-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Zestawy sprzęgieł Superkit TRWmoto – coraz większy asortyment Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Zestawy sprzęgieł Superkit TRWmoto – coraz większy asortyment

Wymiana sprzęgła w motocyklu stała się prosta. Już teraz TRWmoto ma w ofercie 47 kompletnych zestawów sprzęgła do wielu popularnych modeli takich marek jak Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki i Yamaha!

Zestaw Superkit zawiera wszystko co potrzebne do wymiany - tarcze cierne, stalowe przekładki, sprężyny dociskowe i - jeżeli jest w konkretnym modelu potrzebna - również uszczelkę pokrywy sprzęgła.

 

Dzięki temu nie trzeba kompletować poszczególnych elementów sprzęgła. Również przy składaniu zamówień kompletne pakiety ułatwiają życie i pozwalają zaoszczędzić sporo czasu.

 

Ponadto wszystkie komponenty zestawów Superkit są do siebie perfekcyjnie dopasowane. Natomiast dopasowanie materiałów ciernych do konkretnego modelu i przeznaczenia gwarantuje maksymalną sprawność i optymalne przenoszenie siły.

 

Obecnie dostępnych jest już 47 zestawów. W najbliższych miesiącach TRWmoto będzie sukcesywnie zwiększać ich liczbę o zestawy do kolejnych modeli motocykli.
 

Clutch Superkit TRWmoto

Tagi

...
oceń ten materiał:
Kompletny zestaw do wymiany sprzęgła motocyklowego - TRWmoto Clutch Superkit Kompletny zestaw do wymiany...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści