Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Zbroja ochronna O’Neal Magnetic Moveo Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Zbroja ochronna O’Neal Magnetic Moveo

Nowy produkt O’Neala to połączenie najwyższej jakości ochraniaczy oraz wygody.

Nowy produkt O’Neala to połączenie najwyższej jakości ochraniaczy oraz wygody.Najnowsza propozycja marki O’Neal to kamizelka ochronna O’Neal Magnetic Moveo. Cechuje ją niewiarygodnie niska waga oraz nieprzeciętnie duża przewiewność. Genialnym rozwiązaniem są zapinane na zamek ochraniacze, które można usunąć i swobodnie wyprać całą kamizelkę!Bardzo dużą wagę położono na bezpieczeństwo, nie zapominając przy tym o podążaniu za nowymi trendami. Dlatego Magnetic ma na wyposażeniu zestaw pasków do mocowania wszelkich ochraniaczy typu Neck Brace. Zbroja jest w pełni kompatybilna ze wszytkimi protektorami, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.

 Tutaj możecie sprawdzić najnowszy stabilizator.


Zbroja nie posiada żadnych zbędnych grafik, gdyż i tak będzie noszona pod bluzą lub koszulką, a dzięki temu projektanci mieli więcej czasu, aby przygotować chociażby bardzo wygodny pas nerkowo biodrowy.Tylny ochraniacz kręgosłupa, jak również te na ramiona i łokcie to protektory SAS-TEC, które pokochaliśmy w innych produktach O’Neal. SAS-TEC to najnowsze dzieło w dziedzinie ochraniaczy, bardzo elastyczne i dopasowujące się do kształtu ciała, a w momencie uderzenia dające bardzo wysokie bezpieczeństwo oraz doskonałe wyniki laboratoryjne.

 Ochraniacze klatki, pleców łokci i ramion są bardzo lekkie co daje poczucie wielkiego komfortu i nie ograniczy ruchów. Niestety, brakuje jakichkolwiek pasków do regulacji, dlatego bardzo istotne jest odpowiednie dobranie rozmiaru do sylwetki. Mamy do wyboru pięć różnych rozmiarów na praktycznie każdego ridera.

Porównując tę zbroję z innymi modelami, wyciągamy jeden wniosek. Technologia idzie znacznie do przodu i mamy do dyspozycji coraz to lżejsze i bardziej wygodne ochraniacze.

Dostępne rozmiary – S–XXL
Cena detaliczna – 859 PLN

Sebpol P.P.H.U.
Wyłączny Dystrybutor Marki O'neal, Moveo Safety, Rekluse
kom. +48 (0) 696 04 75 45

skype. enduro_cross_pl
www.enduro-cross.pl

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
Zbroja ochronna O’Neal Magnetic Moveo Zbroja ochronna O’Neal Magn...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści