Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

11.12.2015

Volkswagen nie zamierza sprzedawać Ducati

  BIZNES
Niedawno pojawiły się plotki, że Volkswagen będzie zmuszony do sprzedaży swoich marek, w tym również Ducati. Nowy prezes marki - Matthias Mueller - zapewnia, że do tego nie dojdzie.

Udziały w Erik Buell Racing ponownie zlicytowane i... pojawił się nowy kupiec

  BIZNES
Historia Erik Buell Racing zaczyna powoli przypominać telenowelę, a teraz został do niej dopisany kolejny odcinek. Udziały ponownie wystawiono na aukcję i pojawił się nowy gracz.

09.12.2015

Rejestracje jednośladów - listopad 2015. Rynek zapadł w sen zimowy

  BIZNES
Zgodnie z oczekiwaniami rynek zapada w sen zimowy. Mimo wszystko w przypadku nowych motocykli listopad zakończył się na plusie. Zapraszamy do lektury raportu PZPM.

03.12.2015

Deus ex Machina na sprzedaż. Czy markę kupi Louis Vuitton?

  BIZNES
Dare Jennings - właściciel marki Deus ex Machina - zamierza ją sprzedać. Podobno największe zainteresowanie zakupem wyraziła grupa LVMH.

01.12.2015

Gas Gas uratowany, marka powróci na rynek

  BIZNES
Gas Gas będzie uratowany. Pomimo, że wielu jako nowego właściciela wskazywało austriacki KTM, to marka pozostanie w rękach Hiszpanów i została kupiona przez producenta elektrycznych jednośladów - markę Torrot.

27.11.2015

Jest praca u dealera BMW

  BIZNES
Dealer BMW Inchcape Motor Polska ma wakat na stanowisku specjalisty ds. produktu BMW Motorrad (Product Genius).

23.11.2015

Erik Buell Racing - problemy na drodze do odrodzenia marki

  BIZNES
Kiedy w sierpniu Bruce Belfer poinformował, ze zamierza wskrzesić markę Erik Buell Racing po tym, jak zakupił udziały w produkcyjnej części marki EBR za 2,25 miliona dolarów, wszyscy fani marki odetchnęli z ulgą. Teraz muszą ponownie wstrzymać oddech, ponieważ udziały zostaną ponownie zlicytowane.

12.11.2015

BMW Motorrad zapowiada model Scrambler i plany na przyszłość

  BIZNES
BMW pobiło swój kolejny rekord sprzedaży motocykli i przedstawiło plany na przyszłość. Celem producenta jest osiągnięcie w 2020 roku sprzedaży na poziomie 200 000 motocykli rocznie.

Ducati świętuje historyczny wynik sprzedaży motocykli

  BIZNES
Ducati ma powody do zadowolenia. Tuż przed targami w Mediolanie, na których producent zaprezentuje swoje nowości, sprzedaż motocykli tej marki przekroczyła poziom 50 000 sztuk.

10.11.2015

Jesień w salonach motocyklowych. Rejestracje jednośladów - październik 2015

  BIZNES
Za oknami jesień, a to oznacza mniejsze zainteresowanie nowymi jednośladami. O ile mniejsze? Tego dowiecie się z najnowszego raportu Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego.

05.11.2015

Ducati zatrudni 200 pracowników tymczasowych

  BIZNES
Ducati poinformowało, że zamierza zwiększyć swoją załogę o 200 pracowników tymczasowych. Ma to związek ze znacznym wzrostem zainteresowania motocyklami tej marki.

22.10.2015

Rejestracje motocykli i motorowerów w Unii Europejskiej na plusie

  BIZNES
ACEM to związek producentów motocykli działających na terenie Unii Europejskiej. Organizacja podsumowała rejestracje motocykli i motorowerów od 1 stycznia do końca sierpnia.

Polaris podsumowuje trzeci kwartał 2015 - znowu jest rekordowo

  BIZNES
Polaris to koncern, który posiada w swoim portfolio między innymi marki motocyklowe Indian i Victory. Kolejny raport kwartalny pokazuje, że cieszą się one niesłabnącą popularnością.

21.10.2015

Harley-Davidson z obniżonymi prognozami

  BIZNES
Wygląda na to, że Harley-Davidson kolejny raz rozminie się z prognozami analityków z Wall Street. Producent zapowiedział, że w tym roku do klientów trafi mniej motocykli niż zakładano.

20.10.2015

Mission Motorcycles „zabite” przez Apple?

  BIZNES
Niedawno producent motocykli elektrycznych - Mission Motorcycles - ogłosił bankructwo. Początkowo przypuszczano, że chodzi tylko o pieniądze i prawa do marki, ale okazuje się, że sprawa może mieć drugie dno.

09.10.2015

Rejestracje jednośladów - wrzesień 2015. Wolniej, ale motocykle nadal na plusie

  BIZNES
We wrześniu rynek jednośladów tradycyjnie zwolnił. Pod kreską znalazły się motorowery i to one psują statystyki. Motocykle zarówno nowe jak i używane zakończyły kolejny miesiąc z pozytywnym wynikiem. Zapraszamy do lektury raportu PZPM.

Rekordowy trzeci kwartał 2015 dla BMW Motorrad

  BIZNES
Bawarski producent motocykli zaliczył nie tylko kolejny rekordowy pod względem sprzedaży miesiąc, ale również kwartał. Do klientów trafiło już ponad 100 000 motocykli marki BMW.

25.09.2015

Ducati i Volkswagen. Czy diesel gate będzie mieć wpływ na włoską markę?

  BIZNES
Ostatni tydzień w świecie motoryzacji to przede wszystkim skandal z silnikami 2.0 TDI marki Volkswagen w roli głównej. Jak to się zaczęło i czy wpłynie na stabilność Ducati i Lamborghini?

17.09.2015

Koniec motocykli elektrycznych Mission Motorcycles

  BIZNES
Producent motocykli elektrycznych Mission Motorcycles ogłosił bankructwo.

10.09.2015

Producent układów hamulcowych Nissin w spółce z Autoliv

  BIZNES
Japoński producent układów hamulcowych - Nissin - utworzył spółkę joint venture ze szwedzkim producentem Autoliv.

archiwum

1    1
...
10  11  12 
...
21   33
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści