Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Zero Motorcycles kończy 10 lat Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Zero Motorcycles kończy 10 lat

Największy producent motocykli elektrycznych - Zero Motorcycles - świętuje swoje 10. urodziny.

Marka Zero Motorcycles powstała w 2006 roku, w kalifornijskim Santa Cruz i początkowo motocykle powstawały jako Electricross. Założycielem jest Neal Saiki, który jest nie tylko motocyklistą, ale przede wszystkim inżynierem i wynalazcą.

Zero Motorcycles stało się najdłużej istniejącym na rynku producentem motocykli elektrycznych. Maszyny tej marki są dostępne również w Europie, ale klienci z Polski muszą się po nie wybrać do Czech lub Niemiec.

 Motocykle elektryczne Zero zostały również docenione przez służby mundurowe i korzystają z nich siły policyjne krajów z Europy, Azji i Ameryki Południowej. W Stanach Zjednoczonych motocykle Zero są używane przez policję i straże na kampusach uniwersyteckich. Dzięki temu mundurowi mogą wykonywać swoją pracę w sposób nieuciążliwy dla innych.

 Każdy rok to nowa odsłona znanych modeli, które są ulepszane głównie pod kątem baterii. W społeczeństwach żyjących w pośpiechu najważniejszy jest możliwie najkrótszy czas ładowania. Zero Motorcycles chwali się już akcesoriami, które pozwalają na pełne naładowanie baterii w czasie krótszym niż godzina.

Producent świętuje swoje urodziny modelem DSR w jubileuszowym malowaniu. Tylko 50 sztuk trafi na rynek. Będą one wyposażone w akcesoria pozwalające na ładowanie motocykli z sieci poziomu drugiego. Dodatkowo przy zakupie modeli S, SR, DS i DSR klienci otrzymają vouchery o wartości 1000 dolarów, a przy zakupie modeli FX i FXS - vouchery o wartości 650 dolarów.

 Imprezę z okazji 10. urodzin  zaplanowano dopiero na 10 września. Przykład Zero Motorcycles pokazuje, że to, z czego kiedyś żartowaliśmy, teraz staje się rzeczywistością.

Autor: Wojciech Grzesiak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Zero DSR w jubileuszowym malowaniu Zero DSR w jubileuszowym ma...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści