-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Zderzenie policjantów na motocyklach - kto zawinił? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Zderzenie policjantów na motocyklach - kto zawinił?

Policjanci na motocyklach, elita drogówki, zaszczytna służba, trudna i odpowiedzialna. Dużo bardziej wymagająca, niż służba w radiowozie, bo i konsekwencje błędów są dużo większe. Zobaczcie właśnie jeden z takich błędów, który zaowocował spektakularną kraksą.

USA, Texas, autostrada nr 183. Dwaj policjanci na motocyklach ruszają z lewego pasa po wykonywaniu jakichś czynności. Praktycznie zawracają, by móc jechać zgodnie z ruchem pojazdów. Daleko jednak nie zajeżdżają. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów drugi z nich uderza w tył pojazdu kolegi i obaj przewracają się.

 

 

Co ciekawe, winą za to zdarzenie w początkowej fazie dochodzenia obarczyli kierowcę mijającego ich pojazdu, który rzekomo zepchnął z drogi jednego z nich. Niestety obraz zarejestrowany na autostradowej kamerze zdaje się nie potwierdzać tej wersji. Sprawa jest w toku i poszukiwani są świadkowie zdarzenia. Obejrzyjcie ten film i osądźcie sami – dlaczego doszło do wypadku?

 

A tak w ogóle, to ciekawi jesteśmy, czy ktoś pozbierał te wszystkie mandaty, które tak zwiewnie rozsypały się po wszystkich pasach nitki autostrady…

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści