Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Triumph Thunderbird z 1951r. spalony, bo właściciel nie zapłacił okupu Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Triumph Thunderbird z 1951r. spalony, bo właściciel nie zapłacił okupu

Wielka Brytania: grupa złodziei z okolic Bristolu ukradła zabytkowego Triumpha Thunderbirda z 1951r. Wartość utrzymanego w świetnym stanie pojazdu oscyluje w okolicach 7000-10000 funtów.

Złodzieje byli na tyle bezczelni że pochwalili się skradzionym pojazdem w mediach społecznościowych, żadając okupu 1000 funtów i grożąc jednocześnie, że spalą motocykl, jeśli właściciel nie zapłaci.

 

Złodzieje byli bezlitośni...

 

Właściciel nie zamierzał dogadywac się ze złodziejami, w związku z czym kilka godzin później do sieci trafił film ze spalenia zabytkowego pojazdu. Jak twierdzą przedstawiciele policji kilku członków przestępców zostało już złapanych, ale nadal nie są w stanie skutecznie poradzić sobie z gangiem.

 

Spaony Triumph był w świetnym stanie...

 

A może wprowadzić kary cielesne, albo obcięcie rąk złapanym złodziejom? Czy w Polsce właściciel wzywałby policję? Swoją drogą szkoda tak ładnie utrzymanego weterana...

 

źródło: motorcycle.com

Więcej o motocyklach Triumph
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści