Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki ze świata motocykli

Ciekawostki ze świata motoryzacji, interesujące motocykle, trasy motocyklowe, targi i inne.

28.04.2019

Czworonóg ucieka z salonu motocyklowego z nowym pojazdem

1 CIEKAWOSTKI
Parafrazując dawne powiedzenie kobiety na traktory, wprowadzamy nowe: psy na motory. Oczywiście przy obecnej percepcji i odpowiedzialności samych zainteresowanych prowadzenie jednośladu przez psa może być mocno problematyczne. Są jednak czworonogi, które z elektryczną hulajnogą, tematem bardzo ostatnio popularnym w Polsce dają sobie całkiem nieźle radę. Ten z filmu przyszedł do salonu motocyklowego, zamówił odpowiedni model i odjechał jak gdyby nigdy nic...

25.04.2019

Coca-Cola jako paliwo silnika benzynowego! Czy to się uda?

  CIEKAWOSTKI
Coca-Cola to bardzo uniwersalna ciecz, dostępna powszechnie i znajdująca różne zastosowania, głównie wewnątrzustrojowe, ale nie tylko. Coca-Colę pijemy zmrożoną i z lodem, dolewamy do drinków, stosujemy przeciwwymiotnie i w przypadku bólu brzucha. Ale colą także usuwamy rdzę, możemy nią odplamiać ubrania, łagodzić ugryzienia komarów, odkamieniać muszle klozetowe, a także domyć zabrudzone szkło. Amerykański yutuber postanowił sprawdzić, czy Coca-Cola ma jeszcze jedno, magiczne zastosowanie – czy potrafi zastąpić paliwo silnika benzynowego. Co wynikło z tego eksperymentu?

24.04.2019

Świdnik ze swoją wizją reaktywacji WSK powinien uczyć się od Jawa Motorcycles

  CIEKAWOSTKI
Kilka lat temu Jawa zniknęła z Europy. Motocykle i motorowery przestały się sprzedawać z powodu specyficznej stylizacji, mocno przestarzałej konstrukcji i średnio atrakcyjnych cen. Wygląda na to, że aktualnie marka przeżywa swój renesans. Wszystko za sprawą ciekawego designu retro i agresywnej ekspansji na terenie Indii.

archiwum

  1  2 

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści