Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki ze świata motocykli

Ciekawostki ze świata motoryzacji, interesujące motocykle, trasy motocyklowe, targi i inne.

07.05.2008

Wystrzałowy B-King

  CIEKAWOSTKI
Big CC – firma zajmująca się profesjonalnym tuningiem motocykli, tym razem wzięła się za Suzuki B-Kinga. Podrasowany przez nich motocykl może mieć teraz moc, bagatela, 450KM!

05.05.2008

Pożal się... Panie na swój motocykl

  CIEKAWOSTKI
Królestwo za bezproblemowy motocykl! Nierealne marzenie? Być może... Ale teraz przynajmniej możesz swoje frustracje wylać publicznie. Zwłaszcza jeśli los pokarał cię usterkowym Harley’em.

02.05.2008

Weź ślub u Harry’ego

  CIEKAWOSTKI
Muzeum Harley-Davidson’a nie zostało jeszcze otwarte, a jego oferta powiększa się z dnia na dzień. Jeśli tylko masz ochotę urządzić imprezę, wesele, spotkanie klasowe lub inną bibę z jakiejś ważnej okazji, a jest Ci potrzebna sala mieszcząca około tysiąca osób – możesz śmiało poczynić rezerwację u H

01.05.2008

Trzykołowe Moto Guzzi

  CIEKAWOSTKI
Blackjack Zero – bo tak nazywa się trójkołowy pojazd silnikowy napędzany V-twinem Moto Guzzi - łączy w sobie najlepsze cechy motocykla i samochodu. Tak przynajmniej twierdzi producent. Zaopatrzony w dwa miejsca – dla kierowcy i pasażera - zapewnia wygodną podróż w szybkim, sportowym i lekkim wozie.

28.04.2008

Baal i Hyanide – nietypowo off-road’owo

  CIEKAWOSTKI
Dwóch niemieckich projektantów wymyśliło motocykle off-road’owe, które odbiegają nieco od tego, co zwykliśmy kojarzyć z tym pojęciem. Obie maszyny, nazwane Hyanide i Baal, jeżdżą bowiem nie na kołach, ale na gumowych gąsienicach. Dzięki temu, poradzą sobie nie tylko z bło

Jednokołowiec zdolnego nastolatka

  CIEKAWOSTKI
Kanadyjczyk, Ben J. Poss Gulak, 18-nastolatek z głową pełną szalonych pomysłów, skonstruował swój własny, jeżdżący i działający motocykl. I na dobrą sprawę nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ów motocykl ma tylko jedno koło i jest napędzany elektrycznie.

25.04.2008

Londyńskie Muzeum Nauki w hołdzie motocyklistom

  CIEKAWOSTKI
Słynne Muzeum Nauki w Londynie planuje wystawę poświęconą historii motocykli i motocyklistów.

24.04.2008

Czerwone motocykle w obiektywie Dawn Deppi

  CIEKAWOSTKI
Dawn Deppi jest uznaną w Ameryce fotografką. I jak większość kobiet fotografuje przyrodę, dzieci, martwą naturę, ale nie tylko. Zupełnie niecodzienną atencją obdarzyła motocykle i często są one tematem jej prac.

22.04.2008

Porysuj sobie Harley’a

  CIEKAWOSTKI
Na pewno zwróciliście uwagę na to, że, ostatnio, w prasie motocyklowej i internecie HD reklamuje swój ostatni model czarnego motocykla w matowym lakierowaniu. Chodzi oczywiście o Nighstera. A co w nim takiego intrygującego? Otóż właśnie lakier. Lakier, którym malowany będzie rów

18.04.2008

Goła Hajka

  CIEKAWOSTKI
Lubisz Hayabusę? Podobają ci się możliwości tego motocykla? Ale wygląd już niekoniecznie? Mamy coś dla ciebie. No, może niekoniecznie my, ale nie jesteś sam, a wyjście z impasu pokazujemy poniżej.

Ducati w kieliszku

  CIEKAWOSTKI
Tym razem nie będzie o motocyklu. Zwolennicy wychowania w trzeźwości, mogą w tym miejscu zaprzestać czytania. Bo będzie o winie. A konkretnie o winie, które ma z motocyklami tyle wspólnego, że nazywa się DesmoRosso i jest produktem markowanym przez Ducati.

17.04.2008

Motocykl marki Volkswagen?

1 CIEKAWOSTKI
Kto wie jak to będzie? Prezes VolkswagenaFerdinand Piech – rozgląda się za ewentualnym producentem, z którym mógłby rozpocząć współpracę.

16.04.2008

Nicky Hayden na „Indianinie”

  CIEKAWOSTKI
Minęło już 8 miesięcy od czasu, kiedy rozpoczęto przygotowywania toru w Indianapolis. 14 września mają się tam odbyć drugie Grand Prix Stanów Zjednoczonych. Były mistrz świata – Nicky Hayden ochrzcił jednak tor już w zeszłym tygodniu.

Najlżejszy ścigacz świata?

  CIEKAWOSTKI
Prezentujemy tutaj zdjęcia może nie najładniejszego, ale chyba najlżejszego ścigacza na świecie. Ręcznie przerobiony przez szwedzkiego domorosłego konstruktora, ukrywającego się pod pseudonimem Geometry Slave, siedemnastoletni ścig, jest unikalny na skalę światową.

14.04.2008

Magazyn Teamu Kawasaki

  CIEKAWOSTKI
Team Kawasaki udostępnia w sieci magazyn, do tej pory przeznaczony jedynie dla partnerów i sponsorów grupy. Pismo rozpowszechniane dotychczas tylko w zapleczu technicznym teamu spotkało się z ogromnym zainteresowaniem entuzjastów z całego świata, pod naciskiem których zarząd zdecydował się na

Niezwykła oferta Microsoftu

  CIEKAWOSTKI
Firma Billa Gates’a nie jest skłonna dać komukolwiek coś za darmo. Tym bardziej dziwi fakt, że nie tylko oferuje oryginalny gadżet dla kupujących jej produkt, ale że ten gadżet będzie miał szczególne znaczenie dla motocyklistów. Otóż, każdy nabywca Xbox’a 360 ma szansę na wygranie zaprojektow

11.04.2008

Potwór z turbodoładowaniem

  CIEKAWOSTKI
Są motocykle, w których wizerunek turbodoładowanie jest wpisane tak naturalnie, jak operacje plastyczne w wizerunek Michaela Jacksona. Jeśli słyszymy na ten przykład o turbo Hayabusie, to w ogóle nas to nie dziwi. Ale już Ducati Monster z takim dodatkiem wywołuje niezły szok. I słuszni

10.04.2008

Elektryczny motocykl

1 CIEKAWOSTKI
Jeśli stoisz w obliczu kupna motocykla, a masz żyłkę mechanika, spróbuj kupić trupa na allegro i zamiast tradycyjnego silnika, reanimuj go za pomocą elektryczności. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak jest faktem.

Moto-taxi

1 CIEKAWOSTKI
Czegóż ci Angole nie wymyślą... Mają Jamesa Bonda, mają swoją królową, a teraz będą mieli motocyklowe taksówki.

08.04.2008

Szkoła dla motocyklistów

1 CIEKAWOSTKI
I nie mamy tu na myśli szkoły opatrzonej "L-ką" ani też szkoły doskonalenia nauki jazdy. Nie chodzi nam również o szkołę dla mechaników motocyklowych, ale o najprawdziwsze studia dla twórców, projektantów i konstruktorów motocykli.

archiwum

1    109
...
118  119  120    122

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści