Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

19.12.2007

Honda Poland: Pracownik Działu Marketingu i PR

  BIZNES
Honda Poland Sp. z o.o., generalny importer samochodów oraz motocykli marki Honda poszukuje kandydata na stanowisko: Pracownik Działu Marketingu i PR - zatrudniona osoba odpowiadać będzie za projekty związane z dziedziną motocykli. Czyżby oferta pracy właśnie dla Ciebie?

Honda Plaza: Doradca serwisu samochodów i motocykli

  BIZNES
Honda Plaza poszukuje doświadczonej osoby, zaznajomionej z tematem na stanowisko Doradcy serwisu samochodów i motocykli.

30.11.2007

Yamaha Motor oraz Mitsui & Co. tworzą nową firmę w Europie

  BIZNES
W dniu 28 listopada 2007 Yamaha Motor Co., Ltd oraz Mitsui & Co., Ltd w ramach współpracy w zakresie sprzedaży i marketingu w Europie powołały do życia nową firmę - Yamaha Motor Middle Europe B.V. (YMME). Yamaha Motor Europe N.V. (YME), przedsiębiorstwo w całości należące do Yamaha Motor Co., Ltd.,

30.10.2007

Firma Uhma-bike zatrudni mechanika od zaraz!

  BIZNES
Firma Uhma-bike zatrudni mechanika od zaraz!

03.10.2007

H ląduje na szachownicy? BMW oficjalnie przejęło Husqvarnę

  BIZNES
Szef BMW Motorrad Dr Herbert Diess potwierdził informację o przejęciu włoskiej Husqvarny. Wczoraj w Mediolanie podpisano odpowiednie dokumenty prawne.

20.08.2007

Dainese kupuje AGV!

  BIZNES
Dyrektor Dainese, znanej i cenionej na świecie firmy produkującej odzież motocyklową, złożył niedawno podpis na bardzo ważnym dokumencie. Dainese kupuje legendę projektowania i produkcji świetnych kasków do zastosowań wyczynowych, jak i amatorskich - AGV. Transakcja niewątpliwie przyniesie obu stron

17.07.2007

Honda rekrutuje!

1 BIZNES
Patrząc na CeBRę marzyłeś kiedyś żeby odpowiadać za odpowiednią promocję tej "szatańskiej maszyny"? A może chciałeś przyczynić się do rozwoju jednej z najbardziej rozpoznawalnych, motocyklowych marek świata? Teraz masz okazję!

16.07.2007

Liberator szuka pracowników

  BIZNES
W związku z ciągłym rozwojem Liberatora (autoryzowanego salony H-D) pojawiły się oferty pracy w warszawskim salonie. Jeżeli tylko masz ochotę dołączyć do ekipy tej firmy zapoznaj się z dostępnymi stanowiskami pracy.

29.06.2007

Pierwsza w Polsce fabryka skuterów firmy Romet - inwestycja na ukończeniu

  BIZNES
Arkus & Romet Group - jeden z największych producentów rowerów w Polsce mocno inwestuje w segment motoryzacyjny, budując pierwszą w Polsce fabrykę skuterów, motocykli i quadów pod marką Romet. Oficjalne otwarcie fabryki przewidziane jest na październik.

05.05.2007

Hard Rock Garage - HRG

  BIZNES
Szukamy młodej osoby - chłopaka - który chciałby pracować w serwisie motocyklowym. W pierwszym sezonie oferujemy pracę połączoną z nauką fachu pd czujnym okiem mechaników motocyklowych.

16.10.2006

Chiński Peugeot – nowa umowa francuskiego koncernu

  BIZNES
Kilka dni temu francuska firma Peugeot Motorcycles podała do wiadomości, że zamierza zawiązać współpracę (na zasadzie joint venture) z chińską firmą Qingqi Motorcycle w celu produkcji skuterów w Chinach.

archiwum

1    21
...
29  30  31 

Polecamy!

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

Newsletter

Bądź na bieżąco
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści