mocy 130 KM, posiadające wtrysk paliwa.

Ducati korzysta z rozwiązań Emerson

  CIEKAWOSTKI
Emerson Network Power dostarczył rozwiązania z zakresu business continuity dla departamentu badań i rozwoju holdingu Ducati.

14.11.2008

Pierwszy bezprzewodowy Parrot dla motocyklistów

3 CIEKAWOSTKI
Firma Parrot wprowadziła do swojej oferty pierwszy bezprzewodowy zestaw dla motocyklistówParrot SK4000. Urządzenie można już nabyć w Polsce.

Moto-Terminator – motocykl słynnego cyborga

3 CIEKAWOSTKI
Terminator w 4 części swoich przygód będzie poruszał się motocyklem. Ma to swoje uzasadnienie, zważywszy na fakt, że motocykle są zdecydowanie szybsze i poręczniejsze od samochodów.

13.11.2008

Transporter Ducati i Toyoty

2 CIEKAWOSTKI
Firmy od lat związane z motoryzacją – Ducati i Toyota – połączyły siły i stworzyły pojazd, o jakim marzyć może chyba każdy motocyklista. Pickup oparty na modelu Toyoty Tundra CrewMax przeznaczony jest do transportu motocykla Ducati Desmosedici RR.

12.11.2008

Motocykl elektryczny GPR-S

  CIEKAWOSTKI
GPR-S to kolejny elektryczny motocykl, o którym może być głośno. GPR-S został stworzony przez firmę Electric Motorsport, jako maszyna do masowej produkcji.

10.11.2008

Biomechaniczny chodzik od Hondy

  CIEKAWOSTKI
Honda wyszła na przeciw także tym, którzy z powodu wieku lub choroby nie mogą już wsiąść na motocykl. Komputerowo sterowany chodzik, przypominający robota ASIMO, ma im pomagać w chodzeniu zwłaszcza po schodach i pochyłych nawierzchniach.

Victoria Beckham motocyklistką?

  CIEKAWOSTKI
Oby nie... Jeśli weźmiemy pod uwagę czynnik lansu towarzyszący motocyklistom z Zachodniego Wybrzeża Ameryki, to szybko wyjaśni się nagła miłość Posh Spice do jednośladów.

07.11.2008

Schumacher testuje motocykle WSB

  CIEKAWOSTKI
Michael Schumacher to ma szczęście. Tym razem został poproszony o przetestowanie dwóch motocykli biorących udział w WSB. Schumi dostał motocykle po rundzie finałowej w Portimao.

03.11.2008

Zakaz jazdy motocyklem dla kobiet z małym biustem

  CIEKAWOSTKI
Trudno powiedzieć czy to jakiś okrutny żart, czy chwytanie się brzytwy, ale w Wietnamie zaczęło właśnie obowiązywać nowe prawo. Kobietom z małym biustem zakazano jazdy na motocyklu!

Przedziwne życie motocyklistów

  CIEKAWOSTKI
Czy jako dzieci lubiliście oglądać programy przyrodnicze, w których David Attenborough opowiadał o życiu dzikich zwierząt i ich zwyczajach? Mamy coś dla Was. Słynny brytyjski przyrodnik użyczył bowiem głosu do filmiku przedstawiającego zwyczaje zimowe niezwykłych stworzeń – motocyklistów

30.10.2008

Robbie Knievel wystąpi w Halloween

  CIEKAWOSTKI
Słynny ze swoich niezwykłych występów motocyklowych Robbie Knievel, w noc Halloween wystąpi z pokazem w Music City Motorplex w stanie Tennessee.

archiwum

1    1  2  3    11

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści