Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki ze świata motocykli

Ciekawostki ze świata motoryzacji, interesujące motocykle, trasy motocyklowe, targi i inne.

07.08.2018

Kaski szczękowe SMK Glide w Tour de Pologne

  CIEKAWOSTKI
Tour de Pologne 2018 wystartował! Ta jedna z najbardziej prestiżowych imprez sportowych w Polsce jest obsługiwana i zabezpieczana przez Motocyklową Grupę Medialną Hornet. Ekipa składająca się z 23 zawodowych kierowców motocyklowych wybrała na ten sezon kaski SMK Glide. Cały zespół zabezpieczający trasę peletonu będzie widoczny dzięki malowaniu „fluo” z daleka aż do 10 sierpnia.

03.08.2018

Przezroczyste osłony dekli zaworowych w BMW? Kit czy hit?

  CIEKAWOSTKI
Przy okazji prezentacji serii RnineT wspominaliśmy, że w katalogu wyposażenia dodatkowego można zamówić wyglądające bardziej oldschoolowo dekle zaworowe w kolorze czarnym. Jak widać na poniższym materiale ktoś poszedł po bandzie i zaprezentował dekle zaworowe wykonane z materiałów przezroczystych. Jak wam się podobają w praktyce? Naszym zdaniem to doskonały pomysł dla tunerów, szczególnie, że w dużej liczbie przebudowanych motocykli bardzo często montowane są przezroczyste osłony sprzęgieł. Reasumując: kit czy hit?

31.07.2018

Adam Gutkowski chce pobić rekord prędkości na tylnym kole

  CIEKAWOSTKI
Większość motocyklistów mających sportowe motocykle potrafi jeździć na tylnym kole. Jaką prędkość na gumie uważacie za dużą?

26.07.2018

Kontynuacja współpracy firm Pirelli i Yamaha w ramach piątej edycji Yamaha VR46 Master Camp

  CIEKAWOSTKI
Opony Pirelli DIABLO Supercorsa zostały zatwierdzone jako oficjalne wyposażenie dla motocykli YZF-R3, które będą wykorzystywane podczas treningów na torze Misano World Circuit Marco Simoncelli. Weźmie w nich udział pięciu zawodników, których należą do największych talentów na międzynarodowej scenie wyścigów motocyklowych.

25.07.2018

Jak dostosować motocykl do wzrostu?

  CIEKAWOSTKI
Często wsiadając na motocykl wydaje nam się, że coś nam nie pasuje. Mamy wrażenie, że brakuje miejsca na nogi, siedzenie jest za wysoko, albo podczas jazdy męczą się nasze nadgarstki. Tymczasem okazuje się, że wystarczy kilka kluczy, czasem lub niedrogi drobiazg, żeby w prosty sposób dostosować maszynę do swoich gabarytów. Więcej w materiale filmowym. Oczywiście dla doświadczonych motocyklistów wymienione czynności wydają się chlebem powszednim, ale początkującym tych kilka regulacji może całkowicie zmienić komfort użytkowania maszyny. Powodzenia!

24.07.2018

Kobieta na motocyklu - czyli rozmowa z podróżniczką Anią Jackowską

  CIEKAWOSTKI
Z Anią Jackowską spotkaliśmy się w czasie tygodnia Yamahy podczas Projektu Lato. Porozmawialiśmy o jej podróży do Japonii o różnicach między Tracerem 700 a Tracerem 900, przygodach, planach, lękach - słowem o wszystkim tym, co może was zainteresować!

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści