Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Biznes: Zostań partnerem Inter Motors! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Biznes: Zostań partnerem Inter Motors!

W związku z dynamicznym rozwojem sieci Inter Motors Poszukujemy partnerów biznesowych do nowo otwieranych placówek w Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Kaliszu, Opolu i Zielonej Górze!

Dynamiczny rozwój sieci Inter Motors zapoczątkowany nowym wiosennym otwarciem Inter Motors 2.0 realizowany jest pełną parą!

 

Również nowy model zarządzania stwarza warunki do współpracy partnerskiej w zakresie pro wadzenia nowych oddziałów przez osoby związane z lokalnym rynkiem motocyklowym.

 

 

 

 

Ekspansja wspierana jest przez bardzo dobrze skomponowaną ofertę i warunki handlowe. Portfolio dostawców, których towar znajduje się we wszystkich sklepach Inter Motors przekracza 70 firm z całego świata, w tym 20 producentów odzieży i akcesoriów oraz ponad 50 dostawców części zamiennych, eksploatacyjnych, olejów i smarów.

 

 

 

 

 

 

Do lipca tego roku Inter Motors otworzył nowe sklepy w ośmiu miastach: Kraków ul. Zakopiańska, Ełk, Piotrków Trybunalski, Łódź ul. Drewnowska, Gdańsk, Nowy Targ, Łomianki k. Warszawy, Toruń.

 

Otwarcie kolejnych oddziałów przygotowywane jest w Stargardzie Szczecińskim, Warszawie (ul. Modlińska) i w Katowicach.

 

Inter Motors zapewnia gotowy dobrze zaprojektowany pomysł na biznes, łącznie z pomocą w wyborze lokalu sklepowego, jego kompleksowym wyposażeniem, logistyką, pomocą techniczną oraz IT, zatowarowaniem, a także wsparciem w zakresie lokalnego i ogólnopolskiego marketingu.

 

Jak zostać partnerem biznesowym?

 

Poszukujemy osób z doświadczeniem na lokalnym rynku motocyklowym, których zdaniem będzie prowadzenie i zarządzanie sklepem w danym mieście.

 

To nowy model, który został już wdrożony w wybranych nowo otwartych placówkach i działa z sukcesem!

 

Osoby i podmioty zainteresowane współpracą partnerską prosimy o bezpośredni kontakt z Jarosławem Miernikiem, Dyrektorem Zarządzającym, e-mail: jaroslaw.miernik@intercars.eu

 

 

 

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści